بیوگرافی نیلی افشار خوشگل و جذاب که بازداشت شد

بیوگرافی نیلی افشار همسر سابق پویان مختاری که امشب خبر بازداشت او در مالدیو اعلام شد . نیلی افشار از رقصنده های معروف است که به شاخ های اینستاگرامی نیز معروف است.

در ادامه به علت بازداشت نیلی افشار و آشنایی او با پویان و ازدواج و طلاقش و ببیوگرافی او می پردازیم.

 

بیوگرافی نیلی افشار

نیلی افشار کیست و اهل کجاست؟

نیلی افشار با نام اصلی نیلوفر صفری زاده چوکامی متولد 1373 در کرج است و همسر سابق خواننده رپ و بختیاری زبان پویان مختاری است . او همچنین کارگردانی موزیک ویدیو های پویان مختاری را انجام می داد.

نیلی افشار و پویان مختاری موسس و بنیان گذار بزرگترین سایت پیش بینی فوتبال و کازینو آنلاین حضرات می باشند.

او از رقصنده ها و مدل های اینستا که به شاخ اینستا معروف است و با گذاشتن پست های جذاب فالوور های زیادی را جذب خود کرده است.

نیلی افشار کیست

بیوگرافی نیلی افشار

همسر نیلی افشار کیست؟ دوست پسر داری؟

نیلی در ایران در مطبی دکتر کار میکرد و منشی بود در همان جا با پویان بختیاری آشنا شد هرددوی آنها به ترکیه مهاجرت کرده بود و آشنایی بیشتر آنها در ترکیه اتفاق افتاد تا اینکه در آبان ماه سال 1397 با پویان بختیاری به طور رسمی در ترکیه ازدواج کرد.

این در آبان 99 بهم بحث و دعوا کرده اند و احتمال جدایی انها بسیار زیاد است.

او پستی در اینستای خود منتشر کرد که با گریه ی زیاد از زندگی خود و رابطه هایی که پویان داره صحبت میکنه و میگه که این جدایی و این اتفاق ها حقش نبوده است.

همسر نیلی افشار کیست؟

علت بازداشت شدن نیلی افشار چیست ؟

نیلوفر صفری زاده چوکامی با نام مستعار نیلی افشار دنسر و مدل اینستاگرامی به علت اعلان قرمز اینترپل (از طرف پلیس ایران) هم اکنون در فرودگاه مالدیو بازداشت شد.

هشدار قرمز پلیس اینترپل برای پویان مختاری هم صادر شده است.

نیلی افشار دختر خوشگل

آدرس پیج اینستاگرام نیلی افشار چیست ؟

او در اینستا فعالیت دارد و جز افراد محبوب اینستاگرامی است آدرس اینستا گرام او nili.afshar@ و اغلب پست هایش به صورت ویدیو است. او حدود 12 هزار فالوور دارد.

عکس نیلی افشار

نیلی افشار

نیلی افشار بی حجاب

ارسال شده در تاریخ 12 دسامبر 2020 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی خواننده ها
بازدید : 2,378
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.