پیشگویی ها و فال نوستراداموس روزانه برای دوازده ماه سال 1398

فال نوستراداموس مخصوص هر روز 12 ماه سال 1398

فال نوستراداموس که این فال و پیشگوئی بر اساس پیش بینی های نوستراداموس پیش گوی بزرگ تاریخ می باشد

نوسْتْراداموس Nostradamus با نام واقعی میشِل دو نُسْتْرِدام Michel de Nostredame متولد ۱۴ یا ۲۱ دسامبر ۱۵۰۳- درگذشت ۲ ژوئیه ۱۵۶۶ عطار و پیشگوی اهل فرانسه بود. بسیاری از حوادث و جنگ‌های آینده، پس از اتفاق افتادن، پیشگوییشان به وی منسوب شده‌ است.

پیشگویی ها و فال نوستراداموس روزانه

فال نو ستراداموس برای امروز

فال نوستراداموس تاریخ : شنبه 23 شهریور 1398

? فروردین ?
? مدتی است احساس سردرگمی و گمراهی می کنید بهتر است فکر و اندیشه ای برای زندگی خود داشته باشید تا از حالت نگرانی خارج شوید و به موفقیت و سربلندی دست پیدا کنید.

? اردیبهشت ?
? با صبر و حوصله به تمام کارهای زندگیتان رسیدگی کنید و خود را به مقامات بالا و آرامش نزدیک کنید اگر بخواهید عجله در کارتان به وجود بیاورید به دردسر خواهید افتاد.

? خرداد ?
? بهتر است افکار منفی را از ذهن خود خارج کنید تا بتوانید موفقیت و سربلندی را در امورات زندگی به دست بیاورید و خود را از مشکلات نجات دهید.

? تیر ?
? عضلات بدنی خود را تقویت کنید تا احساس آرامش خاصی در وجودتان ایجاد شود و بتوانید آینده‌تان را پر از آرامش کنید خیلی زود از مشکلات نجات پیدا کنید.

? مرداد ?
? شخصی در زندگی به شما حسادت می کند و می خواهد برای تان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد بهتر است بیشتر مراقب خود باشید تا مشکلات زندگی تان را از بین ببرید.

? شهریور ?
? به زودی ثمره کار و تلاش تان به دستتان خواهد رسید و آرامش و آسایش در آینده تقدیمتان خواهد شد بهتر است هیچگاه نا امیدی به دل خود راه ندهید و در امورات زندگی فعالیت داشته باشید.

? مهر ?
? دست از کینه و کینه توزی های بیهوده بردارید که برایتان مشکلات فراوانی در آینده به وجود می آورد و شما را به دردسر های بزرگی در امورات زندگیتان مواجه خواهد کرد.

? آبان ?
? دورهمی های دوستانه و خانوادگی در پیش رو دارید که احساس خوشایندی در وجود تان به وجود می آورد باعث می‌شود بتوانید خیلی زود دیدار با دوستان و اقوام تان داشته باشید.

? آذر ?
? از افراد باتجربه و با اطلاعات کمک بگیرید تا بتوانید خیلی زود آینده پر از آرامش و آسایش را در زندگیتان سرازیر سازید و خود را به موفقیت و سربلندی در امورات زندگی نزدیک کنید.

? دی ?
? از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید سعی کنید با قدرت و شجاعت که در وجود تان نهفته است آینده تان را به خوبی و خوشی بسازید و خود را به موفقیت برسانید.

? بهمن ?
? اتفاقات خوب و خوشایند در زندگی برایتان رخ خواهد داد به زودی ثروتی به دست خواهید آورد که تمام مشکلات زندگی تان را از بین می برد و شما را به موفقیت میرساند.

? اسفند ?
? از جانب یکی از دوستانتان مورد حمایت قرار خواهید گرفت که احساس آرامش خاصی در وجودتان به وجود می‌آورد باعث می شود بتوانید خیلی زود خود را از تمام مشکلات رها سازید


فال نوستراداموس تاریخ : دوشنبه 18 شهریور 1398

? فروردین ?
? به آرزوها و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و زندگیتان سر و سامان خواهد گرفت بهتر است هیچگاه ناامید نباشید به لطف خداوند ایمان داشته باشید تا بتوانید به هدف خود برسید.

? اردیبهشت ?
? سعی کنید در زندگی با اعصابتان مسلط باشید تا مشکلی برای تان به وجود نیاید بلکه بتواند خود را از مشکلات نجات دهید و به سوی خوشبختی و نشاط قدم گذاری کنید.

? خرداد ?
? بهتر است دست از کینه و کینه توزی های بیهوده بر دارید که برای تان مشکلات بسیار زیادی به وجود می‌آورد و شما را به نابودی و شکست در آینده مواجه می‌کند سعی کنید حواستان را جمع کنید.

? تیر ?
? با شخصی درگیر موضوعات دوستانه و خانوادگی می شوید که احساس ناخوشایندی در وجودتان به وجود می‌آورد و باعث می‌شود غم و اندوه فراوانی در زندگیتان سرازیر شود.

? مرداد ?
? بهتر است در زندگیتان مسئولیت پذیر باشید و در انجام کارهایتان تاخیر به وجود نیاورید کارهای زندگیتان را به نحو احسن به انجام برسانید تا خیلی زود به هدفتان برسید.

? شهریور ?
? شخصی به شما کمک می کند تا موفقیت و سربلندی را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را از غم و اندوه نجات دهید سعی کنید نسبت به توصیه‌ های آن شخص عکس العملی از خود نشان بدهید.

? مهر ?
? صبر و تحمل تان را در برابر مشکلات بالا ببرید تا بتوانید از پستی و بلندی های زندگی به خوبی عبور کنید و خودتان را به موفقیت و سربلندی در آینده برسانید.

? آبان ?
? راهی سفری خوش آب و هوا می شوی که احساس خوشایندی در وجودتان به وجود می‌آورد در این سفر اتفاقات خوبی برای تان به وجود می‌آورد که احساس رضایت خاصی در وجودتان به وجود می‌آورد.

? آذر ?
? سعی کنید به دیگران در زندگی اعتماد نکنید این روزها کسی قابل اعتماد نیست ممکن است برای تان مشکلات بزرگی به وجود بیاورند و شما را به نابودی برساند.

? دی ?
? اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان به وجود می‌آید و شما را به موفقیت و سربلندی در زندگی می رساند نگرانی به دل خود راه دهید.

? بهمن ?
? دست از خیال پردازی های بیهوده بردارید در حقیقت زندگی کنید تا مشکلی برایتان به وجود نیاورید بلکه بتواند خود را از مشکلات نجات دهید و به سوی خوشبختی برسانید.

? اسفند ?
? شخصی مدام در زندگی بدگویی شما را می‌کند و می‌خواهد برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد بهتر است بیشتر مراقب خود باشید تابه نابودی و شکست مواجه نشوید بلکه بتوانید خود را از غم و اندوه دور کنید.


فال نوستراداموس تاریخ : یکشنبه 17 شهریور 1398

? فروردین ?
? به زودی ثروتی بزرگ و دوست داشتنی به دست خواهید آورد که زندگی تان را به خوبی و خوشی می سازد شما را به هدف و آرزوهای قلبی تان خیلی زود خواهد رساند.

? اردیبهشت ?
? دست از لج و لجبازی های بیهوده بردارید که برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود می آورد و شما را به نابودی می رساند سعی کنید در اخلاق و رفتار خود تغییراتی به وجود بیاورید.

? خرداد ?
? در انجام کارهای تان دقت خود را بالا ببرید شخصی می خواهد با چرب زبانی هایش شما را گول بزند و برای تان مشکلات بسیار زیادی به وجود بیاورد بهتر است حواستان را خوب جمع کنید.

? تیر ?
? به مجلسی بزرگ و دوست داشتنی دعوت خواهید شد در این مجلس اتفاقات خوب و خوشایندی برای تان رخ خواهد داد که آینده تان را پراز خوشبختی و نشاط می کند و شما را به سربلندی می رساند.

? مرداد ?
? از فرصت های زندگی تان به خوبی استفاده کنید قدر لحظات خوب زندگی تان را بدانید تا بتوانید خیلی زود خودتان را به آرامش و آسایش برسانید و شادی را به دست بیاورید.

? شهریور ?
? تغییر و تحولات اساسی در زندگی تان به وجود خواهید آورد بهتر است در انجام کارهای خود تاخیر به وجود نیاورید تا بتوانید ثمره کار و تلاش تان را به دست بیاورید و خود را به مقامات بالا برسانید.

? مهر ?
? ممکن است به بنده بیماری‌های خطرناک مواجه شوید و مشکلات بسیار زیادی در زندگی برایتان به وجود بیاید بهتر است حواستان را جمع کنید تا به نابودی و شکست در امورات زندگی تان مواجه نشوید.

? آبان ?
?غرور و تکبر باعث می‌شود به دردسرهای بسیار زیادی در آینده مواجه شوید و خود را به نابودی و شکست در امورات زندگی برسانید بهتر است بیشتر مراقب خود باشید.

? آذر ?
? سعی کنید در زندگی ناامید نباشید به زودی تمام مشکلات و سختی و سر راهتان برداشته می شود و آرامش آسایش تقدیمتان خواهد شد بهتر است در زندگیتان هیچگاه ناشکری نکنید.

? دی ?
? بزودی شانس به شما رویی می آورد و آرامش و آسایش نصیبتان خواهد شد بهتر است هیچ گاه ناامیدی به دل خود راه ندهید به زودی تمام اوضاع پولی و مالی شما رو به راه می شود.

? بهمن ?
? سعی کنید تصمیم مهم برای زندگی خود بگیرید تا بتوانید موفقیت و سربلندی را در آینده به دست بیاورید و خود را از غم و اندوه نجات دهید و به موفقیت نزدیک کنید.

? اسفند ?
? سعی کنید در انجام کارهای تان را باهوش و زیرک باشید تا بتوانید خودتان را به مقامات بالا و سربلندی نزدیک کنید و شادی و خوشبختی را در امورات زندگی بدست بیاورید.


فال نوستراداموس تاریخ : سه شنبه 12 شهریور 1398

? فروردین ?
? به زودی ثروتی بزرگ در زندگیتان به دست خواهید آورد و خودتان را از غم و اندوه نجات می دهید سعی کنید هیچگاه با دروغ گفتن دیگران را به سمت خود نکشید که بعدها برای تان مشکلات فراوانی سرازیر خواهد شد.

? اردیبهشت ?
? به زودی راهی سفری می شوید که احساس خوشایندی در شما ایجاد می کند و برایتان آرامش و آسایش را در زندگیتان سرازیر خواهد کرد در این سفر اتفاقات خوبی برایتان رخ میدهد.

? خرداد ?
? آرزوهای تان خیلی زود عملی می شود و شما را به موفقیت و سربلندی در امورات زندگی می رساند که بهتر است نگرانی ها را از خود دور کنید تا بتوانید خیلی زود به موفقیت برسید.

? تیر ?
? سعی کنید همیشه در زندگیتان فردی زیرک و باهوش باشید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید شخصی برای اخاذی کردن از شما وارد زندگی تان خواهد بهتر است حواستان را خوب جمع کنید.

? مرداد ?
? شخصی در زندگی می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و شما را به دردسر بیندازد بهتر است حواستان را خوب جمع کنید و برای چند مدتی از اطرافیانتان در زندگی دوری کنید.

? شهریور ?
? به زودی دورهمی های دوستانه و خانوادگی در پیش رو دارید که موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود می‌آورد و باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خود را به هدف و خواسته های قلبی تان در آینده برسانید.

? مهر ?
? بهتر است به دنبال کار و درست حسابی برای خود باشید تا بتوانید خیلی زود آینده خوب و روشنی در پیش روی خود قرار دهید و خوشبختی و آرامش در زندگی تان سرازیر سازید.

? آبان ?
? هیچگاه با عصبانیت در زندگیتان تصمیم گیری نکنید چون برای تان مشکلات بسیار زیادی به وجود می آورد و غم اندوه بزرگی سر راهتان قرار خواهد داد.

? آذر ?
? با افشا کردن راز دیگران برای خود مشکلات فراوانی به وجود می آورید و خودتان را به دردسر خواهید انداخت سعی کنید در زندگیتان راز دل دیگران را افشا نکنید.

? دی ?
? به زودی ازدواج عاشقانه و پر شور و نشاط در پیش رو خواهید داشت که آرامش و آسایش را در آینده برایتان به وجود می‌آورد باعث می شود حال و هوای تان تغییر کند و حس خوبی به شما بدهد.

? بهمن ?
? به ترس درونتان غلبه کنید سعی کنید راهی را بروید که مناسب تان باشد و برایتان مشکلی به وجود نیاورد به خداوند امیدوار باشید و در انجام کاری از او کمک بگیرید.

? اسفند ?
? صاحب فرزندی می شوید که قدمش برای تان مبارک است زندگیتان را پر از آرامش و آسایش می‌کند باعث می‌شود حس خوشایندی نسبت به زندگی خود داشته باشید.


فال نوستراداموس تاریخ : شنبه 9 شهریور

️فروردین
?در زندگیتان با کسی حصومتی دارید سعی کنید از درگیری و دعوا ها دست بکشید تا در زندگیتان با شکست مواجه نشوید. در زندگیتان به نابودی نرسید و شکست های زیادی نخورید..

️اردیبهشت
?کاری را به شما پیشنهاد میکنند که نباید خیلی زود قبولش کنید باید اول خوب فکر کنید وبعد تحقیقش کنید بعد اگر به نفع تان بود انجامش دهید…

️خرداد
?سعی کنید در زندگیتان بخود مغرور نباشید . غرور وتکبر انسان هارا باشکست های زیادی روبه رو میکند سعی کنید بخود مغرور نباشید..

️تیر
?سعی کنید در زندگیتان حواستان را خوب جمع کنید مشکلات بر سر راه شما قرار خواهد گرفت که شمارا در زندگیتان به شکست های زیادی روبه رو میکند …

️مرداد
?بزودی از مشکلات زندگیتان رهایی میابید و به سمت خوشبختی های زندگی حرکت میکنید و اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگیتان برایتان به وجود می آید…

️شهریور
?سفر دل چسب و دل انگیزی در پیش رو دارید در این سفر اتفاقات خوب و خوشایندی برایتان به وجود می آید که باعث شادی و خوشحالیتان میشود…

️مهر
?خبر های خوبه وخوشی به گوشتان میرسد شما بزودی به پیروزی و موفقیت خواهید وتوسط این موفقیت جشنی بر پا میشود که باعث خوشحالی وشادی شما در زندگیتان میشود…

️آبان
?در زمینه ی تحصلی رشد و ارتقا میابید ودر امورات زندگیتان به موفقیت و پیروزی خواهید رسید اما سعی کنید در کار هایتان کمی با احتیاط عمل کنید تا به موفقیت وشادی های زیادی دست پیداکنید..

️آذر
?در زندگیتان با مشکلات باور نکردنی روبه رو خواهید شد اما سعی کنید صبر وتحمل خودتان را بالا ببرید تادر زندگیتان به موفقیت وشادی برسید…

️دی
?سفری در پیش دارید که باعث شادی وخوشحالی شما میشود سعی کنید در امورات سفرتان کمی با احتیاط عمل کنید تا بسلامتی بتوانید به خوشبختی برسید..

️بهمن
?بزودی به خواسته و هدفی که در سر خود دارید خواهید رسید وخبرهای خوب وخوشی در انتظار شماست و شمارا به پیروزی و موفقیت میرساند…

️اسفند
?در زندگیتان اتفاقات خوب وخوشایندی رخ خواهد داد امیدتان بخداوند باشد و ازیاد او در امورت زندگیتان غافل نشوید تا به موفقیت و شادی برسید..


فال نوستراداموس تاریخ : پنجشنبه 7شهریور

?فروردین
? شما فردی شجاع و قدرتمندی هستید به زودی در زندگیتان اتفاقات خوبی برایتان به وجود می آید به واسطه همین قدرت تان به مقامات بالا می رسید خودتان را در زندگیتان سربلند میکنید…

?اردیبهشت
? سفری هوایی در پیش رو داری از این سفر ترس و هراسی در دلتان است سعی کنید نگران چیزی نباشید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و شما در زندگیتان به شادی و خوشحالی های زیادی می‌رسید…

?خرداد
? ممکن است با یکی از دوستان صمیمی تان خصومتی در بین تان به وجود بیاید و باعث ناراحتی و رنج عذاب شما شود سعی کنید شما چیزی نگویید چون باعث میشود درگیری شعله ور تر شود…

?تیر
? می‌خواهید برای خود یک مکان امنیتی به عمل بیاورید اگر همت کنید تلاش و کوشش تان رادر زمینه کاریتان بیشتر کنید با سود و منفعتی که به دست می آورید می میتوانید خانه‌ای برای خود بسازید که پر از آرامش و آسایش باشد..

?مرداد
? سعی کنید برای چند مدتی از اطرافیان‌تان دوری کنید چون باعث درگیری و اعصاب خورد کنی شما می شود سعی کنید ؛خودتان را در زندگی دیگران را مداخله ندهید خودتان را عقب بکشید و به فکر موفقیت و شادی زندگی خود باشید..

?شهریور
? در کاری شرکت خواهید کرد که برایتان سخت و دشوار است اما صبر و تحمل کنید کم کم به این کار عادت می کنید و اتفاقات خوبی در زندگی شما رخ خواهد داد وبه سود ومنفعت بالایی خواهید رسید ….

?مهر
? کاری در پیش دارید که باید راهی سفری شوید این سفرتان طولانی مدت خواهد شد و برای مدت طولانی از خانواده تان دور خواهید می ماند اما نگرانی به دل خود راه ندهید از طریق تلفن می توانید حال خانواده تان را جستجو کنید…

?آبان
? در زندگیتان با افرادی مشهور و مقامات بالا برخورد می کنید آنها برایتان پیشنهاد هنگفتی خواهند داد سعی کنید اول خوب فکر کنید و اندیشه کنید و بعد این پیشنهاد را قبول کنید و به انجام آن عمل کنید …

?آذر
? سعی کنید از دروغ گفتن و گول زدن اطرافیانتان دست بکشید این کارتان باعث می شود خودتان را بی اعتبار و آبرو کنید در مقابلشان با حرف های دروغین تان سعی کنید دیگر را گول نزنید که باعث شکست و نابودی تان می شود…

?دی
? در زندگیتان حواستان را خوب جمع کنید عده ای میخواهند به شما آسیبی وارد کنند و شما را در زندگیتان به نابودی و شکست برساند حواستان را جمع کنید چشم هایتان را خوب باز کنید تادر زندگیتان به نابودی نرسید..

?بهمن
? در شما احساسات وانرژی های مثبتی دیده میشود وازاین انرژی که در وجود شما است شمارا به راهی درست میکشاند و در زندگیتان فردی قوی وقدرت مندی ازشما به وجود می آورد وشما را به مقامات بالا میرساند…

?اسفند
? شما در زمینه کاری و شغلی تان رشد و ارتقا میابید به زودی به موفقیت‌هایی که انتظارش را کشیده ای خواهید رسید کنید در زندگیتان امیدتان به خداوند باشد در زندگیتان موفق و شاد باشید…


فال نوستراداموس تاریخ : چهارشنبه 6 شهریور 1398

پیش گویى هاى امروز نوستراداموس

فروردین :نماد بزرگی و قدرت. با پشتیبانی و کمک دوستان قدرتمند خود می توانید بر مشکلات غلبه کنید. ارتباط خود را با دیگران گسترش دهید تا نیروی بیشتری پیدا کنید.

اردیبهشت :در فکر ساختن خانه هستید. در این راه تردید به خود راه ندهید. خانه به شما آرامش و امنیت می بخشد. در آنجا می توانید نیرو بگیرید و با انرژی بیشتر به کارهای خود بپردازید.

خرداد :به زودی در دانشگاه قبول می شوید یا رتبه علمی خوبی بدست می آورید. در زمینه تحصیل پیشرفت می کنید و نگرانیهایتان رفع می شود.

تیر :اگر مجرد هستید به خواستگاری می روید یا ازدواج می کنید و از این طریق صاحب مال و ثروت می شوید. اکر مجرد نیستید دلالت بر یکرنگی و صداقت شما در ابراز احساسات تان دارد.

مرداد :از دروغگویی و فریب مردم برحذر باشید. چون عاقبت خوبی ندارد و از این بابت ضربه خواهید خورد.

شهریور :به زودی در دانشگاه قبول می شوید یا رتبه علمی خوبی بدست می آورید. در زمینه تحصیل پیشرفت می کنید و نگرانیهایتان رفع می شود.

مهر :به یک میهمانی بزرگ ( عروسی, جشن تولد و غیره ) دعوت می شوید. بهتر است از قبل خود را آماده کنید. با افراد مهمی ملاقات خواهید داشت و به شما خوش می گذرد.

آبان :موانع و مشکلاتی در زندگیتان بوجود می آید. ولی شما با پشتکار و تلاش بر آنها غلبه می یابید و پیروز می شوید.

آذر :کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیت شما به ثمر می رسد و در ازای پاداش خوبی به شما داده می شود. باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید.

دى :فردی سختکوش و با پشتکار هستید. به مدد این خصوصیات مفید خود می توانید در هرکاری موفق شوید. با همت و تلاش بسیار جلو بروید تا به خواسته های خود برسید.

بهمن :با اقوام نزدیک خود اختلاف پیدا می کنید و آنها را ترک می کنید. با تفکر صحیح به رفع موانع و اختلافات بپردازید.

اسفند :به سفر هوایی می روید و از آن لذت می برید به زودی به خواسته ها و هدفهایتان دست می یابید. هر زمان دچار کسالت و رخوت شدید چمدانهای خود را ببندید و به سفر بروید تا روحیه تان تازه شود.

فال نوستراداموس روزانه

ارسال شده در تاریخ 28 آگوست 2019 توسط مدیریت با موضوع فال و پیشگویی
بازدید : 1,578
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.