مراقبت از گل فیلودندرون بالارونده , گوش گرگی گیاه آپارتمانی

مراقبت از گل فیلودندرون  گیاه گوش گرگی مناسب برا داخل ساختمان

مراقبت از گل فیلودندرون , این گیاه چه در یک دفتر کار پر شده با نور طبیعی و چه در یک گوشه دنج ، بی‌خیال ، شادی را با برگ‌های سبز براق به دنبال خود جمع می‌کند . با این که اغلب این گل ها برای سبدهای آویزان کردن به کار می‌رود ، اما این کار فقط به اندازه یک شبکه کوچک و یا قطب نمایی رشد می‌کند . این گیاه به رطوبت منظمی نیاز دارد تا ظاهر شاداب خود را حفظ کند ،

این جنس شامل برخی از زیباترین گیاهان شاخ و برگ در کشور است . برگ‌های براق آن‌ها بخشی از جنگل را به خانه شما نشان می‌دهند که یادآور مناطق گرمسیری آمریکا است که آن‌ها بومی هستند . برای استفاده خانگی , دو نوع پایه وجود دارد : انواع صعود و نوع خود رفتن ( غیر صعود ) .
ارقام صعود اغلب در سبدهای آویزان و یا در طول یک داربست به کار می‌روند . گیاهان غیر صعود گیاهان شاخ و برگ عالی را در گلدان روی کف یا میز فراهم می‌کنند . اغلب آن‌ها برای تمیز کردن هوا در خانه ارزش دارند . در طبیعت , برخی از این گیاهان می‌توانند به نمونه‌های توده‌ای تبدیل شوند اما در داخل خانه آن قدر قوی نیستند .

مراقبت از گل فیلودندرون

چگونه رشد گیاه گوش گرگی

به خاطر داشته باشید که همانند بسیاری از گیاهان در داخل , از مناطق گرمسیری منشا می‌گیرد . اگر بتوانید آن محیط را شبیه‌سازی کنید بهتر خواهد بود . گرما , نور روشن و رطوبت را فراهم کنید . این گیاهان مستعد حمله حشرات نیستند و عموما ً پرورش دهندگان قوی هستند . در طول فصل رشد سخاوتمندانه آن‌ها را تغذیه کنید . ارقام صعود نیز گیاهان عالی و معلق خوبی می‌سازند . از یک عصا یا پشتیبان دیگر برای انواع صعود استفاده کنید .
این گیاه , یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین گیاهان خانواده هاست . در تمام دنیا , در داخل خانه بهتر خواهد ماند . گونه‌های با برگ‌های مخملی کم‌تر از نور روشن و نیاز به رطوبت و گرمای بیشتر دارند . اگر می‌خواهید از گیاهان بالا رونده اجتناب کنید , از هیبریدهای جدید استفاده کنید .
نور
نور روشن , تقلید از آنچه در زیر یک مناطق گرمسیری یافت می‌شود . آن‌ها می‌توانند به نور مستقیم خورشید در شرایط مناسب عادت کنند , اما در سایه نور رشد می‌کنند . اگر متوجه شدید که بسیاری از برگ‌ها زرد می‌شوند , می‌تواند نشان دهد که شما نور مستقیم زیادی به گیاه می‌دهید . اگر متوجه شدید که دچار مشکل می‌شوید , ممکن است به نور بیشتری نیاز داشته باشد .
خاک
گیاهانی که به خوبی نگهداری می‌شوند , به خوبی نگهداری می‌شوند . آن‌ها می‌توانند به صورت زیر کشت شوند :
آب
محیط کشت شده را همیشه مرطوب نگه دارید . ریشه‌های هوایی را به خاک انتقال دهید . نگه داشتن گیاهان در طول زمستان وقتی هوای داخل ساختمان می‌تواند بسیار خشک باشد می‌تواند یک چالش باشد . برای جلوگیری از پوسیدگی ریشه نیاز دارید . اگر برگ‌ها خم شده باشند , می‌تواند آب زیادی را نشان دهد یا کافی نباشد .
دما و رطوبت
دامنه دمایی آن‌ها متغیر است , اما هیچ تمایلی به رفتن به زیر حدود درجه فارنهایت برای مدت طولانی ندارد . آن‌ها رطوبت را دوست دارند , بنابراین می‌توانید رطوبت اطراف آن‌ها را با یک سینی شنی آب حفظ کنید . آن‌ها را اغلب در طول فصل رشد , هر دو روز , مه‌آلود می‌کنند . در طول زمستان باید هر سه‌تا چهار روز آن‌ها را مه‌آلود کنید .
کود:
اگر مرتبا ً آن‌ها را تلقیح کنید , برگ‌های بزرگ‌تر و سالم‌تر خواهند شد . از پلت‌های آزاد شده در ابتدای فصل رشد و یا کود مایع هفتگی استفاده کنید . در طول زمستان فقط باید در هر ماه یک‌بار آن را بارور کنید .
تعویض گلدان

برخی از انواع گوش گرگی به شدت پرورش دهندگان ، به خصوص کوهنوردان هستند . آن‌ها رشد جدید گلدان را رها می‌کنند تا کارخانه را اداره کنند و هر ساله آن‌ها را به صورت سالیانه افزایش دهند تا بتوانند از گلدان بزرگ‌تر شوند .

گوش گرگی صعودی از برش ساقه به راحتی از برش ساقه که در یک لیوان آب قرار داده می‌شود، آسان هستند . هورمون ریشه شانس موفقیت را افزایش می‌دهد اما معمولا ً ضروری نیست . هنگامی که یک شبکه خوب از ریشه‌ها در آب ایجاد شد ،

مراقبت از گل فیلودندرون

برگ‌های گوش گرگی و ساقه‌ها در نمک‌های کلسیم بالا هستند که می‌تواند برای هر دو انسان و هم برای حیوانات خانگی که خورده می‌شوند ، سمی باشد . این کریستال‌ها به دهان و دستگاه گوارش آسیب می‌زنند . گربه‌ها و گربه‌ها ممکن است آب دهانشان را از دست بدهند ، استفراغ ، و اشتها را کاهش دهند . انسان‌ها می‌توانند سوزش دهان و گلو ، حالت تهوع ، استفراغ ، اسهال و یا سوزش دهان و زبان را در خود داشته باشند . به سراغ درمان فوری و یا دامپزشکی بروید .
گیاهان مشابه اغلب گیج و سردرگم بودند .

ارسال شده در تاریخ 1 می 2020 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 1,371
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.