بیوگرافی پوریا عابدینی خواننده و آواز خوان در برنامه عصر جدید

بیوگرافی پوریا عابدینی خواننده سنتی مرد ایرانی شرکت کننده مسابقه استعدادیابی عصر جدید و عکس های اینستاگرام و زندگینامه شخصی و ماجرای خطرناک سقوط از بلندی و همسرش را در این مطلب از ایران پاتوق مشاهده و مطالعه فرمایید

بیوگرافی پوریا عابدینی

آقای پوریا عابدینی خواننده خوش صدای سبک سنتی خوان ایرانی در سال 1373 در شهر ابهر استان زنجان متولد شده است. او هم اکنون در سال 1399 دارای سن 26 می باشد.

بیوگرافی پوریا عابدینی خواننده

شروع و جوایز خوانندگی آقای عابدینی

او نزد اساتیدی مانند فرشید امینی و وحید تاج آواز خوانی را یاد گرفته است و مقام برگزیده جشنواره جوان در رشته آواز در سال های 94 – 95 – 96 -97 بوده و نفر اول مسابقه شب آواز ایرانی در سال 97 حوزه هنری بوده است.

آقای عابدینی در مسابقه هزارصدا با گروه دل انگیزان در شهر تهران در سال 97 برگزیده شده ، او عضویت در گروه های موسیقی دل انگیزان و نوا و چکاوک در استان زنجان و گروه همنوازان سریر در تهران و اجرای کنسرت های مختلف را در کارنامه خود دارد.

پوریا عابدینی خواننده

پوریا عابدینی و حضور در مسابقه عصر جدید

یکی از شرکت کنندگان عصر جدید با مجری گری احسان علیخانی آقای پوریا عابدینی بود که در قسمت ششم در مرحله مقدماتی آهنگی سنتی از مرضیه خواننده قدیمی به نام سنگ خاره را اجرا کرد که بشیر حسینی همان اول به او چراغ قرمز داد و سه داور دیگر رای مثبت دادند.
نکته مهم و پر حاشیه اجرای او ،خوانندگی با چشمان بسته بود که همین کار او ،بحث داغی را در بین داوران عصر جدید، رویا نونهالی،بشیر حسینی و امین حیایی و آریا عظیمی نژاد ایجاد کرد.

پوریا عابدینی خواننده سنتی

بحث در مورد خوانندگی پوریا در عصر جدید

دلیل اعتراض سه داوران دیگر به بشیر حسینی و بحث آنها این بود که گفت با چشم بسته خواندی و با چشمان بسته نمیتوان ارتباط با شنونده و تماشاگر برقرار کرد.

رویا نونهالی نیز گفت: خیلی از هنرمندان و خوانندگان بزرگ کشورمان با چشمان بسته میخوانند و هنر اگر با دل باشد با چشم بسته نیز ارتباط برقرار میکند.

آریا نیز گفت: اجرای بسیار تمیز و عالی را به نمایش گذاشت.

اما پاسخ خود پوریا عابدینی خواننده جوان ابهری بسیار تامل انگیز و زیبا بود که در پاسخ جلوهای بصری کار هنری گفت: موسیقی شنیدنی است و دیدنی نیست. ناگفته نماند او ماجرای سقوط از هفت طبقه را و سالم ماندن معجزه وار را نیز در عصر جدید تعریف کرد

در نهایت خوانندگی عابدینی با سه چراغ سفید امین حیایی و آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی به فینال تا با دیگر شرکت کنندگان منتظر رای بماند که آیا میتواند از مرحله مقدماتی صعود کند یا نه؟

عکس پوریا عابدینی خواننده

آهنگ های هنری پوریا عابدینی

پوریا تاکنون 4 تصنیف را به اسم های : چشم جهان بین ، درد نهان ، یادگار عشق و خیال روی تو آواز خوانی کرده است.

پوریا عابدینی خواننده عصر جدید

ماجرای ازدواج پوریا

آقای عابدینی تا الان ازدواج نکرده و هیچ همسری ندارد و مجرد می باشد.

پوریا عابدینی خواننده پوریا عابدینی خواننده پوریا عابدینی خواننده پوریا عابدینی خواننده پوریا عابدینی پوریا عابدینی پوریا عابدینی خواننده پوریا عابدینی خواننده

آدرس پیج اینستاگرام پوریا عابدینی

آقای عابدینی بیش از 12 هزار فالوور در صفحه شخصی اینستاگرام خود به آدرس pouryaabedini@ دارد که تصنیف های جدید و بسیار زیبا همراه با فعالیت ها و تصویر شخصی وی در این پیج موجود است

با آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای آقای پوریا عابدینی در عرصه موسیقی و خوانندگی از طرف سایت ایران پاتوق

ارسال شده در تاریخ 30 مارس 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب , عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 1,284
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.