بیوگرافی روح الله زمانی بازیگر فیلم خورشید اولین تجربه بازی او

بیوگرافی روح الله زمانی که این روزها با فیلم “خورشید ” به کارگردانی مجید مجیدی شناخته شده است و توجه اهل سینما را به خود جلب کرده است.

روح الله زمانی قبل از ورود به سینما و ایفای نقش در این فیلم در خیابان ها به دستفروشی مشغول بود.

 

بیوگرافی روح الله زمانی

روح الله زمانی کیست و اهل کجاست؟

بازیگر نوجوانی که بدون هیچ کلاس و دوره های بازیگری در اولین تجربه خود در سینما بسییار خوش درخشیده و توجه اهل رسانه را به سمت خود کشیده است.

روح الله زمانی چند سال دارد؟

روح الله زمانی متولد سال 1384 است .

بیوگرافی روح الله زمانی

آقای زمانی ماجرای شروع بازیگری تان چگونه است؟

او اولین بار با فیلم خورشید که در آن به کودکان کار می پردازد. و توسط آقای مجیدی برای تست بازیگری انتخاب شد و نتایج خوبی داشت و همین دلیل باعث انتخاب او برای نقش اول در فیلم خورشید شد و این آغاز ورود او به دنیای بازیگری شد.

روح الله زمانی با در فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی عنوان “بهترین بازیگر جوان جشنواره فیلم ونیز “در سال 2020 را به خود اختصاص داد

او همچنین جایزه مارسلو ماستریانی این جشنواره را بدست آورد. روح الله به دلیل ابتلا به کرونا در سالن حضور نداشت و آقای مجیدی بهمراه شمیلا شیرزاد دیگر بازیگر این فیلم جایزه او روی صحنه دریافت کردند.

دوست دختر روح الله زمانی

روح الله خودش در ویدئویی که فرستاده بود از هیئت داوران و آقای  مجیدی که مسیر زندگی او را تغییر داده است، تشکر کرد و گفت: امیدوارم روزی در دنیا هیچ کودک کاری وجود نداشته باشد.

به گفته آقای هومن بهمنش “با وجود اینکه پای روح الله در یکی از سکانس های فیلم که وارد آب انبار شده بود شکست  او باز هم تمام توان و تلاش خود را کرد و به خوبی تکنیک های بازیگری را می فهمد. ”

شمیلا شیرزاد دیگر بازیگر این فیلم در ونیز گفت:« من و امثال روح الله همه کودکی مان را در خیابان دست فروشی کردیم. من تا همین یک سال پیش دست فروشی می کردم. از آقای مجیدی ممنونم که رویاهای ما را به ما برگرداند.»

روح الله زمانی کیست

آدرس پیج اینستاگرام روح الله زمانی چیست ؟

پیج اینستایی که در آن فعال است به این آدرس rouhollah__zamani@ است که عکس هایی از صحنه های فیلم خورشید و را در آن منتشر کرده است.

اینستاگرام روح الله زمانی

ارسال شده در تاریخ 16 نوامبر 2020 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 962
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.