بیوگرافی شبنم تووزلو خواننده زیبای موفق آذربایجان و همسرش

بیوگرافی شبنم تووزلو خواننده مشهور و محبوب آذربایجانی است که این روزها در اکثر نقاط جهان طرفدار دارد، او در سال ۲۰۰۶ شروع به پی‌گیری حرفه ای  موسیقی کرد و زمانی شناخته شد که ترانه “سونلر اولمز” را خواندو این آهنگ به ترانه ملی تبدیل شد.

او یکی از موفق‌ترین خواننده موسیقی جهان است. او در ۱۹ دسامبر ۱۹۸۴ در لیست این افراد مشهور قرار گرفته‌ است. او یکی از بهترین صدای  موسیقی جهان است که در آذربایجان متولد شده‌ است.

بیوگرافی شبنم تووزلو خواننده

سوالاتی که در رابطه با شبنم توزلو مطرح است

شبنم توزلو چند سال دارد؟

او متولد سال 1363 است و الان که در 2020 هستیم او 34 سال دارد.

شبنم توزلو متاهل است؟ چند فرزند دارند؟

بله او متاهل است و دو فرزند دارد یک دختر و یک پسر

شبنم توزلو چند سال دارد

شبنم تووزلو کیست و اهل کجاست؟

او در19 دسامبر 1984 ( 28 آذر ماه سال 1363 ) در شهر توز یکی از زیباترین شهرهای آذربایجان متولد شده است. نام اصلی او شبنم اسدوا( یک سبک موسیقی آذربایجانی ) است که بعد ها به شبنم توزلو معروف شده است . او خواننده آذربایجانی است که به عنوان خواننده موسیقی جهانی شناخته می‌شود .

بعد از تولد شبنم حال جسمی مادرش کلا زیر و رو شد و نهایتازمانیکه شبنم حدود یک ونیم ساله بود مادرش از دنیا رفت . او در همان شهر توز در نزد خاله مادرش بزرگ شده است.

شبنم تووزلو خواننده

سطح تحصیلات شبنم چقدر است؟

شبنم دردوران نوجوانی در رشته موسیقی فعالیت داشته اما بعد از اتمام دوره دبیرستان در دانشگاه رشته پرستاری را انتخاب کرده و فارغ التحصیل شده است.

شبنم تووزلو خواننده ترک زبان خوشگل

بیوگرافی شبنم تووزلو

شبنم توزلو از چه زمانی تصمیم جدی برای خوانندگی گرفته است؟

من در دانشگاه پرستاری خوندم اما به دلیل حقوق کم و گذران سخت زندگی مجبور شدم به خوانندگی که استعداد خدادای من است بپردازم . و از نوجوانی هم برای موسیقی کم و بیش وقت می گذاشتم .

نهایتا بعد از دوره دانشگاه در محضر استاد غضنفر عباس اف به صورت حرفه ای آموزش دیدم وکم کم در عروسی ها خواننده بودم و ترانه هایی می خوندم .بعداز طلاق از همسر اولم دیگه میکروفن رو زمین نزاشتم و به صورت جدی تر خوانندگی رو دنبال کردم

در سال 2006 اولین موزیک ویدیو رو به نام ترانه “سونلر اولمز “آماده کردم  که بسیار هم مورد استقبال بود و تبدیل به موسیقی ملی شد.

شبنم تووزلو خواننده نیمه لخت

همسر شبنم تووزلو کیست؟

شبنم توزلو در سال 2001 اولین ازدواجش رو داشت که از اون ازدواجدختری به نام آیدا حاصل شد؛ اما سرانجام به جدایی ختم شد .بعد از مدت ها در سال 2013 برای دومین بار ازدواج کرد  و همسرش تاجر آذربایجانی است و یک پسر در ماه مارس 2017 به دنیا آورد که نامش را نیز علی گذاشتند.و اکنون به عنوان همسر دوم این تاجر ثروتمند آذربایجانی است. و تمام تلاش خود را کرده تا همسر وفرزندش به دور از رسانه ها باشد و شناخته نشود.

همسر شبنم تووزلو کیست؟

آدرس پیج اینستاگرام شبنم تووزلو چیست ؟

خانم تورلو دارای صفحه اینستاگرامی به این sebnemtovuzlu_official@ آدرس است که عکس ها و ترانه ها و موزیک ویدیو های خود را در آن جمع کرده و منتشر کرده است . و نردیک به 2 میلیون فالوور دارد.

شبنم توزلو خواننده شبنم توزلو خواننده خوشگل شبنم توزلو خواننده بی حجاب
بیوگرافی چاتای اولوسوی بازیگر ترک

ارسال شده در تاریخ 12 جولای 2020 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی خواننده ها
بازدید : 82,805
دیدگاه خود را ارسال کنید ( 3 دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • اسم دخترش گونل هست

  • اون عکس پسر عموشه تازه فوت شده

  • ای لاو یو شبنم

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.