عکس های شبنم فرشادجو بازیگر بی حجاب ماجرای کویر لخت

شبنم فرشادجو کیست و ماجرای کشف حجاب او چیست

عکس های شبنم فرشادجو بی حجاب بازیگر با استعداد با بیوگرافی و تصاویر اینستاگرام خانم فرشادجو کشف حجاب او و داستان زندگینامه خصوصی اش با دوست پسرش در 40 سالگی و همسر آلمانی اش را در ایران پاتوق بخوانید

ماجرای کشف حجاب شبنم فرشادجو چه بود؟

خانم فرشادجو بازیگر 43 ساله ایرانی به اشتباه عکس شخصی و نیمه لخت و بی روسری خود را که در کویر گرفته بود را در پیج اینستاگرام خود استوری کرد و این ماجرا برایش جنجال آفرین شد ، این عکس شبنم فرشادجو بدون حجاب به سرعت در دنیای اینترنت بین کاربران پخش شد که خانم فرشاجو به سرعت آن عکس را از صفحه شخصی خود حذف کرده و استوری جدیدی گذاشت که در زیر مشاهده می نمایید :

شبنم فرشادجو بی حجاب

شبنم فرشادجو بی حجاب

بیوگرافی شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو یکی از پر جنب جوش ترین هنرپیشه‌های زن سینما و تلویزیون متولد بهمن 1356 در تهران است و سریال بانوی عمارت تازه ترین کار او است. او در این سریال نقش مهر النسا را بازی کرده است.

فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد است، علاقه زیادی به رانندگی دارد و در تیم رالی هنرمندان فعال و تیم اسکواش هنرمندان رو نیز راه انداخته و خودش عضو آن است

شبنم فرشادجو

شبنم فرشاد جو که با بازی در سریالهای مهران مدیری در تلویزیون به اوج شهرت رسید،فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد است، علاقه زیادی به رانندگی دارد و در تیم رالی هنرمندان فعال است و تیم اسکواش هنرمندان را نیز راه انداخته و خودش عضو آن است.

شبنم از هنرمندانی است که فعالت‌های خیرخواهانه زیادی هم دارد.

عکس های شبنم فرشادجو

این بازیگر تئاتر را از سال 1374 آغاز کرد. پدر و مادرش مشوق اصلی او بودند او از شاگردان مرحوم استاد سمندریان بود و از معروف ترین تئاترهایش می توان به هملت اشاره کرد.

هرچند شبنم خود را فرزند تئاتر می‌داند اما بیشترین کارهای او که مورد توجه قرار گرفت در سریالهای باغ مظفر و درحاشیه ساخته مهران مدیری است.

او درباره همکاری با مهران مدیری می‌گوید: من از سال ۸۵ با مهران مدیری در “باغ مظفر” سابقه همکاری داشتم و به سبک کاری‌اش علاقه دارم و به نظرم , موفق ترین و محبوب ترین کارگردان طنز تلویزیون ایران است. وقتی به من گفت قصد ساخت یک مجموعه طنز  آیتمی را دارد کمی تعجب کردم و تصور کردم می خواهد یک “ساعت خوش” جدید بسازد و برایم جای سوال داشت که تیپ سازی این نوع کارها چگونه می تواند مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد و به فرجام کار, خوشبین نبودم. اما به مدیری و کارش اطمینان داشتم و حرف هایش را قبول کردم و برای حضور در  “شوخی کردم” قرار داد بستم.

عکس های شبنم فرشادجو

فرشادجو ادامه می‌دهد: بعد از همکاری موفقم با مهران مدیری در این مجموعه، ایشان با من تماس گرفتند و عنوان کردند که در کار جدیدشان , “در حاشیه” نقشی برای من در نظر گرفته اند؛ نقش هاله دختر پرستار پر جنب و جوش ، شیطان و بازیگوش که در روند داستان نقش مهمی دارد. یک نکته را باید درباره آقای مدیری بگویم من در تمام سالهایی که با او کار کردم هیچ وقت عصبانیتش را سر صحنه ندیده‌ام. همیشه خونسرد و البته جدی بودند.

عکس های شبنم فرشادجو

ازدواج شبنم فرشادجو با مردی آلمانی زندگی او را هرچه بیشتر در معرض چشم مردم قرار داد،

وی در مورد زندگی مشترکش  می گوید : آینده را نمی شود پیش بینی کرد اما کارم سخت شده و مجبورم مدام بین تهران – فرانکفورت در سفر باشم. با این حال من زندگی در ایران را دوست دارم چون خانواده و شغلم اینجاست و من این موضوع را با همسرم حل کرده‌ام. یکی از اهدافم از اینکه ازدواج کردم مادرشدن بود و دلم می‌خواهد این حس را تجربه کنم البته این را هم می‌دانم که به خاطر تغییر شرایط خانوادگی‌ام احتمالا مجبور شوم بعضی از نقش‌ها را رد کنم. چون مدام باید در سفر باشم.

عکس های شبنم فرشادجو

شبنم شخصیتی اکتیو و بسیار مهربان دارد. او دوستی بسیار نزدیکی با مهناز افشار و سحر زکریا دارد و بیشتر کارهای عام المنفعه‌اش را با این دو بازیگر پیش می‌برد.

او می‌گوید: به هر حال حضور هنرمندان در کارهای خیرخواهانه یک الگوسازی برای حضور مردم در این عرصه ها است. از طرف سازمان اهداکنندگان سلولهای بنیادین با من تماس گرفته شد و چون متوجه شده بودند من در این نوع کارهای خیرخواهانه مشارکت دارم از من برای عضویت در بانک اهدای سلولهای بنیادین دعوت کردند. بعد از تماس از سازمان من هم با مهناز افشار تماس گرفتم و به اتفاق هم رفتیم و عضو شدیم. مهناز در کارهایی اینچنینی همیشه پیش قدم است.

عکس های شبنم فرشادجو

عکس فرشادجو

 هرچند درخشش شبنم فرشادجو در تلویزیون و سینما بوده‌ اما او خودش را فرزند تئاتر می‌داند و می‌گوید هیچ چیز جای تئاتر را نمی‌گیرد.

او همچنان به بازی در تئاتر علاقه زیادی دارد و برایش همیشه پیشنهاد جدی وجود داشته است.

او می‌گوید:من در کارهای جدی زیادی حضور داشتم که برای برخی کاندیدای دریافت جایزه بودم.  قطعا تجربه 20 سال کار تئاتری در این راه به من کمک کرد.

عکس های شبنم فرشادجو

شبنم علاقه زیادی به ورزش دارد. علاوه بر اسکواش که به صورت حرفه‌ای آن را دنبال می‌کند کوهنوری هم از دیگر علایق اوست.

این بازیگر می‌گوید: ورزش کردن باعث می‌شود سلامت بدنم حفظ شود. ضمن اینکه یک هنرپیشه حتما باید بدنی آماده‌ داشته‌ باشد و من همیشه سعی می‌کنم بدنم را آماده نگه‌دارم. اضافه وزن نداشته‌ باشم و بتوانم حرکات سنگین حین بازی را خودم انجام دهم. البته من آدم بسیار فعالی هستم و باید انرژی‌ام را یک طوری خالی کنم و یکی از این راهها ورزش کردن است و بسیار هم از ورزش کردن لذت می‌برم. البته آلودگی هوا در ایران یکی از دلایلی است که همیشه نمیتوانم کوهنوردی کنم. در مواقعی که به کوه نمی‌روم یا اسکواش می‌کنم یا رالی. من قهرمان مسابقات رالی شده‌ام و هیچان این ورزش فوق العاده را خیلی دوست دارم.

عکس های شبنم فرشادجو

شبنم به لحاظ چهره شباهت بسیار زیادی به پدرش دارد. خودش می‌گوید: پدرم در زندگی من یک اسطوره واقعی‌ است و من خیلی او را دوست دارم. از اینکه شبیه پدرم هستم خیلی خوشحالم. من خیلی چیزها از پدرم یاد گرفتم که مهمترین آن صبوری و پافشاری دربرابر خواسته‌ام است. من وابستگی شدیدی به خانواده‌ام دارم و بسیار از کنارشان بودن لذت می‌برم.

تجربه 20 ساله تئاتر

من از سن 17سالگی وارد دنیای تئاتر شدم

روی صحنه بودم و در فیلم‌های سینمایی هم بازی داشتم اما قسمت این بود که کمی دیر وارد مدیوم تلویزیون شده و دیده شو شاید باید می‌ فهمیدم در کدام ژانر می‌ انم موفق عمل کنم

من در کارهای جدی زیادی حضور داشتم که برای برخی کاندید دریافت جایزه بودم  قطعا تجربه 20 سال کار تئاتری در این راه به من کمک کرد

عکس های شبنم فرشادجو

عکس های شبنم فرشادجو

علاقه به ورزش

من به ورزش کردن علاقه زیادی دارم: کوهنوردی را خیلی دوست دارم

اما به خاطر هوای آلوده خیلی وقت است کوه نرفته ام، مگر این که خارج از تهران باشم. سفر خیلی زیاد می روم و باید بگویم که بخش بیشتر دستمزدهایم را خرج سفر می کنم در کارهای گروهی شرکت می کنم

عکس های شبنم فرشادجو

قهرمان رالی

من قهرمان رالی هستم و رانندگی‌ ام حرف ندارد، آشپزی‌ ام هم خیلی خوب است

عکس های شبنم فرشادجو

عکس های شبنم فرشادجو عکس های شبنم فرشادجو عکس های شبنم فرشادجو عکس های شبنم فرشادجو عکس های شبنم فرشادجو عکس های شبنم فرشادجو عکس های شبنم فرشادجو

ارسال شده در تاریخ 14 می 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 9,616
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.