مدل شومیز بهاره 1400 با ترکیب رنگ ها و پارچه های بروز

مدل شومیز بهاره 1400 لباس های شیک زنانه مناسب برای پوشیدن در مهمانی  جشن و دورهمی ها که با بروزترین طراحی با پارچه های شیک و مجلسی و ساده مدل داده شده است.

شومیز های سال جدید اغلب یا از تلفیق نوع دوخت یا از ترکیب پارچه های کتان و کرپ با پارچه های ظریف از پارچه‌های مخلوط , و دیگر جنس های جدید در بسیاری از لباس‌ها باعث می‌شود که اغلب برند های جدیددر طارحی هاشون دارند.

ما در این بخش مدل های مختلفی از شومیز ها و بلوز های مجلسی زنانه جمعع آوری کردیم که با اکثر سلیقه ها مطابق استو از طراحی های امروزی  ویژه سال جدید در آن ها به کار رفته است.

مدل شومیز بهاره

لباس هایی با ترکیب رنگ های در یک رده و استفاده از مدل آستین فانوسی از جدید ترین طراحی ها برای شومیز های مجلسی و اسپرت است ما این تنوع طراحی را در مانتو های شیک و مجلسی امساله نیز می بینیم.

مدل شومیز بهاره

استفاده از نوار ها و یراق ها یشوزن دوزی یا لمه و همینطور نقش دار سنتی یا طرح گل ها نیز در طراحی های امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته و در نوع برش و طراحی بسته به مدل شومیز به میزان کم و زیاد اتفاده شده است.

 

مدل شومیز بهاره

مدل شومیز بهاره

بلوز سفید بسیار آشنا به نظر می‌رسد : اغلب مردم یکی از آن‌ها در کمد خود آویزان هستند , هر چند که همیشه ( خوب , واقعا , همیشه ) هیجان‌انگیزترین اتفاق در آنجا وجود دارد . امروزه طراحان مد بویژه برای سال جدید ترکیب پارچه های سفید را با پارچه سوزن دوزی شده و کیپور و پارچه هایی ار حریر های طرحدار و یاخما و ارگانزا تلفیق کرده و شومیز جدید و عالی خلق کردند.

مدل شومیز بهاره

نوع طراحی و پارچه های پلنگی نیز امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته و اغلب می بینیم که هم به صورت تکی و فقط یک پارچه پلنگی در طراحی ها است و هم طراحی هایی زیبا از ترکیب پارچه های تک رنگ با پارچه های پلنگی در شومیز ها و مانتو های مجلسی دیده می شود.

مدل شومیز بهاره

انواع پارچه های حریر و اناوع حریر ژوژت ها نیز با طراحی های مختلف در یقه ها و نوع آستین خیلی مورد توجه قرار گرفته و بسیاز شیک و عالی شده اند.

مدل شومیز بهاره

پارچه های شاین و براق وانواع ساتن های طرح دار

مدل شومیز بهاره

مدل شومیز بهاره

انواع مدل شومیز بهاره

مدل شومیز بهاره

 

ارسال شده در تاریخ 8 مارس 2021 توسط خدیجه ص با موضوع مدل لباس
بازدید : 4,693
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.