تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید تنگ کننده واژن قرص شیاف ماریانا رفع بوی بد کاملا گیاهی

خرید تنگ کننده واژن بهترین قرص شیاف ماریانا که ضد عفونی کننده واژن زنان و رفع بوی بد آلت زنان می شود.شیاف ماریانا تنگ و لیفت کننده دیواره داخلی واژن خانم ها و افزایش لذت جنسی بین زن و شوهر می باشد.

خرید تنگ کننده واژن قرص شیاف ماریانا

احتمالا تاکنون از خواص ماریانا چیزی نشنیده اید. در ادامه با کامل ترین خواص ماریانا که زنان میتوانند از آن استفاده بسیاری داشته باشند ، آشنا میشویم. بسیاری از اختلافات میان زوجین ناشی از مشکلات زناشویی و جنسی میان آن هاست. در بسیاری از این موارد ، زن و مرد لذت آن چنانی از رابطه جنسی خود نمی برند. این مسئله میتواند ناشی از عدم معاشقه یا مسائل دیگر باشد.

خرید تنگ کننده واژن قرص شیاف ماریانا

بهترین قرص تنگ کننده واژن ماریانا

از بهترین درمان های مشکلات جنسی میان زوجین ، تنگ کردن واژن است. با تنگ کردن واژن ، مرد و زن لذت دوچندان از رابطه را احساس خواهند کرد. امروزه  ثابت شده است که گیاه ماریانا از بهترین تنگ کننده های واژن است. این گیاه به صورت کاملا طبیعی و بدون عارضه میباشد.

خواص و فواید شیاف ماریانا از گذشته های دور در بسیاری از کتب پزشکی آورده شده است. از معروف ترین اشخاصی از گیاه ماریانا نام برده اند، ابن سینا است. ابن سینا در کتاب قانون به معرفی خواص ماریانا اشاره کرده است. از گیاه ماریانا در قرص و محلول های تنگ کننده واژن استفاده میشود.

خواص شیاف ماریانا برای زنان

در ابتدا اشاره کردیم که مهمترین خاصیت شیاف ماریانا تنگ کردن واژن است. اما این گیاه تنها همین خاصیت را ندارد و به لیستی از این خواص اشاره میکنیم.

 • افزایش لذت جنسی در زمان رابطه
 • سفت کردن ماهیچه های واژن
 • درمان عفونت واژن
 • تعادل در ترشحات واژنی
 • درمان بوی بد و خارش واژن
 • منقبض کننده فوری واژن
 • افزایش لذت و رفع سرد مزاجی

خرید تنگ کننده واژن قرص شیاف ماریانا

تعادل در ترشحات واژنی و درمان بوی بد واژن

از علل بوی بد واژن رشد باکتری در نواحی واژنی است. ترشحات زیاد واژنی سبب رشد و تکثیر باکتری در نواحی واژنی میگردد. گیاه ماریانا با تنظیم ترشحات واژن سبب کاهش میزان باکتری موجود در واژن میشود. همین امر سبب درمان بوی بد واژن نیز میشود.

افزایش لذت جنسی به همراه سفت کردن ماهیچه های واژن

خاصیت اصلی این گیاه تنگ کردن واژن است. تنگ کردن واژن از طریق سفت کردن ماهیچه های واژن صورت میگیرد. هنگامی که ماهیچه های واژن سفت و تنگ شوند ، لذت جنسی نیز میان زن و مرد دو جندان میشود.

چرا بهترین راه برای درمان گشادی واژن استفاده از شیاف ماریانا می باشد ؟

 •  روشی کاملا طبیعی است
 •  هیچگونه عوارضی ندارد
 •  تاثیرات آن تضمینی است
 •  بیش از هزاران سال استفاده شده است
 • همه استفاده کنندگان از این گیاه دارویی نتیجه رضایت بخش گرفته اند.

خرید تنگ کننده واژن قرص شیاف ماریانا

روش استفاده از شیاف ماریانا

استفاده از شیاف ماریانا بسیار آسان است. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید، یک شیاف را ۱ تا ۲ ساعت قبل، با انگشت داخل واژن بفرستید. شیاف در طی نیم ساعت اثر کرده و واژن را تنگ می کند. شیاف ماریانا تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از ۲ ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید.

در هفته اول، 3 عدد از این شیاف را استفاده کنید (هر 2 روزی یک عدد). پس از 7 روز، 1 تا 2 عدد در هفته مصرف کنید و در مراحل بعدی مصرف شیاف ماریانا هر 2 هفته یکبار می باشد. برای درمان دائمی به مدت ۳ ماه هر 2 هفته یکبار از این شیاف استفاده کنید. (هر سال این کار را تکرار کنید).

نکته :

 • میزان مصرف شیاف ماریانا در هر فرد متفاوت خواهد بود و ممکن است کمتر یا بیشتر از این میزان باشد.
 • برای افزایش لذت جنسی بهتر است یک روز قبل از نزدیکی استفاده شود.

طول دوره مصرف شیاف گیاه ماریانابرای تنگ شدن واژن

شیاف ماریانا که اصطلاحا به آن قرص ماریانا نیز گفته می شود تاثیرات بی نظیری دارد و بلافاصله پس از استفاده (کمتر از ۲ ساعت) حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند. برای درمان دائمی به مدت ۳ ماه هر هفته یکبار از این شیاف استفاده کنید. (هر سال این کار را تکرار کنید)
*: یکی از مزایای شیاف ماریانا ، نسبت به پودر گیاهی تاثیر سریع آن می باشد.
*: این محصول کاملا مطمئن ، مورد تایید پزشکان و بدون عوارض جانبی می باشد.

خرید تنگ کننده واژن قرص شیاف ماریانا

چگونگی تنگ کردن واژن در خانه گاهی اوقات یک سوال شرمسار کننده برای بسیاری از زنان است. اگر شما از آن دسته آدم هایی هستید که می‌خواهد با شل شدن واژن مبارزه کند می توانید از این محصول استفاده کنید. علاوه بر این ماریانا خواص دیگری همچون از بین بردن عفونت ها و باکتری های دهانه رحم، از بین بردن خارش و بوی بد واژن، ایجاد تعادل در ترشحات زنانه، تنگ کردن واژن، افزایش میل جنسی و رفع سردی دارد.

ماریانا چیست و چه کاربردی دارد ؟

محبوبیت گیاه ماریانا از آنجا می‌آید که باعث تنگی واژن می‌شود. گیاه ماریانا در کتاب‌های طب سنتی از جمله ابوعلی سینا نام برده شده است.

گیاه ماریانا برای افزایش میل جنسی خانم ها، تنگ شدن واژن و همچنین ضدعفونی کردن واژن استفاده فراوان دارد.

تجویز پزشکان ژل های بهداشتی و مواد شیمیایی است که دارای عوارض می‌باشند و همچنین تاثیر آنها تنها در زمان استفاده می باشد . در صورتی که استفاده از شیاف ماریانا بعد از مدت زمانی باعث تاثیر دایمی آن می‌شود. و بعد از چند مدت دیگر احتیاجی به استفاده ازآن نمی‌باشد.

خواص شیاف ماریانا

محصول قرص ( شیاف ) ماریانا ، تنگ کننده قوی واژن بصورت کاملا ارگانیک و 100% گیاهی تهیه شده است که این خود یک مزیت عالی برای این محصول به شمار می آید . از دیگر تاثیرات این محصول با ارزش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– سفت کننده عضلات واژن
– افزایش لذت جنسی
– رفع خارش واژن
– کمک به درمان بیماری های زنانه
– خوشبو کننده و رافع بوی بد واژن
– رفع عفونت و باکتری واژن
– متعادل کردن ترشحات زنانه

روش استفاده از شیاف ماریانا

استفاده از شیاف ماریانا بسیار آسان است. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید، یک شیاف را ۱ تا ۲ ساعت قبل، با انگشت داخل واژن بفرستید. شیاف در طی نیم ساعت اثر کرده و واژن را تنگ می کند. شیاف ماریانا تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از ۲ ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید.

نظر مصرف کنندگاه شیاف ماریانا

نگار از یزد :

وقتی کل شهر یزد رو گشتم و اصل این محصول که شیاف ماریانا هست رو پیدا نکردم تا به دستم رسید یکیشو استفاده کردم و وقتی همسرم از سرکار برگشت خیلی سورپرایز شد. کلی پرسید چیکار کردی که اینقدر امروز خوب بود. هردومون راضی هستیم. ممنونم از اینکه محصول اصل میدید دست مردم.

سمیه از گیلان :

یک بسته پودر ماریانا از عطاری خریداری کردم. متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشت. ولی من چون مطمئن بودم گیاه ماریانا علمی و ثابت شده هست ، این محصول را خریداری کردم. واقعا راضی بودم. من برای تنگ کردن واژن استفاده کردم و الان واقعا به اون حس اولیه و بار اول نزدیکی رسیدم و با تجربه الانم حتی بیشتر از اوایل ازدواج دارم لذت میبرم. همسرم واقعا راضی هست و اونم خیلی خوشحاله

شادی از سمنان :

من ۶ ساله ازدواج کردم و با همسرم رابطه زیاد داریم. جدیدا همسرم چنتا کنایه بهم زد که واقعا بهم برخورد. وقتی تحقیق کردم و با شیاف ماریانا آشنا شدم واقعا خیلی خوشحال شدم که همچین محصولی هم وجود داره و پیش خودم گفتم اگه واقعا جواب بده خیلی خیلی خوب و باحاله. من الان یکماهه دارم از شیاف ماریانا استفاده می کنم. هم من خیلی لذت زیادی میبرم و هم شوهرم ….

قیمت: 99.000 تومان با ارسال رایگان


خرید ژل قرمز تنگ کننده مخصوص زنان

ژل تنگ کننده ایموشن قرمز Emotion Enjoy یکی از روش های ساده و بی خطر جهت افزایش لذت جنسی و همچنین بهبود اختلالات جنسی خصوصاً درمان افتادگی واژن است.

درصد بالایی از طلاق ها بخاطر مشکلات جنسی در زوجین رخ میدهد و یکی از مشکلات رایج در بین زن و شوهر ها مشکل عدم رضایت بانوان از رابطه جنسی می باشد. ژل تنگ کننده قرمز ایموشن با استفاده از عصاره انار و مواد انتی باکتریال باعث ایجاد چسبندگی و تنگ کنندگی در واژن می شود که یکی از محاصن آن ایجاد لذت در بانوان می شود.

برخی بانوان برای ایجاد جوانی در ناحیه تناسلی روی به عمل های جراحی روی می آورند که این عمل ها بی شک بدون عوارض نیستند و دوران سختی را باید طی کنید که به نتیجه دلخواه خود دست یابید برای راحت تر کردن و سهلوت در این موضوع از عصاره طبیعی انار استفاده شده تا بهترین لذت را کسب نمایید.

ژل ایموشن

مشخصات ژل تنگ کننده واژن

سفت کننده و تنگ کننده عضلات واژن

حاوی عصاره انار و دارای رایحه جذب کننده

دارای کد سلامت irc

آنتی باکتریال و water base

طریقه صحیح ژل تنگ کننده واژن ایموشن قرمز

 • قبل از انجام هر کاری شما که از ژل سفت کننده استفاده میکنید دست ها را با آب و صابون تمیز کنید.
 • ۲۰ دقیقه قبل از رابطه جنسی و نزدیکی، آقایان مقدار مناسبی از ژل را روی محل مورد نظر و یا با کف دست پمپ کرده و سرتاسر محل را با لایه ای از آن آغشته کنند. همچنین بانوان نیز مقدار مناسبی از ژل را درون محل مورد نظر و یا بر انگشت خود پمپ کرده و درون محیط تناسلی خود آغشته کنند.
 • خانمهایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد لومن میباشند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
 • ژل آمیزشی لوبریکانت جمع کننده ایموشن با خاصیت چسبان کنندگی و سفت کنندگی عضلات واژن در بانوان باعث افزایش لذت جنسی میگردد.

قیمت ژل قرمز تنگ کننده واژن: 39000 تومان

دکمه خرید

خرید ژل روان کننده و رفع خشکی واژن
ارسال شده در تاریخ 9 اکتبر 2020 توسط مدیریت با موضوع محصولات ویژه متاهلین
بازدید : 2,131
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.