بیوگرافی وحید خزایی شاخ مجازی پسر تلگرامی دستگیر شد

بیوگرافی وحید خزایی پسر تهرانی که خود را پسر ایران می نامد و در سال 1390 با منتشر کردن عکس ها و کلیپ هایی از خودش و ارتباطش با دخترها در اینستاگرام و تلگرام از معروف های فضای مجازی یا به اصطلاح امروزی ها شاخ مجازی شده است .

اما امروز در برگشت خود به ایران در 4 تیر ماه 1399 در فرودگاه امام خمینی تهران به وسیله ضابطان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بازداشت شد.

اما به دلیل انتشار عکس های بی حجاب از دختر ها و کلیپ های رقص و رننده با دختر ها و اتباط گیری با انها  و ادامه حرکات و فعالیت های مجرمانه از قبیل سو استفاده از دخترها و مصرف مشروبات الکلی طولی نکشید که مورد پیگیری پلیس فتا قرار گرفت.

گفته می شد که عکس های خصوصی یک بچه پولدار لو رفته تا اینکه روز بعد پسر حاضر در تمام عکس ها (وحید خزایی) مدعی شد دختران حاضر در تصاویر خواهر و زن داداش و دختر خاله هایش هستند و عکس ها توسط دزد گوشی اش منتشر شده است

و کلیپی که به هنگام دستگیریش لو رفته گفته است پلیس سخت پیگیر ماجراست و پلیس فتا پلیسی است که حواسش به همه چیز است .

بیوگرافی وحید خزایی

ماجرای فرار وحید خزایی به ترکیه در سال 97 از ایران چه بوده است ؟

بعد از منتشر شدن عکس ها 3 تا شکی داشتم که 2 نفرشون رضایت داد و نفر سوم به هیچ وجه رضایت نداد و من به زندان رفتم و حدود 70 روز در زندان بودم سپس به قرار وثیقه آزاد شدم و 20 روز وقت داشتم تا از شاکی ام رضایت بگیرم اما نشد و من به فکر فرار افتادم و عاقبت به ترکیه فرار کردم و ساکن استانبول شدم  .

بیوگرافی وحید خزایی و همسرش

در بیوگرافی وحید خزایی اطلاعاتی از متاهلی او نیست و هنوز ازدواج نکرده است و به عنوان سابقه دار فضای مجازی شناخته شده است که با دختران زیادی ارتباط دارد و با بی شرمی بیش از اندازه با دخترهای لخت کلیپ و عکس منتشر می کند.

دوست دختر وحید خزایی

وحید خزایی چرا به ایران برگشت؟

به نظر من ترکیه اصلا کشور امنی نیست. من ایران را دوست دارم خانواده و کار من در ایران است از این بابت خوشحالم. من خطا کردم. من از دست دولتم یا حکومت فرار نکردم. من از دست مردمی که در کوچه و خیابان برایم آبرو نگذاشتند. به ترکیه پناه بردم.

بودن پشت میله های زندان اوین شرف دارد به فرار به ایران برمی گردم  و به تهران می آیم.

که با بازگشت خود در روز 4 تیر ماه 1399 در فرودگاه دستگیر شد.

دستگیری وحید خزایی

ارسال شده در تاریخ 24 ژوئن 2020 توسط خدیجه ص با موضوع عکس جالب
بازدید : 1,641
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.