مدل مانتو سال 1400 ویژه بهار امسال شیک و مجلسی

مدل مانتو سال 1400 همه ساله با اومدن بهار و سال جدید طراحان مد ایران و جهان تلاش می کنند که بهترین لباس ها را با طرح های جدی و رنگ سال به بازار عرضه کنند.

از آنجا که لباس پوشیدن به سادگی باید در لباس بهاره ، کت‌ها و مانتو های بهاری ، که تصمیم گرفتیم به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم ، شانس زیادی برای برنده شدن و به رسمیت شناختن این فصل داشته باشیم، چون پوشش بهاره شیک و راحت است .

در عرض چند روز , بهار خواهد آمد, و حتی اگر شرایط آب و هوایی برای حفظ فوری با زمان مناسب نباشد ، شکی نیست که همه طراحان مد نظر دارند که با رسیدن روزهای گرم بهار تغییر کنند .

مدل مانتو سال 1400
به همین خاطر است که بررسی today’s آماده شده‌است ، که موضوع آن جذاب‌تر و جذاب‌تر از بهار ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ خواهد بود .

عکس ها و مطالبی که برای شما به عنوان پوشش بهاره کماده کرده‌ایم ، آخرین گرایش‌ ها در مد بهار را نشان می‌دهد ونموه هایی هستند که با انواع پارچه های بهاری قابل دوخت هستند.

کت‌های بهاری ، جایگاه یک گرایش غیرقابل‌انکار را در نظر گرفته‌اند که شایسته توجه زنان به وضعیت متفاوت ، سن و سبک زندگی است .

مدل مانتو سال 1400

مدل مانتو سال 1400

بدون شک, مد بهاری بر پوسته‌های بهاره, تبدیل سبک‌های مد به طرح یک پارچه, حیوان, شطرنجی و چاپ راه‌راه تاثیر می‌گذارد.

عناصر فلزی و حتی نماد سال و نامگذاری سال تاثیر بر نوع سبک مد و مدل دارد

مدل مانتو سال 1400

عکس های مدل مانتو سال 1400 ویژه و جدید

 

مدل مانتو سال 1400

مد مانتو های سال 2021 شامل پوسته‌های بهاره, , پیله, , ردای بهاره, کت و پالتو با u شکل که مثل آستین سر خود , حاشیه و جیب‌های بزرگ هستند.

مدل مانتو سال 1400

 

مدل مانتو سال 1400

مدل مانتو سال 1400

مدل مانتو سال 1400

پوشش بهاره که براس سال جدید 1400 بیشتر مد نظر است . آخرین کلکسیون با استفاده از پارچه براق, مدل‌ ها بدون یقه, با یک خط شانه پایین, یک چهارم و یک آستین عریض, تغییرات بدون دکمه‌ها و یا یک دکمه شگفت‌زده خواهد شد.

   مدل مانتو سال 1400

عکس مدل روسری و شال مجلسی

ارسال شده در تاریخ 7 فوریه 2021 توسط خدیجه ص با موضوع مدل لباس
بازدید : 4,077
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.