تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید گن سینه بند حالت دهنده و بالا برنده سینه سوتین اکستریم برا

خرید گن سینه بند بالا برنده سینه سوتین اکستریم برا

خرید گن سینه بند بهترین بالا برنده سینه های زنان می باشد ، این سوتین گنی اکستریم برا xtreme bra مخصوص زیر سینه خانم ها است که باعث سفت شدن و فرم دهی پستان بانوان می شود.

گن سینه بند اکستریم برا,قیمت گن Xtreme Bra , فروش گن فرم دهنده سینه اکستریم برا,گن سفت کننده سینه زنان,خرید اینترنتی گن سو تین اکستریم برا,گن زیر سینه زنان

قیمت : 40,000  تومان

اکستریم برا سوتین و گن سینه Xtreme Bra

سینه بند حالت دهنده و بالا برنده سینه

گن سینه اکستریم برا Extreme Bra شکل و فرم سینه را تغییر داده و  انقلابی بزرگ در باریک کردن و بالا کشیدن سینه به سمت بالا ایفا می کند. نحوه تولید این گن به گونه ای می باشد که در سفت کردن عضلات و شکل دادن به سینه کاملا مؤثراست و هنگام استفاده راحتی و آسایش را برای شما ارمغان می آورد. برای دوخت این گن از هیچ سیم یا فنری استفاده نشده تا شما هیچ فشاری را روی بدن خود احساس نکنید.

خرید گن سینه بند حالت دهنده و بالا برنده

این گن مخصوص بانوان است که باعث بالا کشیده شدن و جمع و محکم نشان دادن سینه می شود.گن اکستریم برا مطابق آخرین فن آوری روز دنیا ساخته شده که با پوشیدن آن اعتماد به نفس خود را باز می یابید.

سینه بند Xtreme به شما سینه های سفت و محکم، سفت و خوش سلیقه ای را می دهد که تا دو فنجان بزرگتر است، و نتایج به وضوح در ثانیه است.

سینه بند Xtreme را در زیر سینه قرار دهید. قرص ها را فراموش کنید در مورد جراحی گران و سایر سیستم های غیر عملی که فراموش شده اند.

خرید گن سینه بند حالت دهنده و بالا برنده

سینه بند Xtreme را می توان بر روی سینه بند معمولی خود یا بدون سینه بند استفاده کرد. هر کدام از این موارد را شما می توانید بکار ببرید، شما قادر به پوشیدن لباس های کمرتقین هستید و فورا وضعیت خود را بهبود می دهید. برای کمتر از آنچه که برای یک سینه بند معمولی پرداخت می کنید، امروز می توانید سوتین Xtreme Bra را داشته باشید.

خرید گن سینه و سوتین فرم دهنده اکستریم برا

خرید حالت دهنده سینه اکستریم برا Xtreme Bra

گن اکستریم برا با کیفیتی تضمین شده ، از سوی کمپانی معتبر و در مدت کوتاهی به بازار آمده است که با توجه به کیفیت عالی و قابلیت شستشوی مکرر و با دوام فوق العاده به سرعت بازارهای آمریکا ، اروپا و آسیا را تسخیرکرده است .

خرید گن سینه بند حالت دهنده و بالا برنده

گن سینه اکستریم برا هم جهت جلوگبری از افتادگی و فرم دهی سینه استفاده می گردد و هم اینکه قابلیت استفاده همزمان با سینه بندهای معمولی دیگر و یا گن آه برا را دارد. یعنی فرد استفاده کننده می تواند اول سوتین معمولی یا آه برا را بسته و پس از آن گن اکستریم برا را بر روی آن ببندد تا سینه ها کاملا برجسته و بسمت بالا رفته و خط سینه نیز نمایان شود.شما می توانید این محصول ارزشمند را از فروشگاه تی وی کالا خریداری نمایید.

خرید گن سینه بند حالت دهنده و بالا برندهبا پوشیدن گن اکستریم برا  اعتماد به نفس خود را باز یافته و می توانید فرم سینه ی خود را به صورت مطبوع در آورده و لذت ببرید.

توضیحات کامل مربوط به گن حالت دهنده سینه اکستریم برا Xrtreme Bra

گن سینه اکستریم برا از روی سینه بند پوشیده می شود و سینه های شما را از پائین به سمت بالا و نیز از پهلو ها به سمت مرکز قفسه سینه شما هدایت می کند و سینه های شما گرد شده و به سمت بالا متمایل می گردد و افتادگی سینه شما کاملا محو شده و خط وسط سینه شما ایجاد می گردد.

خرید گن سینه بند حالت دهنده و بالا برنده

الیاف موجود در گن سینه اکستریم برا  ضد حساسیت بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار می باشد که حتی در صورتی که با آب ولرم شسته شود به هیچ وجه کیفیت و کارائی خود را از دست نخواهد داد. در بافت این گن برجستگی های بسیار ریزی تعبیه گردیده که موجب ایجاد فضای لازم جهت تبادل هوا بین سینه و گن می شود که سبب جلوگیری از تعریق می گردد.
فروش فرم دهنده زیر سینه اکستریم برا Xtreme Bra

قیمت : 40,000  تومان

ارسال شده در تاریخ 30 ژوئن 2019 توسط مدیریت با موضوع لباس زنانه
بازدید : 3,777
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.