بیوگرافی یگانه عامری و مجری جذاب زیبای شبکه من و تو

بیوگرافی یگانه عامری خوشگل و دوست داشتی متولد 72 زیباترین مجری شبکه من و تو در قسمت مد و فشن منوتوپلاس به همراه عکس های اینستاگرام او را در این مطلب از سایت ایران پاتوق مطالعه فرمایید

یگانه عامری مجری

بیوگرافی یگانه عامری

یگانه عا مری مجری خوشگل شبکه منوتو در دی ماه سال 72 در شهر تهران متولد شده و الان 25 سال سن دارد. او متولد خیابان پیروزی تهران است و تا حدود 4-5سالگی آنجا بود. از گفته های او این طور استنباط می شود که از 5سالگی با خانواده از ایران خارج شده و به لندن مهاجرت کرده اند. او شخصیت خود را کاراکتری عجول و ناشکیبا می داند.

عکس یگانه عامری مجری

فعالیتهای یگانه مجری

یگانه از 16 سالگی شاغل بوده است؛ ابتدا در یک مغازه لوازم التحریری بوده و سپس در مغازه های مربوط به مُد و فَشن مشغول به کار می شود. علاقه مندی تحصیلی اول او در رشته فیزیک و فضانوردی است. ولی کم کم به سمت مد و فشن کشیده شد. او از بچگی، بر خلاف سایر هم سن و سالهایش، با پول تو جبیبیش به خای خرید خوراکی، مجله های فشن می خرید و جمع می کرد. یگانه کار خود را در منوتو با بخشی در برنامۀ منوتو پلاس آغاز کرد. اکنون بیش از یک سال یا بهتر بگوییم نزدیک به دو سال است که با این شبکه همکاری دارد. به گفته خودش از بین افراد من و تو پلاس بیشتر از همه با آرمان (در بخش تکنولوژی) صمیمی است.

دوست پسر یگانه عامری

حضور در ایران اینترنشنال

یگانه عا مری پیش از منوتو در سال 1396 با تلویزیون ایران اینترنشنال هم همکاری داشته که اخبار و رویدادهای مربوط به مد و فشن را انعکاس می داد.

یگانه عامری مجری زیبای منوتو

مدرک تحصیلی یگانه

یگانه عامری در دانشگاه در خارج از کشور در رشته خبرنگاری تحصیل کرده است.

یگانه عامری مجری منوتوپلاس

بزرگترین ترس یگانه

بزرگترین ترس یا فوبیای او از برفک تلویزیون است!

یگانه عامری با حجاب

علایق و سرگرمی های یگانه عامری

در سن 14 سالگی شعری در مورد کریسمس نوشت که در کتابی چاپ شد. به گفته وی او در زمینه هنری مشتاق تر  و تواناتر است. کارهای خیریه هم بسیار انجام می دهد؛ ولی ترجیح می دهد که در جایی گفته نشود. او اعتیاد خاصی به خرید دارد که شاید همین دلیل مشغولیت او به کار مد و فشن می باشد.

یگانه عامری مجری مد و فشن

آهنگ مورد علاقه یگانه

آهنگ مورد علاقه یگانه «پورتوریکه» از گروه 25باند است.

یگانه عامری خوشگل
همسر یگانه عامری کیست؟

یگانه تا اکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

یگانه عامری شب جمعه

اینستاگرام یگانه عامری چیست؟

thecolourfulpersian@

یگانه عامری مجری

عکس های اینستاگرام یگانه عامری

همسر یگانه عامری مجری یگانه عامری مجری یگانه عامری مجری یگانه عامری مجری

بیوگرافی ستین خواننده
ارسال شده در تاریخ 27 مارس 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 11,355
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.