بیوگرافی ییلماز کونت بازیگر مرد ترکیه ای جذاب و عکسهایش

بیوگرافی ییلماز کونت بازیگر خوشتیپ و خوش هیکل مرد ترکیه ای به همراه عکس های اینستاگرام یلماز کونت و زندگینامه شخصی او با دوست دختر یا همسرش و تاریخ تولد ، قد و وزن و ویژگیهای ظاهری این بازیگر را در این مطلب از ایران پاتوق بخوانید

بیوگرافی ییلماز کونت

ییلماز کونت بازیگر خوش چهره و قد بلند دوست داشتنی ترکیه ای در تاریخ 28 آبان 1373 در شهر آنکارا کشور ترکیه متولد شده است.

بیوگرافی ییلماز کونت بازیگر

مدرک تحصیلی و خانواده ییلماز

شغل پدر ییلماز کونت در زمینه تبلیغات می باشد و شغل مادرش نیز در زمینه دارو سازی است.

ییلماز در رشته روابط بین الملل از دانشگاه آتیلیم فارغ التحصیل شده است. او در سال 2015 با شرکت در مسابقه بهترین مدلینگ و فشن شوی ترکیه ، به عنوان نفر اول این مسابقات برنده شد و پس از آن وارد دنیای بازیگری شد.

ییلماز کونت و دوست دخترش

شروع فعالیت بازیگری ییلماز کونت

ییلماز در سال 2016 برای اولین بار با سریال لبخند کافیه بازیگری خود را آغاز کرد. او در سریال لبخند کافیه با بازیگرانی همچون : حسن جیوان، آصلی بکیر اوغلو و سرای کایا همکاری داشته است. آخرین بازیگری ییلماز کونت مربوط به سریال پرطرفدار عشق تجملاتی در سال 2019 است.

ییلماز کونت بازیگر خوشتیپ

ویژگیهای ظاهری ییلماز

ییلماز کونت بازیگر ترکیه ای است که قدش 189 سانتی متر و وزن او 80 کیلوگرم می باشد و در واقع ییلماز یکی از بازیگران قد بلند ترکیه است.

عکس ییلماز کونت بازیگر

ماجرای ازدواج یلماز کونت

ییلماز تاکنون ازدواج نکرده و همسری ندارد ولی رابطه عاشقانه ای از سال 2015 با سودا ارگینجی دارد و با هم دوست دختر دوست پسر هستند.

ییلماز کونت و سودا ارگینجی

فیلم ها و سریال های ییلماز کونت

سریال Gulumse Yeter (لبخند کافبه) در نقش سارپ سال 2016

سریال Afili Ask (عشق تجملاتی) در نقش برک کوچار سال 2019

عکس های اینستاگرام ییلماز کونت

همسر ییلماز کونت بازیگر دوست دختر ییلماز کونت عشق بازی ییلماز کونت با دوست دخترش ییلماز کونت بازیگر نیمه لخت ییلماز کونت مدل ترکیه ای ییلماز کونت ییلماز کونت مدلینگ خانواده ییلماز کونت بازیگر ییلماز کونت و دوست دخترش

آدرس صفحه اینستاگرام ییلماز کونت

ییلماز بیش از 390 هزار دنبال کننده در پبج اینستاگرام خود دارد که آدرس اینستاگرام آقای کونت است : yilmazkunt@

 

ارسال شده در تاریخ 10 مارس 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 10,605
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.