تماس با فروشگاه 09100298006 - صادقی

دستگاه زاویه دهی فک و چال گونه پکیج جادویی زاویه ساز صورت

دستگاه زاویه دهی فک و صورت به همراه دستگاه چال گونه بهترین پکیجی می باشد که هم روی گونه ها می توانید چال بندازید و هم صورت یا فک خودتون رو زاویه سازی دلخواهتون انجام دهید، پکیج چال گونه و زاویه ساز فک با قیمت مناسب در فروشگاه ایران پاتوق به فروش می رسد

خرید اینترنتی دستگاه زاویه دهی فک و ایجاد چال گونه

پکیج دستگاه زاویه ساز فک و ایجاد چال گونه که باعث کاهش و افزایش حجم چربی صورت شده و همچنین غبغب را از بین می برد، این دستگاه زاویه دهی فک و فرم دهی صورت مناسبترین وسیله برای زیبایی زنان و مردان می باشد و چهره تان را شبیه مدلینگ ها و بازیگران هالیوودی می کند

 

دستگاه زاویه دهی فک و چال گونه

زیبایی چهره با استفاده از دستگاه زاویه دهی فک

به طور کلی زیبایی معیارهای خاص خود را دارد، برخی از معیار ها از گذشته مورد توجه قرار می گرفتند ولی بعضی دیگر با گذشت زمان و انجام آزمایش ها و تست های گوناگون آشکار شدند.

ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش دانش در رابطه با زیبایی به لطف فضای مجازی، هم اکنون افراد زیادی از فاکتور های مربوط به زیبایی آگاهی دارند.

دستگاه زاویه دهی فک و چال گونه

دستگاه ایجاد چال گونه و زاویه ساز صورت

تعدادی از معیار های خاص مربوط به زیبایی فقط در یک جنسیت صدق میکنند ولی برخی دیگر همه افراد را شامل میشوند، یکی از این فاکتور های فارغ از جنسیت زاویه فک می باشد.

از گذشته برخی افراد به طور کلی زیبا نامیده میشدند ولی غیر از کلیات به نکات خاصی توجه نمی شد که پس از تحقیقات فراوان مشخص شد زاویه فک بسیار تاثیر گذار است.

اما یک فاکتور دیگر که بیشتر در خانم ها باعث جذابیت میشود و از ایام قدیم هم به آن توجه میشود چال گونه است.

زاویه دادن به فک و صورت بدون عمل زیبایی پرخطر

تا پیش از این شما یا این نکات زیبایی را دارا بودید و یا مجبور بودید با عمل های زیبایی بسیار سخت و با ریسک بالا به آن برسید که همیشه هم نتیجه دلخواه را به همراه نداشت.

اما حالا با این پکیج که خدمت شما ارائه خواهیم داد، بدون عمل جراحی و تنها با استفاده کوتاه به صورت روزانه به زیبایی خیره کننده ای خواهید رسید و شما هم میتوانید از چال گونه و زاویه فک شبیه به مدل ها بهره ببرید.

دستگاه زاویه دهی فک و چال گونه

جنس و ابعاد پکیج دستگاه زاویه دهی فک و دستگاه ایجاد چال گونه صورت

ابعاد زاویه ساز فک 8 سانتیمتر در 2 سانتیمتر است و از جنس پلاستیک فشرده کاملا بهداشتی و در رنگ سفید قابل تهیه میباشد.

همینطور وسیله ای که برای ایجاد چال گونه طراحی شده از جنس سیلیکون بهره میبرد و در چند رنگ عرضه میشود.

این پکیج علاوه بر زاویه دهی فک و ایجاد چال گونه ، به دلیل طراحی و درگیر کردن عضلات خاص موجب کم شدن چروک های چشم و کم رنگ شدن خط لبخند نیز می شود.

 

ویژگی های دستگاه زاویه دهی بدون تزریق و جراحی

کاهش و افزایش حجم چربی صورت
رفع غبغب
زاویه دهی و لیفتینگ
قرینه سازی
کات و چال گونه
مادلینگ و کانتورینگ صورت

طرز استفاده از دستگاه زاویه ساز صورت

روزانه استفاده 30 دقیقه در 1 ماه موجب فرم گیری کامل صورت و تقویت عضلات کناری و فرم گیری عضلات گونه خواهد شد و رعایت تمرینات روزانه در نتیجه گیری بسیار نقش مهمی دارد

قیمت پکیج : 110,000  تومان

کلیپ دستگاه زاویه دهی صورت و چال گونه

ارسال شده در تاریخ 20 سپتامبر 2021 توسط مدیریت با موضوع فروشگاه
بازدید : 1,835
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.