دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey بازی هاکی در خانه

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey هاکی در خانه

خرید اسباب بازی هاور هاکی ارزان,اسباب بازی hover hockey , بازی هاکی در خانه,بهترین اسباب بازی در آپارتمان ها,هاور هاکی,جدیدترین اسباب بازی هاور هاکی کودکان,میز ایر هاکی کودک,بهترین بازی دستی هاکی در منزل با کودکان,هاور هاکی برای کودکان,هدیه به کودکان ,عیدی دادن به کودکان فامیل

اسباب بازی هاور هاکی جدیدترین بازی کودکان و حتی بزرگسالان می باشد که در منزل به آسانی روی میز یا هر سطح صافی چیده شده و یک بازی هیجانی ایجاد می کند.

شماره تماس : 09100298006 صادقی

قیمت : 95,000  تومان

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

هاور هاکی بازی هاور هاکی یک بازی وسرگرمی برای کودکان ونوجوانان وهمه افراد درهمه سنین که دارای دو عدد دسته بازی و یک عدد توپ دو دروازه کوچک و بند دور زمین است

 بازی هاکی جدیدترین و بهترین بازی دستی و مسابقه ای-رقابتی در منزل و بخصوص مناسب برای آپارتمان ها است.این بازی بهترین هدیه برای مناسبت ها و عیدی دادن به کودکان فامیل است.اسباب بازی هاور هاکی جدیدترین بازی کودکان و حتی بزرگسالان می باشد که در منزل به آسانی روی میز یا هر سطح صافی چیده شده و یک بازی هیجانی ایجاد می کند.که دارای دو عدد دسته بازی و یک عدد توپ دو دروازه کوچک و بند دور زمین است.

 

 

این اسباب بازی سبک و قابل حمل بوده و میتوانید در هر کجا که هستید برای داشتن اوقات فراغت و تفریح در یک سطح صاف آن را بازی کنید. هر بسته شامل یک عدد توپ است که در بیشتر سطوح مسطح شناور می شود و دارای یک فن در زیر توپ می باشد که با باتری کار میکند و پس از روشن کردن آن اصطکاک زیادی با زمین نداشته و شما می توانید براحتی آن را به هر طرف حرکت دهید و یک بازی سرگرم کننده با دوستان یا خانواده داشته باشید.

 

 

تمام پوسته های هاور هاکی دارای اطراف نرم است، بنابراین هیچ بازیکنی در این بازی صدمه ندیده و با برخورد به انگشتان یا دیوار و مبلمان صدمه ای ایجاد نخواهد کرد.درون توپ هاور هاکی یک فن کوچک است.هنگامی که شما این فن را روشن کرده کنید بدون هیچ گونه اصطکاک زیاد در انواع سطوح مسطح مثل کف پوش چوب، کف سرامیک، روی میزها و …شناور می شود. این عمل بازی هاکی را روی یخ شبیه سازی می کند.
 
 
 
طناب موجود در بسته به منظور ساخت میز هاکی روی هر میز معمولی یا کف مسطح تعبیه شده.4 عدد چسبونک کوچک برای چسباندن دروازه ها به میز و 6 عدد چسبونک بزرگ برای ساخت زمین بازی وجود دارد.بعد از چسباندن چسبونک ها به چهار گوشه میز طناب را از سوراخی که بالای هر چسبونک وجود دارد رد کرده و در آخر بهم گره میزنیم.
 
 
توپ شناور روی میز با تکان آهسته ی شما توسط دسته به هر طرف براحتی خواهد رفت پس نیازی به قدرت نمایی و اعمال فشار و نیروی زیاد به توپ نیست.در غیر اینصورت توپ از محوطه ی بازی به بیرون پرتاب میشود.

 

قیمت : 95,000  تومان

کیت قابل حمل شما را قادر می سازد تا بازی هاکی روی سطح صاف تقریبا در هر کجا داشته باشید. هر بسته شامل یک عدد توپ است که در بیشتر سطوح مسطح شناور می شود و دارای دو عدد دسته بازی و دیگر وسایل که شما می توانید یک بازی سرگرم کننده با دوستان یا خانواده داشته باشد.

تمام پوسته های Hockey Hover دارای طرف های نرم است، بنابراین هیچ بازیکنی خطر ابتلا به انگشتان دست خود را به خطر نمی اندازد و رکورد شما قادر خواهد بود بدون ایجاد صدمه به دیوار و یا مبلمان گزاف گویی کند.
درون هر قهرمانی هوک هوور یک فن کوچک است. هنگامی که شما این فن را روشن کرده اید، بدون هیچ گونه اصطکاک، شانه خود را در سراسر انواع سطوح مسطح مثل کف پوش چوب، کف کاشی، جداول و یا مقابله با تپه ها شناور می کند. این عمل یک شکارچی هاکی را در یخ نرمی شبیه سازی می کند.
 خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey
امکانات

هر فنجان Hawkeye به اندازه کافی کوچک است تا در جیب، کیف، و یا کوله پشتی مناسب باشد تا بتوانید آن را تقریبا در هر کجا بردارید. لوازم بازی اضافی فضای زیادی بر روی هر نوع کیسه ای حمل نمی کنند.
پیک سبز و آبی
 خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockeyهر قهرمان آبی روشن و با نمای نئون سبز است، بنابراین در خانه یا در یک کیف حمل بسیار سخت نیست.
لوازم جانبی بازی گنجانده شده است
با استفاده از Hawke Hover، شما دو شبکه و چهار فنجان مکش دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد شبکه را به سطوح مختلف تخت متصل کنید. شما همچنین می توانید دو مدل را که بازیکنان می توانند برای ضربه زدن به توپ استفاده کنند، و همچنین 20 اینچ رشته ای که به شما اجازه ایجاد علائم را می دهد که معمولا روی یک هاکی روی سطح قرار می گیرند، دریافت کنید.
باتری کار می کند
با استفاده از این کیت، هیچ منبع ایفای هوا برای پخش هوا نخواهید داشت زیرا طرفداران هر یک از باتری ها کار می کنند.خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockeyخرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

شماره تماس : 09100298006 صادقی

قیمت : 95,000  تومان

برای تمام سنین لذت ببریدبزرگسالان و بچه ها از بازی Hover Hover به طور یکسان، صرف نظر از جنس، لذت می برند. قهرمان تقریبا بدون زحمت حرکت می کند، بنابراین شما نمی توانید مهارت و قدرت را با آن بازی کنید.
این می تواند سرگرم کننده در احزاب است
Hawkeye شناور اغلب در فعالیت های سرگرم کننده در اجتماعات جمعیت، مانند جشن های تولد یا شب زنده داری، و یا خانواده ها فعالیت می کند. با توجه به این که فقط دو قالب برای هر کیت می آیند، بازیکنان می توانند با خیال راحت از دستان خود برای جلوگیری از حملات نرم افزار بدون مشکل استفاده کنند.
یک هدیه عالی ارائه می دهد
هر کودکی در زندگی شما خوشحال خواهد شد که یکی از این کیت ها را در روز تولد خود یا در یک فرصت خاص دریافت کند. آنها به ویژه ایده آل هستند اگر از راه دور به منظور ارائه یک هدیه به آنجا سفر می کنید، زیرا بخش هایی که می سازند فوق العاده قابل حمل هستند.خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockeyباتری ها گنجانده نشده اندشما نیاز به باتری دارید که به فن مناسب خود را به کیت های خود متصل کنید، اما این در هر کیت گنجانده شده است، بنابراین شما باید خودتان آن را دریافت کنید.گزینه ها، گزینه هابرو به بازیخرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockeyشما می توانید به بازی یک بازی هاکی سرگرم کننده بروید، اما شما باید زمان سفر خود را صرف کنید و هزینه بازی خود را پس از ورود پرداخت کنید. اگر از کیت Hawkey Hover استفاده می کنید، می توانید یک بازی خانگی را بدون هیچ هزینه ای انجام دهید.
صفحه اصلی هوا هاکی جدول
بسیاری از فروشگاه ها دارای جداول هوائی خانگی هستند، اما اغلب آنها نسبتا سنگین و دشوار است. علاوه بر این، هنگام ذخیره سازی، فضای بیشتری نسبت به لوازم جانبی Kate Hook Haywer می گیرد.خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey  کوچکترین بخش کیت خود را، مانند یک فنجان مکش، دور از بچه های کوچک و حیوانات خانگی نگه دارید. اگر آنها انجام دهند، این می تواند باعث آسیب شود.

شماره تماس : 09100298006 صادقی

قیمت : 95,000  تومان

ارسال شده در تاریخ 6 اسفند 1396 توسط مدیریت با موضوع اسباب بازی
بازدید : 6,231

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است