خرید اسباب بازی هاور هاکی برای کودکان بازی هاکی در منزل

خرید اسباب بازی هاور هاکی ارزان hover hockey بهترین بازی هاکی در خانه و آپارتمان ها که جدیدترین اسباب بازی کودکان می باشد این محصول را می توانید به کودکان خود و فامیل هدیه یا عیدی بدهید، بازی هاکی در منزل را با قیمت مناسب از فروشگاه ایران پاتوق تهیه نمایید

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

اسباب بازی هاور هاکی جدیدترین بازی کودکان و حتی بزرگسالان می باشد که در منزل به آسانی روی میز یا هر سطح صافی چیده شده و یک بازی هیجانی ایجاد می کند.

این بازی مهیج و دوست داشتنی را در زمانی که در منزل هستین با همسر یا فرزندانتان می توانید انجام دهید و حتی وقتی مهمان به خانه شما می آید همه را می توانید با این اسباب بازی سرگرم کنید.

شماره تماس : 09100298006 صادقی

قیمت : 200,000  تومان

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

اقلام پکیج اسباب هاور هاکی و اقلام آن

بازی هاور هاکی یک بازی وسرگرمی برای کودکان و نوجوانان و همه افراد در همه سنین که دارای دو عدد دسته بازی و یک عدد توپ دو دروازه کوچک و بند دور زمین است

فروش جدیدترین اسباب بازی هاور هاکی

بازی هاورهاکی جدیدترین و بهترین بازی دستی و مسابقه ای-رقابتی در منزل و بخصوص مناسب برای آپارتمان ها است.این بازی بهترین هدیه برای مناسبت ها و عیدی دادن به کودکان فامیل است.

اسباب بازی هاور هاکی جدیدترین بازی کودکان و حتی بزرگسالان می باشد که در منزل به آسانی روی میز یا هر سطح صافی چیده شده و یک بازی هیجانی ایجاد می کند.

دارای دو عدد دسته بازی و یک عدد توپ دو دروازه کوچک و بند دور زمین است.

 

بهترین هاورهاکی دستی در خانه

این اسباب بازی سبک و قابل حمل بوده و میتوانید در هر کجا که هستید برای داشتن اوقات فراغت و تفریح در یک سطح صاف آن را بازی کنید.

هر بسته شامل یک عدد توپ است که در بیشتر سطوح مسطح شناور می شود و دارای یک فن در زیر توپ می باشد که با باتری کار میکند و پس از روشن کردن آن اصطکاک زیادی با زمین نداشته و شما می توانید براحتی آن را به هر طرف حرکت دهید و یک بازی سرگرم کننده با دوستان یا خانواده داشته باشید.

 طرز ساخت و کار اسباب بازی هاور هاکی کودک

تمام پوسته های هاور هاکی دارای اطراف نرم است، بنابراین هیچ بازیکنی در این بازی صدمه ندیده و با برخورد به انگشتان یا دیوار و مبلمان صدمه ای ایجاد نخواهد کرد.

درون توپ هاور هاکی یک فن کوچک است.هنگامی که شما این فن را روشن کرده کنید بدون هیچ گونه اصطکاک زیاد در انواع سطوح مسطح مثل کف پوش چوب، کف سرامیک، روی میزها و …شناور می شود. این عمل بازی هاکی را روی یخ شبیه سازی می کند.

 
 

طریقه نصب و آماده کردن اسباب بازی هاورهاکی

طناب موجود در بسته به منظور ساخت میز هاکی روی هر میز معمولی یا کف مسطح تعبیه شده.4 عدد چسبونک کوچک برای چسباندن دروازه ها به میز و 6 عدد چسبونک بزرگ برای ساخت زمین بازی وجود دارد.بعد از چسباندن چسبونک ها به چهار گوشه میز طناب را از سوراخی که بالای هر چسبونک وجود دارد رد کرده و در آخر بهم گره میزنیم.
 
 

طریقه بازی کردن هاور هاکی در منزل

توپ شناور روی میز با تکان آهسته ی شما توسط دسته به هر طرف براحتی خواهد رفت پس نیازی به قدرت نمایی و اعمال فشار و نیروی زیاد به توپ نیست.در غیر اینصورت توپ از محوطه ی بازی به بیرون پرتاب میشود.

 

قیمت : 130,000  تومان

خرید اینترنتی هاور هاکی اسباب بازی محبوب

کیت قابل حمل شما را قادر می سازد تا بازی هاکی روی سطح صاف تقریبا در هر کجا داشته باشید. هر بسته شامل یک عدد توپ است که در بیشتر سطوح مسطح شناور می شود و دارای دو عدد دسته بازی و دیگر وسایل که شما می توانید یک بازی سرگرم کننده با دوستان یا خانواده داشته باشد.

تمام پوسته های Hockey Hover دارای طرف های نرم است، بنابراین هیچ بازیکنی خطر ابتلا به انگشتان دست خود را به خطر نمی اندازد و رکورد شما قادر خواهد بود بدون ایجاد صدمه به دیوار و یا مبلمان گزاف گویی کند.
بازی هاور هاکی

هاکی بازی در خانه

درون هر قهرمانی هوک هوور یک فن کوچک است. هنگامی که شما این فن را روشن کرده اید، بدون هیچ گونه اصطکاک، شانه خود را در سراسر انواع سطوح مسطح مثل کف پوش چوب، کف کاشی، جداول و یا مقابله با تپه ها شناور می کند. این عمل یک شکارچی هاکی را در یخ نرمی شبیه سازی می کند.

امکانات داخل بسته اسباب بازی هاورهاکی

هر فنجان Hawkeye به اندازه کافی کوچک است تا در جیب، کیف، و یا کوله پشتی مناسب باشد تا بتوانید آن را تقریبا در هر کجا بردارید. لوازم بازی اضافی فضای زیادی بر روی هر نوع کیسه ای حمل نمی کنند.
پیک سبز و آبی

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

هر قهرمان آبی روشن و با نمای نئون سبز است، بنابراین در خانه یا در یک کیف حمل بسیار سخت نیست.
لوازم جانبی بازی گنجانده شده است
با استفاده از Hawke Hover، شما دو شبکه و چهار فنجان مکش دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد شبکه را به سطوح مختلف تخت متصل کنید. شما همچنین می توانید دو مدل را که بازیکنان می توانند برای ضربه زدن به توپ استفاده کنند، و همچنین 20 اینچ رشته ای که به شما اجازه ایجاد علائم را می دهد که معمولا روی یک هاکی روی سطح قرار می گیرند، دریافت کنید.
باتری کار می کند
با استفاده از این کیت، هیچ منبع ایفای هوا برای پخش هوا نخواهید داشت زیرا طرفداران هر یک از باتری ها کار می کنند.

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey

شماره تماس : 09100298006 صادقی

برای تمام سنین لذت ببریدبزرگسالان و بچه ها از بازی Hover Hover به طور یکسان، صرف نظر از جنس، لذت می برند. قهرمان تقریبا بدون زحمت حرکت می کند، بنابراین شما نمی توانید مهارت و قدرت را با آن بازی کنید.
این می تواند سرگرم کننده در احزاب است
Hawkeye شناور اغلب در فعالیت های سرگرم کننده در اجتماعات جمعیت، مانند جشن های تولد یا شب زنده داری، و یا خانواده ها فعالیت می کند. با توجه به این که فقط دو قالب برای هر کیت می آیند، بازیکنان می توانند با خیال راحت از دستان خود برای جلوگیری از حملات نرم افزار بدون مشکل استفاده کنند.
یک هدیه عالی ارائه می دهد
هر کودکی در زندگی شما خوشحال خواهد شد که یکی از این کیت ها را در روز تولد خود یا در یک فرصت خاص دریافت کند. آنها به ویژه ایده آل هستند اگر از راه دور به منظور ارائه یک هدیه به آنجا سفر می کنید، زیرا بخش هایی که می سازند فوق العاده قابل حمل هستند.خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockeyباتری ها گنجانده نشده اندشما نیاز به باتری دارید که به فن مناسب خود را به کیت های خود متصل کنید، اما این در هر کیت گنجانده شده است، بنابراین شما باید خودتان آن را دریافت کنید.گزینه ها، گزینه هابرو به بازی

فروش ویژه اسباب بازی هاور هاکی

خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockeyشما می توانید به بازی یک بازی هاکی سرگرم کننده بروید، اما شما باید زمان سفر خود را صرف کنید و هزینه بازی خود را پس از ورود پرداخت کنید. اگر از کیت Hawkey Hover استفاده می کنید، می توانید یک بازی خانگی را بدون هیچ هزینه ای انجام دهید.
صفحه اصلی هوا هاکی جدول
بسیاری از فروشگاه ها دارای جداول هوائی خانگی هستند، اما اغلب آنها نسبتا سنگین و دشوار است. علاوه بر این، هنگام ذخیره سازی، فضای بیشتری نسبت به لوازم جانبی Kate Hook Haywer می گیرد.خرید اسباب بازی هاور هاکی hover hockey  کوچکترین بخش کیت خود را، مانند یک فنجان مکش، دور از بچه های کوچک و حیوانات خانگی نگه دارید. اگر آنها انجام دهند، این می تواند باعث آسیب شود.

طرز خرید و قیمت اسباب بازی هاور هاکی

شماره تماس : 09100298006 صادقی

قیمت : 200,000  تومان


هاور هاکی چیست؟

بازی هاور هاکی یک بازی وسرگرمی برای کودکان ونوجوانان وهمه افراد درهمه سنین که دارای دو عدد دسته بازی و یک عدد توپ دو دروازه کوچک و بند دور زمین است

نحوه کار با اسباب بازی هاورهاکی چگونه است؟

طناب موجود در بسته به منظور ساخت میز هاکی روی هر میز معمولی یا کف مسطح تعبیه شده.۴ عدد چسبونک کوچک برای چسباندن دروازه ها به میز و ۶ عدد چسبونک بزرگ برای ساخت زمین بازی وجود دارد.بعد از چسباندن چسبونک ها به چهار گوشه میز طناب را از سوراخی که بالای هر چسبونک وجود دارد رد کرده و در آخر بهم گره میزنیم.

ارسال شده در تاریخ 12 آگوست 2020 توسط مدیریت با موضوع اسباب بازی
بازدید : 10,900
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.