خرید گن مردانه جنس اصل مارک ووئه اسپانیا برای لاغری 2022

گن مردانه لاغری شکم پهلو، ران و باسن، سرتاسری مخصوص بعد از جراحی ژنیکوماستی، لیپوساکشن و عمل لیپوماتیک با قیمت مناسب در فروشگاه ایران پاتوق به فروش می رسد، در زیر به معرفی انواع گن های مردانه می پردازیم که با ما همراه باشید

خرید و معرفی گن مردانه جلیقه ای ووئه اسپانیا

این گن مردانه از برند ووئه اسپانیا است. در این محصول لاتکس به کار نرفته و احساس راحتی بیشتری موقع پوشیدن آن خواهید داشت. الیاف و مواد به کار رفته در آن ضدحساسیت و سازگار با پوست می باشد.

اگر می خواهید بالاتنه تان به فرم مناسب و دلخواه برسد، می توانید از این گن تهیه نمایید. هم چنین برای استفاده پس از عمل جراحی ژنیکوماستی، لیپوساکشن و عمل لیپوماتیک می باشد.

طراحی گن جلیقه ای مردانه ووئه به گونه ای است که از تعریق و به دنبال آن احساس ناخوشایند خیسی جلوگیری می کند.

در صورتی که از گن جلیقه ای مردانه برند ووئه استفاده نمایید، به خاطر جنس خاص پارچه آن و فشار مناسبی که روی بافت های بدن می گذارد به بهبود هرچه سریع تر اسکار کمک می کند و از کلوئیدی شدن جای زخم پیشگیری کرده و مهمتر از همه این که به کاهش درد پس از عمل جراحی بسیار کمک می کند.

گن جلیقه ای ووئه مخصوص استفاده آقایان است و قسمت های پشت کتف، زیر بغل، شکم و پهلوها را به خوبی تحت پوشش قرار می دهد و به چربی سوزی و رفع سلولیت در این نواحی کمک می کند. در قسمت جلو قزن کار شده و در زیر لباس و روزمره به راحتی قابل استفاده می باشد.

گن مردانه جلیقه ای ووئه اسپانیا

رنگ گن مشکی است و سایزبندی این محصول (با کد 5007) از سایز اسمال (3XS) تا (3XL) می باشد. این تنوع سایز اجازه می دهد تا هرکس با هر سایز بدنی بتواند از این محصول استفاده نماید.

قیمت: 1,690,000 تومان

معرفی گن مردانه نیم تنه اصل ووئه اسپانیا

کد سفارش محصول 5007

این محصول در رنگ مشکی و با سایزبندی کامل از 3xs تا L موجود می باشد. در این محصول لاتکس به کار نرفته و بنابراین می توانید ساعتها گن نیم تنه مردانه را به تن داشته باشید بدون اینکه احساس ناراحتی کنید.

در جلوی کار سه ردیف غزن به کار رفته که به شما اجازه می دهد سایز کار را با اندازه بدن خود تنظیم کنید.

گن نیم تنه مردانه ووئه قابل استفاده برای فرم دهی بدن و نیز بعد از اعمال جراحی بالاتنه ی آقایان همچون لیپوساکشن و کوچک کردن سینه می باشد. این محصول شانه ها، پشت کتف و سینه ها و ناحیه معده را پوشش می دهد.

گن مردانه نیم تنه اصل ووئه اسپانیا

جنس پارچه به گونه ای است که از تعریق جلوگیری می کند.

استفاده از این محصول بعد از انواع جراحی پیشنهاد می شود. به خاطر جنس پارچه ای که در دوخت آن به کار رفته است، فشار مناسبی را ایجاد کرده و به بهبود هرچه سریعتر زخم کمک کرده و در ضمن از کلوئیدی شدن اسکار جلوگیری می نماید. مهم تر این که به کاهش درد پس از عمل جراحی نیز کمک شایانی می کند.

قیمت این محصول 1,390,000

معرفی گن شکم پهلوی بالا زانوی مردانه برند ووئه

کد محصول 5008

این گن سرتاسری مردانه محصول کمپانی ووئه کشور اسپانیا بوده و در رنگ مشکی عرضه می شود.

در این گن لاتکس به کار نرفته و در نتیجه می توانید ساعت ها در حالی که احساس راحتی دارید، گن یکسره بالای زانوی مردانه را به تن داشته باشید.

الیافی که در پارچه این گن به کار رفته، ضد حساسیت و سازگار با پوست شماست.

در قسمت جلوی گن سه ردیف غزن برای باز و بسته کردن آن به کار رفته است که بدین شکل می توانید سایز کار را با اندامتان تنظیم نمایید.

این گن قابل استفاده برای فرم دهی بدن و مناسب برای بعد از اعمال جراحی آقایان مانند لیپوساکشن و لیپوماتیک نیز می باشد.

پارچه این محصول از تعریق جلوگیری می کند و با فشار مناسبی که بر اندام های هدف دارد، به بهبود سریعتر جای زخم بعد از عمل و خصوصاً کاهش درد بعد از عمل کمک شایانی می کند. هم چنین از کلوئیدی شدن اسکار جلوگیری می نماید.

گن شکم پهلوی بالا زانوی مردانه برند ووئه

بدین ترتیب می توانید گن شکم پهلوی بالای زانوی مردانه ووئه را بعد از هر نوع عمل جراحی استفاده کنید.

گن شکم پهلوی بالا زانوی مردانه ووئه دارای بند قابل تنظیم است که با قد شما قد کار نیز تنظیم می شود. به دلیل یکسره بودن به هیچ عنوان جمع و لول نمی شود. در ضمن پارچه کار به گونه ای است که به پوست اکسیژن رسانی شود.

سایزبندی کار هم از M تا 3XL موجود می باشد.

قیمت 1,690,000

معرفی گن مردانه شکم پهلو پشت سینه تا بالای زانو

این گن یکسره محصول شرکت ووئه کشور اسپانیاست. و نواحی پشت کتف، زیربغل، شکم، پهلوها، سینه تا بالای زانوی آقایان را پوشش می دهد. این گن در رنگ مشکی به بازار عرضه شده است.

در ساخت این گن یکسره مردانه لاتکس به کار نرفته که همین امر موجب شده تا بتوانید گن را برای ساعات طولانی به راحتی بپوشید. الیاف کار با پوست بدن سازگار بوده و ضد حساسیت می باشند.

در جلوی آن سه ردیف غزن برای باز کردن و بستن گن تعبیه شده است.

این گن یکسره مخصوص کسانی است که می خواهند بدنشان فرم دلخواهشان را بگیرد. هم چنین برای استفاده بعد از اعمال جراحی مثل لیپوساکشن، لیپوماتیک آقایان و ژنیکوماستی به کار می رود.

گن مردانه شکم پهلو پشت سینه تا بالای زانو

مواد به کار رفته در گن ضد تعریق بوده و به دلیل جنس خاص پارچه آن، فشار خوبی روی نواحی هدف اعمال می شود که در بهبود هرچه سریعتر زخمها و مهمتر از آن کاهش درد بعد ازعمل بسیار مؤثر است. هم چنین از کلوئیدی شدن اسکار و جای زخم جراحی ها جلوگیری می کند.

این گن دارای سایز بندی از S تا 3XL می باشد. که بدین ترتیب افراد در سایزهای مختلف می توانند از آن استفاده کنند.

قیمت: 2,490,000 تومان

معرفی گن مردانه شکم و پهلو و سینه مدل شورتی

این مدل گن یکسره آقایان برای پوشش دهی نواحی شکم، پهلوها، سینه و باسن آقایان طراحی شده که در قسمت پایین به شکل شورت مایو می باشد که همین موجب می شود تا بتوانید به راحتی زیر شلوار بپوشید و خط گن مشخص نشود.

کد سفارش این کالا 5005V می باشد.

رنگ گن یکسره شورتی آقایان مشکی است. در الیاف آن لاتکس به کار نرفته و در ضمن در آن از مواد ضد حساسیت و سازگار با پوست استفاده شده است که به موجب آن می توانید ساعت ها به راحتی گن را به تن داشته باشید. هم چنین الیاف آن ضد تعریق می باشد.

افرادی که تمایل دارند تا خطوط چربی و سلولیتشان پوشانده شود و بدنشان به فرم ایده آلی برسد می توانند از این مدل گن یکسره ووئه بهره ببرند. همین طور برای بعد از عمل جراحی برای جلوگیری از کلوئیدی شدن اسکارها و بهبود هر چه سریعتر زخمها کاربرد دارد. و مهمتر اینکه از درد بعد از جراحی بسیار می کاهد. همه اینها به دلیل نوع خاص پارچه به کاررفته در محصول و فشار مناسبی است که روی اندامها می گذارد.

گن مردانه شکم و پهلو و سینه مدل شورتی

این کار در سایزبندی S, L, XL, 2XL مو جود است.

قیمت این گن 2,290,000

معرفی گن شکم، پهلوی شورتی مردانه ووئه

گن یکسره مردانه که در این مدل سینه ها و کتف و ران ها آزاد هستند محصول کشور اسپانیا بوده و در رنگ مشکی در بازار موجود است. در این محصول لاتکس به کار نرفته و الیاف آن ضدحساسیت و تعریق و سازگار با پوست بدن می باشد که همین باعث می شود تا بتوانید مدتها با راحتی گن رو به تن کنید. استفاده مداوم از این گن کمک می کند که از همان بار اول خطوط ناصاف بدن پوشیده شده و اندام شما تراشیده تر به نظر بیاید. در طولانی مدت کمک می کند تا بدن شما فرم ایده آلی بگیرد. هم چنین کمک به رفع سلولیت ها می کند.

از این گن می تونید بعد از اعمال جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک استفاده کنید. در عین حال به دلیل نوع پارچه ای که در دوخت این گن یکسره بنددار به کار رفته ضمن گذاشتن فشاری مناسب روی نواحی هدف به بهبود هرچه زودتر زخمها و جلوگیری از کلوئیدی شدن جای آنها کمک می کند. و مهمتر اینکه از درد بعد از جراحی ها به طور چشمگیری می کاهد.

یکی از مزایای این کار بند قابل تنظیم آن است که می توانید با توجه به قد خود، قد کار را هم تنظیم کنید.

گن شکم، پهلوی شورتی مردانه ووئه

این محصول در سایزبندی S تا 3XL موجود است.

 قیمت محصول 1,690,000

معرفی کش دور سینه مردانه ووئه

این کش مخصوص استفاده دور سینه آقایان و محصول شرکت ووئه اسپانیا می باشد.

کد کالا 4015S

این کش دور سینه مردانه مناسب برای بعد از عمل ژنیکوماستی آقایان است. به صورت یک تکه و بدون درز طراحی شده که پوست شما را آزار ندهد. در ضمن با لایه چسبی قابل بستن و تنظیم است.

توضیح تکمیلی: عمل ژنیکوماستی مخصوص آقایانی است که سایز سینه آنها (یکی یا هردو) بیشتر از نرمال باشد که معمولاً به دلیل رشد بیش از حد بافت چربی در پستانها و افزایش میزان هورمون زنانه استروژن نسبت به هورمون مردانه تستوسترون رخ می دهد.افرادی که به درمان دارویی پاسخ ندهند و در شرایط حاد قرار گیرند ناچار به جراحی می باشند.

کش دور سینه مردانه ووئه

رنگ کش دور سینه مردانه ووئه کرم و در اندازه های M, L, XL موجود است.

قیمت محصول 690,000

ارسال شده در تاریخ 25 ژانویه 2022 توسط مدیریت با موضوع گن لاغری
بازدید : 1,223
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.