تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

کیف شستشوی لباس زیر زنان سوتین ها مخصوص لباسشویی

کیف شستشوی لباس زیر خانم ها بهترین محفظه برای شستن سوتین زنان که باعث افزایش طول عمر و کیفیت لباس زیرتان می شود و با قیمت مناسب در فروشگاه ایران پاتوق به فروش می رسد، برای معرفی این کیف مخصوص سوتین بانوان در ادامه با ما همراه باشید

خرید اینترنتی کیف شستشوی لباس زیر بانوان

همه خانم ها میدانند که قبل پوشیدن لباس زیرهای نو که خریداری کرده اند بهتر است آنها را بشویند زیرا لباس زیر هر شخصی کاملا با پوست بدن تماس دارد و میتواند ناقل انواع بیماری ها و عفونت ها باشد.

همچنین باید دقت شود که در هر خانواده ای لباس زیر هر دسته از گروه سنی بصورت جداگانه ای شسته شود.بهترین روش جداسازی لباس های زیر بانوان از سایر لباسها و همچنین شستشوی امن و سالم ماندن آنها در ماشین لباسشویی استفاده از کیسه ی شستشوی لباس زیر بانوان می باشد.

جدیدترین کیف شستشوی لباس زیر برای لباسشویی

اصولا لباس زیر و سوتین خانم ها دارای کاپ های فرم داری هستند که به مرور زمان به دلیل شستن زیاد فرم اولیه خود را از دست می دهند.

برای جلوگیری از این خراب شدن و تغییر شکل بهتر است از کیف شست و شوی لباس زیر استفاده شود.این کیف با فرم سوتین بانوان همخوانی داشته و باعث حفظ فرم آنها میشود.

محفظه ی شست و شوی لباس زیر دارای الیاف با بافت درشت می باشد که آب و مواد شوینده به راحتی از آن عبور کرده و لباس را کاملا تمیز می کند.

 

 

مشخصات محفظه شستن سوتین

محفظه شستشوی لباس زیر در ماشین لباسشویی

جنس پارچه، تور، فنر

الیاف انعطاف پذیر و نرم

مانع از گیر کردن قزن ها به لباس های دیگر در ماشین

محافظ کاپ لباس زیر

افزاش طول عمر لباس زیر و حفظ کیفیت لباس

محافظ لباس‌های حساس در برابر شستشو

 

قیمت : 40,000  تومان

ارسال شده در تاریخ 30 می 2022 توسط مدیریت با موضوع فروشگاه
بازدید : 653
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.