عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار از شبکه یک + خلاصه داستان

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار از شبکه یک + خلاصه داستان

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار که یک سریال طنز و کمدی می باشد . تصاویر لو رفته از بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار و زمان پخش و خلاصه داستان این سریال را در سایت ایران پاتوق مشاهده فرمایید.

بیوگرافی بازیگران سریال دنگ و فنگ

سریال دنگ و فنگ روزگار در 30 قسمت 45 دقیقه ای اماده پخش شد

این سریال به کارگردان جواد مزدآبادی و تهیه کنندگ امیرحسین طالبی کاشانی کاری از گروه فیلم سریال شبکه یک با انبوهی از بازیگر طنز کشور می باشد

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

خلاصه داستان سریال دنگ و فنگ روزگار

ژانر سریال دنگ و فنگ روزگار طنر اجتماعی می باشد. سوژه ای که این سریال به سراغ آن می رود در خصوص داستان دو شریک تجاری می باشد که در مشکلات اقتصادی موجود، دچار مشکلاتی می شود. این مشکلات باعث می شود تا این دو دوست دست به یک مخفی کاری بزنند. آن ها مشکلات شان را پنهان می کنند. و بیشتر داستان و اتفاقات این سریال طنز حول محور همین پنهان کاری های اتفاق خواهد افتاد.

محمد نادری و سیروس گرجستانی دو نقش اصلی این سریال هستند. این دو نقش دو دوست این سریال را دارند که درگیر اتفاقات این سریال می شوند. تهیه کنندگی سریال دنگ و فنگ روزگار به عهده امیر حسین طلبی کاشانی و  کارگردانی آن نیز به عهده جواد مزدآبادی می باشد.

جنس طنر اسن سریال به گفته تهیه کننده، از نوع طنز لوس و پیش پاافتاده نیست. بلکه این سریال به سراغ طنز موقعیت رفته است تا بتواند از این طریق نگاه مخاطب را جلب کند.

این سریال هم اکنون چند قسمت اش فیلمبرداری شده است و آماده پخش است. تعداد لوکیشن  های این سریال به حدود 70 مکان می رسد و همین موضوع کار فیلمبرداری و تهیه صحنه را مکشل کرده است. البته ناگفته نماند که این سریال قصد دارد تا بعد از مدت طعم یک سریال طنز جذاب را به مردم بچشاند.

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

داستان سریال دنگ و فنگ روزگار

ساعت پخش

این سریال هرشب بعد از اخبار ساعت 21 از شبکه یک پخش می شود و تکرار آن در ساعت 1:30 بامدارد، 9:30 صبح و ساعت 15 (ظهر) می باشد

آیا سریال دنگ و فنگ روزگار سریال جذابی است ؟

در خصوص اینکه این سریال آیا سریال جذابی است یا نه؟ باید منتظر بمانیم تا چند قسمت از این سریال طنز پخش شود و بعد نظر بدهیم. اما با توجه به شواهد موجود اگر بخواهیم نظر بدهیم می توان این سریال را یک سریال طنز جذاب قلمداد کنیم. در سریال های تولیدی کشور مان ممولا فیلمنامه قبل از فیلمبرداری تکمیل نمی شود و در حین فیلمبرداری، نویسندگان نیز فیلمنامه را تکمیل می کنند. اما در این سریال به صورت حرفه ای عمل شده است و فیلمنامه از ابتدا کامل نوشته شده است. با این وجود می توان توقع یک سریال جذاب از یک تیم تولید حرفه ای را داشت.

دیگر موضوعی که می تواند ما را نسبت به کیفیت سریال خوش بین کند، تعدد لوکیشن ها می باشد. این سریال در بیش از هفتاد لوکیشن فیلمبرداری می شود. همین تعدد لوکیشن‌ها می تواند به یکی از عوامل جذابیت سریال دنگ و فنگ روزگار تبدیل شود.

به جز تعدد لوکیشن ها می توان این سریال را با حضور 120 بازیگر یکی از سریال های پر بازیگر یاد کرد. کارگردان این سریال در این خصوص گفته است که:

بالای 80‌درصد سکانس‌های این سریال شلوغ هستند و در هر صحنه هشت تا ده نفر حضور دارند و همین به جذابیت‌های سریال اضافه کرده است. ضمن این‌که کار تولید را دشوار می‌کند، اما چون قصه جذاب بود، کارگردانی را پذیرفتم. البته به این موضوع هم فکر کردم که با توجه به این‌که مردم در شرایط اقتصادی خوبی به سر نمی‌برند بهتر است با تماشای یک سریال طنز بخندند و به لحاظ روحی شارژ شوند.  

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس سکانسی از سریال طنز دنگ و فنگ روزگار شبکه 1

بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

همانطور که در بالا اشاره داشتیم این سریال یکی از سریال های پر بازیگر می باشد. اما دارای تعدادی بازیگران شاخص و شناخته شده نیز می باشد. در ادامه به بازیگران شاخض و نسبتا شناخته شده این سریال اشاره می کنیم.

در کنار این دو بازیگر یعنی محمد نادری و سیروس گرجستانی

 •  بیژن بنفشه‌خواه
 • نیما شاهرخ‌شاهی
 • محمد فیلی
 • غلامرضا نیکخواه
 • امیر غفارمنش
 • ساعد هدایتی
 • شیرین آقارضا کاشی
 • پانته‌آ مهدی‌نیا
 • سینا رازانی
 • زهرا داوود‌نژاد
 • مهری آل‌آقا
 • مریم شاه ولی
 • مینا نوروزی
 • ساقی زینتی
 • بیتا خردمند
 • عباس محبوب
 • طاهر علایی
 • فریده دریامج
 • ژیار محمدزاده
 • ساره صحرایی
 • ستاره صحرایی

به ایفای نقش می پردازند.

بازی محمد نادری در سریال دنگ و فنگ روزگار

محمد نادری، یکی از بازیگران اصلی این سریال درباره نقش خود در مجموعه دنگ و فنگ روزگار می‌گوید: در این سریال نقش اردشیر را بازی می‌کنم. این کاراکتر ویژگی‌های خاصی دارد به همین دلیل من را برای بازی قلقلک داد. ضمن این‌که بلاهای مختلفی که سر این کاراکتر می‌آید غیرمعمول است که سر یک نفر این همه اتفاق بیفتد، ولی در مجموع کاراکتری دوست‌داشتنی است. امیدوارم مردم هم دوست داشته باشند. بازیگر باید سوار بر کاراکتر باشد تا بتواند آن را برای بیننده قابل لمس کند. من هم سعی کردم با این شخصیت جلو بروم.

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

نقش محمد نادری در سریال دنگ و فنگ روزگار

نقش سیروس گرجستانی در سریال دنگ و فنگ چگونه است؟

سیروس گرجستانی را هم با شخصیت های طنز می شناسیم و هم شخصیت های جدی. ناگفته نماند که با مروری به کارنامه اخیر سیروس گرجستاتی متوجه خواهیم شدن که اخیر به استقبال سریال های طنز رفته است. او از چندی پیش مشغول بازی در سریال دنگ و فنگ روزگار است که به گفته کارگردان نقش آقاولی را در این سریال بازی می‌کند.

او دوست و شریک اردشیر است که نقش آن را محمد نادری بازی می‌کند و نقش همسرش را مهری آل‌آقا بازی می‌کند. موقعیت‌های طنز بین اردشیر و آقاولی شکل می‌گیرد و بار عمده طنز و شیرینی کار به عهده این دو بازیگر است. همچنین آقاولی پولی از اردشیر طلب دارد که همین منجر به شکل‌گیری ماجراهای متعدد می‌شود و قصه دنگ و فنگ روزگار را جذاب‌تر و دیدنی‌تر می‌کند.

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

نقش سیروس گرجستانی در سریال طنز دنگ و فنگ روزگار

برخی تصاویر سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس سکانسی از دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس پشت صحنه سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس های سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس مریم شاه ولی سریال دنگ و فنگ روزگار

مریم شاه ولی در سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

نمایی از سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

بیژن بنفشه خواه در سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

سینا رازانی در سریال دنگ و فنگ روزگار

عکس طناز دهقان سریال دنگ و فنگ روزگار

طناز دهقان در سریال طنز دنگ و فنگ روزگار

عکس بازیگران سریال دنگ و فنگ روزگار

ارسال شده در تاریخ 7 آوریل 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 4,104
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.