تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید لوسیون بزرگ کننده آلت مردان افزایش حجم آلات آرال آقایان

خرید لوسیون بزرگ کننده آلت بهترین پمادی که با ماساژ دادن آن روی آلت تناسلی مرد باعث حجیم و کلفت شدن آلات مردانه می شود.این لوسیون آرال باعث نعوظ بیشتر یا همان زمان راست ماندن آلت آقایان شده و لذت رابطه جنسی را چندین برابر کند.

خرید لوسیون بزرگ کننده آلت ژل آرال برای مردان

لوسیون بزرگ کننده آلت تناسلی به افزایش طول و حجم آلت می‌تواند کمک کند. این لوسیون دارای منابع ویتامینی تغذیه‌ای و برخی مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش هستند که با استعمال و پس از جذب توسط پوست، باعث تغذیه بهتر بافت‌ها و سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند.

خرید لوسیون بزرگ کننده آلت مردان

بهترین ژل لوسیون حجم دهنده آلت مرد

از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و افزایش دما به خون رسانی بیشتر به آلت می‌ انجامند که این امر به نوبه خود منجر به تغذیه و رشد و تکثیر هر چه بهتر و بیشتر بافت‌های ناحیه آلت تناسلی آقایان می‌شود و نهایتا می‌تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند.

همچنین افزایش میزان خون رسانی به رگ‌های خونی موجود در مجرا‌های تناسلی باعث می‌شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد حین برقراری رابطه جنسی نعوذ بهتری را نیز تجربه کند.

قیمت فقط 79.000 تومان با ارسال رایگان

جدیدترین لوسیون زناشویی افزایش سایز آلت مردانه

لذت بردن از روابط جنسی یکی از موهبت های روابط زناشویی میباشد. سایز آلت مردان در افزایش این احساس تأثیر بسیاری دارد. اغلب افراد بر این باور اشتباهند که طول و حجم آلت مادرزادی بوده و هیچ گونه تغییری در آن نمیتوان داد؛

اما امروز با پیشرفت علوم پزشکی مواردی بسیار دشوارتر و حساس تر از این مورد رفع شده است پس این مورد نیز توسط روش های صد در صد علمی و تضمینی قابل تغییر میباشد. لوسیون حجم دهنده یکی از این روش ها می باشد.

لوسیون افزایش حجم آلت آرال

نحوه و طرز استفاده از ژل لوسیون برای آلت مرد

موارد مصرف

ژل گیاهی CMC سازگار با پوست و سرعت جذب 5 برابری نسبت به روغن، جهت آلت مردانه و در صورت اندام های دیگر.

ترکیبات

حاوی پودر فعال شده کرم خاکی نژاد ایزینیا ( کرم خراطین )، حاوی ژل هیدروژنه با جذب فوق سریع، فرموله شده با تکنولوژی هیدروناترون به همراه تکنیک های بین المللی جلکینگ و پنیمور

طریقه مصرف

روزی دو بار بر روی آلت تناسلی ماساژداده شود به همراه تکنیک هایی که در کاتالوگ ارایه شده است. این محصول دارای بروشور مصرف می باشد که تمامی اطلاعات در آن قید شده است. مدت زمان مصرف محصول 4 الی 6 ماه می باشد.

لوسیون افزایش حجم آلت آرال

قیمت فقط 79.000 تومان با ارسال رایگان

خرید ژل حجم دهنده دائمی آلت مردان
ارسال شده در تاریخ 20 سپتامبر 2020 توسط مدیریت با موضوع محصولات ویژه متاهلین
بازدید : 5,247
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.