بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی بی حجاب بازیگران خوشگل جنجالی

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی بازیگران دختر دوقلوی سریال پایتخت و عکس های جنجالی آیدی اینستاگرام بی حجاب با دوست پسرش و ماجرای زندگینامه خصوصی آنها در سوئد و ایران و سن ، قد و وزن سارا نیکی را در این مطلب از ایران پاتوق بخوانید و ببینید

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی خوشگل و عروسکی دختر ایرانی هستند که در تاریخ 8 مرداد در سال 1383 در شهر تهران متولد شده اند و نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. این دو خواهر هم اکنون در سوئد زندگی می کنند.

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی

سطح تحصیلات سارا و نیکا

سارا – نیکی هم اکنون در سال 99 دانش آموز پایه دبیرستان در کشور سوئد هستند و دختران خیلی بازیگوش و شیطونی هستند.

سارا و نیکا فرقانی بی حجاب

خانواده و ماجرای مهاجرت سارا نیکا

پدر سارا و نیکا فرقانی یک فوتبالیست بود و در لیگ جوانان در تیمهای فوتبال عقاب و راه آهن پانزده سال فوتبال بازی می کرد و به دلیل مصدومیت در فوتبال نتوانست فوتبال را ادامه بدهد و در سال 1392 تصمیم گرفتتند با خانواده برای ادامه تحصیل سارا و نیکا به کشور سوئد مهاجرت کنند و در این کشور زندگی کنند.

عکس سارا و نیکا بی حجاب

شروع بازیگری سارا و نیکا

این دو خواهر دوقلوی زیبای ایرانی تنها زمانی که فقط 8 ماه سن داشتند ، اوایل سال 1384 در سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس بعنوان بازیگران این سریال حضور یافتند که نقش دو خواهر را بازی می کردند که در زمان کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده متوسط از لحاظ مالی و دیندار بود.

سارا و نیکا در نوزادی

آغاز بازیگری در سریال پایتخت

در سال 1390 اولین فصل سریال پایتخت ساخته می شد که سارا و نیکا فرقانی که 7 سال سن داشتند توسط آقای رسول حاتمی برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم کارگردان این سریال معرفی شدند و پس از تست بازیگری این دو خواهر جذاب در دفتر برزو نیک نژاد فیلمنامه نویس این سریال برای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت انتخاب شدند.

سارا و نیکا - رحمان و رحیم

به شهرت رسیدن سارا و نیکا فرقانی

بازیگری اصلی این دو خواهر دوقلو از فصل 2 و بخصوص فصل 3 در عید نوروز 1393 کم کم آغاز شد و در نقش سارا و نیکا دختران نقی معمولی ایفای نقش می کردند

این دختران دوقلوی خوشگل در فصل های پنجم و ششم سریال پایتخت بیشتر از قبل به شهرت و محبوبیت رسیدند و طرفداران زیادی بدست آوردند.

سارا و نیکا بی حجاب

ماجرای ازدواج سارا نیکا

سارا و نیکا فرقانی اصل تا اکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشند ولی بنابه شایعاتی هر کدام از خواهر ها دارای دوست پسر هستند و در عکس ها و کلیپ هایی آنها در کنار دوست پسرانشان بودند.

دوست پسر سارا و نیکا بی حجاب

حواشی جنجالی سارا و نیکی

اخیرا کلیپ های جنجالی و بی اخلاقی از این دو خواهر در فضای مجازی پخش شده است که این دو خواهر در حال قلیان کشیدن هستند و در کلیپی دیگر بصورت نیمه لخت در حال رقصیدن در پارتی مختلط می باشند و همچنین سوار بر ماشین با دوست پسرانشان کلیپی از آنها دیده شده است.

سارا و نیکا نیمه لخت

عکس های اینستاگرام سارا و نیکا

سارا و نیکا پایتخت 6 سارا و نیکا بی روسری سارا و نیکا بازیگران خوشگل دوست پسران سارا و نیکا همسر سارا و نیکا سارا و نیکا بی حجاب سارا و نیکا بی حجاب سارا و نیکا پایتخت سارا و نیکا سارا و نیکا بی حجاب سارا و نیکا

آدرس پیج اینستاگرام سارا

سارا فرقانی بیش از 422 هزار دنبال کننده در صفحه اینستاگرام خود به آدرس saraforghaniofficial@ دارد.

آدرس پیج اینستاگرام نیکا

نیکا فرقانی بیش از 484 هزار دنبال کننده در صفحه اینستاگرام خود به آدرس nikaforghaniofficial@ دارد.

ارسال شده در تاریخ 5 آوریل 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 33,794
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • سلام خوبین سارا و نیکا جان من از ایران با شما صحبت می کنم و شما را خیلی دوستون دارم و و خیلی دوس دارم که این پایتخت بخش بشه چون ابیحم منو گذشت تورا خدا اینو فیلمو بخش کنین و بعد لطفا منو ایساگرا م ندارم و لاقل این فیلم بخشن اگر میرین ماسک و دستکش یادتون نره مممنون و اقای محسن تنا بنده خیلی خوب بازی کردن ولی مثل شما نمیشه مممنون عالی بودین مممنون 👏👏👏👏👏👏

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.