بیوگرافی امین فردین خبرنگار بی اخلاق سایت های شرطبندی

امین فردین مدیر یک کانال یوتیوبی به نام پشت پرده است، او چند سالی است که درمورد موضوعات گوناگون افشاگری می کند و خود را یک پاپاراتزی نامیده است. آقای فردین با افشاگری درمورد چهره های مشهور داخلی و خارجی توانسته به شهرت خوبی دست پیدا کند.

صحبت های این شخص در فضای مجازی همیشه جنجال ساز بود و برای برخی از سلبریتی ها حسابی دردسر ساز بوده است ! صحبت های امین فردین برای پول و سرگرمی است اما تاثیر وحشتناکی در زندگی سلبریتی ها دارد تا جایی که آزاده نامداری و زهره فکور صبور خودکشی کردند.

بیوگرافی امین فردین خبرنگار جنجالی

بیوگرافی امین فردین خبرنگار جنجالی

امین فردین متولد ۲۹ شهریور ۱۳۷۰ در اهواز می باشند، ایشان خبرنگار سایت های شرطبندی می باشند.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) از دانشگاه آزاد کرمانشاه می باشند.

در حال حاضر ایشان ، ساکن کشور آلمان می باشند.

به گفته خودش اکنون یک شرکت برنامه نویسی در خارج از کشور دارند.

امین فردین خبرنگار بی اخلاق

شروع خبرنگاری امین فردین از باشگاه خبرنگاران

سال ۱۳۸۶ وقتی ۱۶ ساله بودند ، دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرنگاران جوان گذراندند‌.

تا اینکه سال ۱۳۸۸ به عنوان تدوینگر کار خود را با صدا و سیمای خوزستان شروع کردند.

شروع خبرنگاری امین فردین از باشگاه خبرنگاران

آقای فردین از آموزشگاه هواپیمایی تا کرمانشاه

امین فردین همچنین از سال ۱۳۸۶ کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل ، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کردند.

او سپس سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۹ ساله بودند بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کردند و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه دادند.

ماجرای مهاجرت فردین پناه بردن به کشور آلمان

امین فردین مدتی به ساخت مستند های مختلف پرداخت تا اینکه در سال ۱۳۹۶ برای ادامه زندگی راهی کشور آلمان شد و خود را خبرنگار پشت پرده نامید.

برنامه هشتک حاشیه در شبکه گالا تی وی

این خبرنگار در اولین تجربه خود برنامه هشتک حاشیه را از شبکه «گالا تی وی» بر روی آنتن برد که در آن به بررسی حواشی مجازی و سلبریتی ها می پرداخت.

ماجرای مهاجرت فردین پناه بردن به کشور آلمان

به شهرت رسیدن امین فردین با آمدنیوز

در اسفند ۱۳۹۶ گفتگوی ایشاو با با روح الله زم و انتشار آن در کانال آمدنیوز نامش را سر زبان ها انداخت تا اینکه مدتی بعد دست به افشاگری علیه هم زدند.

او زم را نفوذی و عامل جمهوری اسلامی معرفی می کرد و زم نیز او را متهم به این عنوان می کرد.

قضیه ماجرای سایت های شرطبندی توسط امین فردین چیست؟

او از اولین خبرنگارانی بود که با گزارش های مختلف خود پشت پرده سایت های شرطبندی و افراد در سایه و همکاری آنها با شاخ های مجازی را رو کرد.

با اینکه توانایی مقابله با این مافیای بزرگ را نداشت اما گزارش های او نقش اساسی در روشن سازی ابعاد مختلف این کلاهبرداری ایفا کرد.

انتشار تصاویر میترا استاد و محمد علی نجفی توسط فردین

بعد از جنجال با رسانه آمدنیوز او اولین کسی بود که عکس های دونفره محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران و همسر دوم وی میترا استاد را پخش کرد.

نکته ماجرا اینجاست که میترا استاد سابقه همکاری با صدا و سیما کرمانشاه را دارد ، درست همانجایی که فردین به مدت 4 سال در آنجا کار می کرد.

به شهرت رسیدن امین فردین با آمدنیوز

نبرد سلبریتی ها از زبان امین فردین

در حال حاضر کانال پشت پرده صحنه نبرد سلبریتی ها است، وقتی برخی از آنها با هم مشکل پیدا می کنند اقدام به ارسال اطلاعات محرمانه از زندگی خصوصی یکدیگر به این کانال می کنند

هنرمندان زیادی در داخل کشور از افشای اطلاعات محرمانه درمورد زندگی خصوصی شان در این کانال اظهار تاسف کرده اند.

طرفداری فردین از محسن لرستانی ، حسن آقا امیری و امیر تتلو

امین فردین با انتشار یک ویدیو در هنگام دستگیری محسن لرستانی (به جرم روابط غیر اخلاقی) همه جانبه از او دفاع کرد، آقای فردین در این ویدیو سعی در توجیه اقدامات غیر قانونی و اخلاقی محسن لرستانی داشت.

در ویدیوهای زیادی از حسن آقامیری روحانی تلگرامی خلع لباس شده (به جرم نشر اکاذیب و عوام فریبی) و امیر تتلو خواننده جنجالی دفاع کرده است.

او همچنین در ۲ ویدیو دیگر به طور زنده با آنها صحبت کرده و اقدام به افشاگری بر علیه برخی چهره های مشهور داخل کشور کرده اند.

هنوز مشخص نیست که چرا امین فردین بر علیه این ۲ چهره جنجالی افشاگری نکرده است.

نبرد سلبریتی ها از زبان امین فردین

شروع پروژه ضد سلبریتی توسط امین فردین

بعد از ماجرای روح الله زم و سایت های شرطبندی او حالا وارد گزارش های مختلف از پشت پرده سلبریتی ها و تهیه اخبار مختلف از زندگی و روابط آنها شده است.

اغلب گزارش های او نقل و قول ها و شنیده های وی می باشد که با شگردهای خبرنگاری و عنوان های مختلف و جذاب برای مخاطب بیان می شود.

شروع پروژه ضد سلبریتی توسط امین فردین

همکاری کردن امین فردین با مافیای شرطبندی

امین فردین که تا چند سال پیش مخالف سایت های شرطبندی بود اما به یکباره با چرخش ۱۹۰ درجه ای حالا رفیق دو آتیشه مُبلغان این سایت ها شده است.

بنظر می رسد در تقسیم وظایف سایت های شرطبندی او با اخبار و لایوهای هماهنگ شده وظیفه گرم نگه داشتن تنور سایت های شرطبندی و پیج شاخ ها را دارد.

خبر همکاری امین فردین با مافیای شرطبندی توسط «میلاد حاتمی» از مبلغان معروف سایت قمار تایید شده است.

ترکیب دروغ با واقعیت توسط امین فردین

امین فردین بعد از رو شدن ماجرای سایت های قمار برای مردم، با دادن عنوان خبرنگار پاپاراتزی به خود شروع به تهیه ویدیو هایی با عنوان پشت پرده سلبریتی ها کرد.

ایشان با کمک فضای مجازی و در کنار هم قرار دادن چند تصویر و فیلم و تدوین آنها با شگردهای رایانه ای به اصلاح علیه هنرمندان افشاگری می کرد.

در نهایت دروغ ها و شایعات رنگارنگ و باور عده ای از مردم ناآگاه موجب حرکت موجی علیه شخصی مورد نظر می شد و به این ترتیب با فضاسازی کاذب می توانست براحتی از هنرمندان دیگر اخاذی کند.

همکاری کردن امین فردین با مافیای شرطبندی

منبع درآمد امین فردین

با اینکه هنوز شفاف از پشت پرده حامیان مالیش حرف نزده اما یکی از راه های درآمدی او تشویق مردم به حضور در کانال یوتیوبی و اخاذی از سلبریتی ها است.

او برای هر بازدید از تبلیغات میان ویدیویی در یوتیوب کسب درآمد دارد علاوه بر اینکه اخباری از همکاری او با مافیای سایت های شرطبندی هم به گوش می رسد.

نقش امین فردین در خود کشی زهره فکور صبور

نقش امین فردین در خود کشی زهره فکور صبور

بعد از خودکشی زهره فکور صبور ، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مرحومه قبل از فوت به چند نفر از آشنایان گفته بود از شایعاتی که یک اخاذ مجازی پناهنده در آلمان (امین فردین) درباره او ساخته و منتشر کرده است ، ناراحت و عصبانی می باشد.

امین فردین در کجا زندگی میکنند؟

در بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بحران مهاجرت به نقطه اوج خود رسید، در همین سال ها کشور آلمان مرزهای خود به روی مهاجران را باز کرد، امین فردین هم با این موج مهاجران به کشور آلمان نقل مکان کرده و پس از دریافت اقامت فعالیت های خود در زمینه افشاگری را شروع کرد.

محل زندگی او به طور مشخص معلوم نیست، اما آن چیزی که در تیزر ویدیوهای او دیده می شود یک گاراژ است که به استودیوی کوچکی تبدیل شده، امین فردین در آلمان زندگی می کند اما اطلاعاتی درمورد این که او در کدام شهر سکونت دارد در دسترس نمی باشد.

دوست دختر امین فردین

امین فردین ازدواج کرده است؟

خیر ، امین فردین هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشند، با این حال چندبار بار خبر از روابط عاشقانه خود داده است.

پیج اینستاگرام امین فردین

آدرس اینستاگرام فردین به این نشانی می باشد: aminfardinmedia

ارسال شده در تاریخ 10 مارس 2022 توسط زهرا شیرازی با موضوع عکس جالب
بازدید : 1,319
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.