تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

دستگاه بزرگ کننده سینه زنان دستگاه وکیوم سینه اصل خانمها

خرید دستگاه بزرگ کننده سینه زن بهترین دستگاه وکیوم سینه خانم و بالا برنده سینه های بانوان که وکیوم تپل کننده سینه زنان جنس اصل مجوز بهداشت و رفع کوچکی سینه زنان و فرم دادن سینه که بهترین روش برای خوش فرم کردن سینه می باشد

آنچه در این مقاله از ایران پاتوق می خوانید

خرید اینترنتی دستگاه بزرگ کننده سینه زنان اصل

دستگاه وکیوم سینه بهترین بزرگ کننده و فرم دهنده سینه مخصوص خانم ها بوده و دارای تائیدیه وزارت بهداشت می باشد، این بادکش سینه زنان باعث رفع افتادگی سینه های خانم ها می شود و شما به راحتی بدون اینکه زیر تیغ جراحی بروید و هزینه های سرسام آور را تحمل کنید، با استفاده از این وکیوم زنانه برای همیشه سینه رو به بالا و سفت داشته باشید.

قیمت: 280,000 تومان

معرفی وکیوم بالا برنده سینه های زن

این دستگاه مطمئن ترین روش برای بزرگ کردن سینه می باشد .اکثر کرم های بزرک کننده فعلی فقط حاوی ماده دگزا می باشند که باعث ایجاد تورم و پف در ناحیه سینه می شوند و اثر آنها پس از اتمام دوره ی مصرف تنها پس از چند روز از بین میرود.

علاوه بر این به دلیل وجود بعضی مواد شیمیایی در این کرم ها , این کرم ها به طور یقین دارای عوارض جانبی خواهند بود. اما وکیوم سینه با تحریک طبیعی بافت های سینه باعث می شود تا سینه شما یک رشد طبیعی و بدون بازگشت داشته باشد. همچنین وکیوم سینه حجم خون رسانی را به بافت های سینه افزایش می دهد .

همین امر باعث می شود تا مواد غذایی بیشتری به این بافت ها برسد و رشد مولکولی بافت های سینه سریع تر شده و در نهایت اندامی متناسب و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

روش استفاده از وکیوم سینه (بادکش لیوانی)

ابتدا لیوان با سایز مناسب را انتخاب نموده و آنرا در موقعیت مناسب بر روی سینه خود به نحوی قرار دهید تا بالستک لاستیکی که در انتهای لیوان ها قرار گرفته کاملا از نشت و خروج هوا جلوگیری نماید

پمپ وکیوم را بوسیله شلنگ رابط به انتهای محفظه لیوانی متصل نمائید و جهت بادکش محفظه لیوانی را اندکی به آرامی به سمت بالا کج نموده تا از برخورد نوک سینه به انتهای محفظه جلوگیری شود

محفظه را با یک دست گرفته و به سینه بچسبانید و با دست دیگر عمل مکش و تخلیه هوا را به وسیله کشیدن دسته پمپ به آرامی انجام دهید در این حالت دقت نمائید از پمپ زدن سریع و بیش از حد خودداری نمائید

پیشنهاد می گردد پس از هر بار مکش به وسیله پمپ 2 ثانیه بشمارید و مجددا دسته پمپ را بکشید

در نظر داشته باشید پس از آنکه مقدار کافی مکش نمودید و افزایش حجم سینه را ملاحظه کردید به وسیله کشیدن سوپاپ انتهای محفظه ,اجازه دهید هوا به درون محفظه برگردد و بدین صورت این عمل را در مدت 10 دقیقه این روش را برای سینه دیگر انجام دهید.

دستگاه وکیوم سینه

نکته ای در مورد دستگاه بزرگ کننده سینه زنان

این عمل را برای هر سینه ,دو نوبت 10 دقیقه ای در روز انجام دهید.

سینه های خود را قبل از استفاده تمیز نمائید

قبل و بعد از هر بار استفاده ,لیوان های خود را با آب ولرم و شوینده ملایم تمیز کنی

ازمکش کردن بیش از حد که بر اثر فشار زیاد در سینه ها باعث کبودی شود خودداری کنید

از سپردن محفظه های لیوانی خود به افراد دیگر ,اکیدا خودداری کنید

در صورتی که دچار مشکلات قلبی یا عروقی بوده اید از بکار بردن دستگاه خودداری کنید

در هنگام خستگی یا گرسنگی از دستگاه استفاده ننمائید

در صورت وجود زخم یا خراش در سینه خود ویا در دوران حاملگی و شیر دهی خودداری کنید

دستگاه وکیوم سینه

دستگاه وکیوم سینه بهترین بزرگ کننده و فرم دهنده سینه مخصوص خانم ها دارای تائیدیه وزارت بهداشت

قیمت: 280,000 تومان

نحوه بزرگ کردن سینه بوسیله دستگاه وکیوم

دستگاه بزرگ کردن سینه اکثر کرم های بزرگ کننده فعلی فقط حاوی ماده دگزا می باشند که باعث ایجاد تورم و پف در ناحیه سینه می شوند و اثر آنها پس از اتمام دوره ی مصرف تنها پس از چند روز از بین میرود. علاوه بر این به دلیل وجود بعضی مواد شیمیایی در این کرم ها , این کرم ها به طور یقین دارای عوارض جانبی خواهند بود.

اما دستگاه بزرگ کردن سینه با تحریک طبیعی بافت های سینه باعث می شود تا سینه شما یک رشد طبیعی و بدون بازگشت داشته باشد.

همچنین وکیوم سینه حجم خون رسانی را به بافت های سینه افزایش می دهد . همین امر باعث می شود تا مواد غذایی بیشتری به این بافت ها برسد و رشد مولکولی بافت های سینه سریع تر شده و در نهایت اندامی متناسب و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

خرید دستگاه بزرگ کننده سینه
خرید دستگاه بزرگ کننده سینه

مشخصات دستگاه بزرگ کردن سینه

 • برگرفته شده از طب سوزنی
 • ساخت ایران و دارای مجوز و پروانه اختراع
 • محصول شرکت رناس طب
 • بدونه عوارض و محدودیت
 • ارسال به تمام نقاط ایران به صورت رایگان
 • از پرفروش ترین محصولات در این دسته

فروش دستگاه وکیوم سینه تپل کننده

دستگاه بزرگ شدن سینه بانوان یکی از محبوب ترین و کارامد ترین وسیله ها برای بزرگ کردن سینه بدون جراحی و عوارض بعد از عمل میباشد. محبوبیت این دستگاه در دنیا بین زنان از سال ۲۰۱۴ به صورت بسیار زیادی افزایش یافته است به طوری که طبق آمار٬ از زمان محبوبیت این دستگاه عمل های زیبایی و جراحی سینه از سال ۲۰۱۶ به طور میانگین ۱۹ درصد کاهش یافته است.

خرید دستگاه بزرگ کننده سینه

خرید دستگاه جلوگیری از افتادگی سینه زنان

محبوبیت این دستگاه بیشتر بخاطر قیمت پایین آن و بزرگ کردن سایز سینه ها به صورت کاملا طبیعی و اصولی میباشد. این دستگاه به صورت همزمان هر دو سینه را با یک قدرت ماساژ میدهد تا نافرمی در سینه ها ایجاد نشود.ماهیت این دستگاه بر طبق طب سنتی میباشد که نقاط چربی ساز سینه را تحریک و باعث بزرگ شدن و سربالا شدن سینه میشود. خیلی از افرادی هستند که از سایز سینه های خود راضی هستند ولی باز از این دستگاه به صورت مرتب برای سربالا نگه داشتن سینه استفاده میکنند.طبق مطالعات و تحقیقات پزشکی دانشگاه آکسفورد در سال ۱۹۳۱ ثابت شد که ماساژ سینه به طور مرتب باعث افزایش سایز آن میشود و جریان خون را در سینه ها افزایش میدهد که این امر٬ موجب بزرگ شدن سایز سینه میشود.

تنها مشکل این روش نامنظم بودن و یکسان نبودن فشار و جریان خود در سینه ها بود که باعث نافرمی و بعضی اوقات در اثز فشار بیش از حد آسیب به سینه میشد٬ که با اختراع این محصول این مشکلات به طور کامل رفع شد. با این حال خیلی از افراد شک هایی در مورد بهترین محصول و کارایی آن ها داشته اند که در ادامه به این موضوعات میپردازیم.

خرید دستگاه بزرگ کننده سینهدستگاه بزرگ شدن سینه (وکیوم سینه) چیست؟

یک دستگاه تقویت کننده طبیعی سینه است که به عنوان یک جایگزین موثر برای قرص ها و جراحی های پر هزینه در افزایش سایز سینه معروف است. دستگاه بزرگ کردن سینه به طور کلی شامل دو گنبدی است که هر سینه به طور جداگانه داخل این گمبد ها قرار میگیرد٬ یک دستگاه پمپ به هردوی این گنبد ها متصل است و باعث مکش/ماساژ و افزایش باورنکردنی جریان خود در سینه ها میشود که باعث افزایش طبیعی سایز سینه شده. این پمپ با ایجاد خلا در بافت های سینه باعث افزایش محسوس سایز آن میشود که طبق آمار ۹۸ درصد افراد از این دستگاه کاملا راضی بوده اند.

دستگاه بزرگ کننده سینه چگونه کار میکند؟

دستگاه بزرگ شدن سینه تحت یک فرایندی که در بالا به آن اشاره شد باعث ایجاد خلا در بافت های سینه شده. ساکشن ملایم و اصولی٬ دستگاه بزرگ شدن سینه با افزایش جریان خون و خون رسانی به تمام بافت های سینه باعث رشد بافت ها و ترشح مجدد غدد چربی در پستان ها میشود که با افزایش بافت های سینه حجم سینه در طول زمان به طور دائمی افزایش میابد.دستگاه بزرگ شدن سینه باعث میشود تا غدد های درون بافت های پستان به حداکثر ترشح خود برای سفت کردن سینه برسند. که نتایج شگفت انگیزی را در هفته اول استفاده از این دستگاه شاهد خواهید بود.

 

خرید دستگاه بزرگ کننده سینه

طراحی خاص برای جلوگیری از شل شدن سینه

طراحی و شکل این دستگاه طوری میباشد که سینه های افتاده را بعد از مدتی استفاده از دستگاه بزرگ شدن سینه رو به بالا میاورد. استفاده از این دستگاه حتی در خانم های سن بالا نیز محبویت خاص خود را دارد زیرا باعث جلوگیری از شل شدن و افتادگی سینه میشود و اگر به طور مداوم استفاده شود شکل و فرم سینه ها مانند یک بانوی جوان خواهد شد. توجه داشته باشید که در طی مراحل اولیه استفاده به دلیل افزایش گردش خون و شروع ترشح غدد های درون بافت سینه پستان ها دچار تورمی کوچک شوند که این علایم بعد از چند روز استفاده کاملا از بین خواهد رفت و این تورم ها کاملا طبیعی میباشد.

آیا استفاده از دستگاه بزرگ شدن سینه امن است؟

طبق بیانه ای جامعه پزشکی هلند در سال ۲۰۱۶ استفاده از این دستگاه کاملا امن و بدون عوارض اعلام شد ولی پزشکان توصیه کردند که از این دستگاه فقط یک بار در روز استفاده شود چون افزایش طولانی مدت جریان خون نه تنها در سینه ها بلکه در تمامی اجزای بدن انسان باعث اسیب به بافت ها میشود.

طرز خرید و قیمت دستگاه سفت کننده سینه

نحوه خرید این محصول اینگونه است که : پس از کلیک روی دکمه خرید پستی و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل می گیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست می پردازید

قیمت: 280,000 تومان


خرید پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین

پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین جهت صرفه جویی در هزینه شما عزیزان در نظر گرفته شده ، شما می توانید بر حسب نیاز یکی از پکیجهای سایت را سفارش داده و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید ، در قسمت پایین میتوانید توضیحات دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین را مطالعه فرمایید .

خرید پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین

خرید اینترنتی پکیج دستگاه وکیوم سینه زنان

وکیوم سینه دستگاهی ۱۰۰%تضمینی جهت افزایش سایز سینه در خانمهاست. استفاده از تکنیک وکیوم کردن بیش از چند هزار سال است که در طب چینی و طب سنتی ایران وجود داشته است. امروزه با پیشرفت های علم پزشکی دانشمندان اروپایی و آمریکایی توانستند مدل امروزی دستگاه وکیوم را تولید نمایند. این دستگاه بیش از ۲۰سال است در اروپا و آمریکا استفاده شده و آمارها نشان میدهد بیش از ۹۸%از استفاده کنندگان از عملکرد وکیوم سینه رضایت کامل داشته اند

این دستگاه بصورت علمی و ۱۰۰% تضمینی سینه ها را ایستاده و خوش فرم می کند. نسبت به سایر راههای بزرگ کردن سینه مانند استفاده از کرم سینه و قرصها و جراحی سینه ، نتایج بهتر ، کم هزینه تر و قابل قبول تری دارد. جراحی سینه عوارض بسیار زیادی دارد و به عنوان آخرین راه بزرگ کردن سینه تجویز می شود. قرصها و کرمهای سینه هم بعضا دارای نتایج موقت است و باید به عنوان مکمل استفاده شود. بنابراین راحت ترین راه برای رشد سینه ها بطور طبیعی ، همین دستگاه وکیوم سینه است.

خرید پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین

مزایای استفاده از دستگاه وکیوم سینه چیست ؟

– بزرگ کننده سینه های کوچک و رشد نیافته

– سفت کننده نوک پستان چروک و جمع شده

– رفع افتادگی سینه بر اثر شیردهی و یا افزایش سن و سال

– افزایش سایز سینه تا ۳ سایز

– سفت کننده سینه و خوش فرم کننده سینه

– پیشگیری از سرطان سینه

 و …

بهترین پکیج بالا برنده سینه ها بعد از زایمان

این دستگاه مطمئن ترین روش برای بزرگ کردن سینه می باشد .اکثر کرم های بزرگ کننده فعلی فقط حاوی ماده دگزا می باشند که باعث ایجاد تورم و پف در ناحیه سینه می شوند و اثر آنها پس از اتمام دوره ی مصرف تنها پس از چند روز از بین میرود. علاوه بر این به دلیل وجود بعضی مواد شیمیایی در این کرم ها , این کرم ها به طور یقین دارای عوارض جانبی خواهند بود. اما وکیوم سینه با تحریک طبیعی بافت های سینه باعث می شود تا سینه شما یک رشد طبیعی و بدون بازگشت داشته باشد. همچنین وکیوم سینه حجم خون رسانی را به بافت های سینه افزایش می دهد . همین امر باعث می شود تا مواد غذایی بیشتری به این بافت ها برسد و رشد مولکولی بافت های سینه سریع تر شده و در نهایت اندامی متناسب و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد.روش استفاده :

 ابتدا لیوان با سایز مناسب را انتخاب نموده و آنرا در موقعیت مناسب بر روی سینه خود به نحوی قرار دهید تا بالستک لاستیکی که در انتهای لیوان ها قرار گرفته کاملا از نشت و خروج هوا جلوگیری نماید پمپ وکیوم را بوسیله شلنگ رابط به انتهای محفظه لیوانی متصل نمائید و جهت بادکش محفظه لیوانی را اندکی به آرامی به سمت بالا کج نموده تا از برخورد نوک سینه به انتهای محفظه جلوگیری شود محفظه را با یک دست گرفته و به سینه بچسبانید و با دست دیگر عمل مکش و تخلیه هوا را به وسیله کشیدن دسته پمپ به آرامی انجام دهید در این حالت دقت نمائید از پمپ زدن سریع و بیش از حد خودداری نمائید پیشنهاد می گردد پس از هر بار مکش به وسیله پمپ ۲ ثانیه بشمارید و مجددا دسته پمپ را بکشید در نظر داشته باشید پس از آنکه مقدار کافی مکش نمودید و افزایش حجم سینه را ملاحظه کردید به وسیله کشیدن سوپاپ انتهای محفظه ,اجازه دهید هوا به درون محفظه برگردد و بدین صورت این عمل را در مدت ۱۰ دقیقه این روش را برای سینه دیگر انجام دهید.

موارد احتیاط استفاده از وکیوم سینه

– سینه های خود را قبل از استفاده تمیز نمائید

– قبل و بعد از هر بار استفاده ,لیوان های خود را با آب ولرم و شوینده ملایم تمیز کنید

– ازمکش کردن بیش از حد که بر اثر فشار زیاد در سینه ها باعث کبودی شود خودداری کنید

– از سپردن محفظه های لیوانی خود به افراد دیگر ,اکیدا خودداری کنید

– در صورتی که دچار مشکلات قلبی یا عروقی بوده اید از بکار بردن دستگاه خودداری کنید

– در هنگام خستگی یا گرسنگی از دستگاه استفاده ننمائید

خرید پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین

خرید اینترنتی روغن خراطین سفت کننده سینه زن

روغن خراطین ، یک روغن ۱۰۰% طبیعی و تولید شده در پیشرفته ترین لابراتوارهای طب سنتی میباشد. این محصول قرنهاست به عنوان موثرترین حجم دهنده و افزایش دهنده سایز گونه ، لب ، سینه و آلت مردانه مورد استفاده قرار گرفته است. روغن خراطین در اکثر نقاط بدن و پوست باعث افزایش حجم خواهد شد . در طب سنتی و “کتاب قانون بوعلی سینا” چندین بار به خواص و اثرات بی نظیر و شگفت انگیز روغن خراطین اشاره شده و یکی از بهترین خواص آن حجم دهندگی اندامی می باشد. روغن خراطین اصل از گونه ای کرم خاکی به نام “بلزا” استحصال می شود. در گذشته روغن این کرم را بصورت سنتی و با استفاده از روغن زیتون و روغنهای پایه دیگر استخراج می کردند. اما امروزه با پیشرفت صنعت ، دستگاه های روغن گیری پیشرفته ای وجود دارد که از این کرمها روغن خراطین اصل را استخراج میکند

روغن خراطین ، یکی از بهترین و مطمئن ترین محصولات موجود در بازار است که تمامی بزرگان طب سنتی ایران و جهان آنرا تایید کرده اند. در بین روشهای حجم دهنده صنعتی و شیمیایی که امروزه رواج دارد ، بهترین و مطمئن ترین راه جهت رسیدن به هدف ، استفاده از محصولات طبیعی با درصد خلوص بالاست . از بهترین خواص روغن خراطین برای بانوان افزایش سایز سینه ، بزرگ کردن باسن ، حجم دهنده به گونه و لب ، چاق کننده موضعی صورت میباشد

خرید دستگاه بزرگ کننده سینه

فواید روغن خراطین برای خانمها

لب: یکی دیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها،که عامل مهمی در زیبایی آنهاست.لب ها هستند. لب های حجیم و بزرگ بهمراه کمی آرایش میتواند چهره ای کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند.روش هایی که امروزه بکار میرود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه های پروتز میباشد. که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.روغن خراطین با قدرت شگفت انگیز در حجم گذاری میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها یکماهه و بطور معمول یکبار استفاده در روز است

سینه: روش های متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانم ها وجود دارد.بعد از عمل جراحی که البته خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش میباشد استفاده از حجم دهنده ها بیشترین تاثیر را دارد.کرم ها و ژل های حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آنها دارای عوارض متعدد مثل سیاه و لکه دار شدن عضو ،سوزش و خارش های طولانی مدت میباشند.روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد

گونه: گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام میدهند.بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.با استفاده از روغن خراطین اصل میتوانید حداکثر بعد از یک دوره یک ماهه و حداکثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید.

خرید پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین

طریقه مصرف روغن خراطین

ابتدا محل مورد نظر خود را به مدت ۱ دقیقه ماساژ دهید و یا اینکه با حوله گرم کنید تا جریان خون بیشتر شود . سپس روغن خراطین را به ۱۰ تا ۱۵ قطره به محل بمالید و مجددا حدود ۱۵ دقیقه ماساژ دهید تا بطور کامل جذب پوست شود. این عمل را ۲ بار در روز انجام دهید

پکیج دستگاه وکیوم سینه و روغن خراطین جهت صرفه جویی در هزینه شما عزیزان در نظر گرفته شده ، شما می توانید بر حسب نیاز یکی از پکیجهای سایت را سفارش داده و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید

قیمت: 280.000 تومان


 

کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

این کرم بهترین محصول برای سفت کردن و فرم دادن سینه می باشد که تنها در مدت دو هفته سینه را نرم می کند و خط های تیره پوست آن را از بین می برد و پوست را کاملا کشیده و صاف می کند.

روش استفاده از کرم خوش فرم کننده سینه مارک پارتنر

کرم را به آرامی از پایین به بالا به مدت 2-3 دقیقه روی پوست ماساژ دهید. مدتی صبر کنید تا جذب پوست شود. سپس با آب بشویید. هشدار : کرم را به نوک سینه نزنید. حاوی عصاره چای سبز 100% طبیعی محصول شرکت partner love فرانسه – پاریس

به همراه صابون اشانتون پارتنر لاو با قیمتی معادل 15000 تومان . قبل از استفاده از کرم ، موضع را با صابون شسته و بگذارید کف آن به مدت 5 دقیقه بر روی پوست باقی بماند سپس آن را شسته و خشک کنید و از کرم مطابق دستور استفاده نمایید .

ویژگیهای کرم بالا برنده سینه زنان

 • 100% طبیعی
 • محصول شرکت partner love فرانسه – پاریس
 • بهترین محصول برای سفت کردن و فرم دادن سینه
 • تنها در مدت دو هفته سینه را فرم می دهد و خط های تیره پوست آن را از بین می برد.
قیمت: 410.000 تومان

ارسال شده در تاریخ 15 اکتبر 2023 توسط مدیریت با موضوع محصولات ویژه متاهلین
بازدید : 14,178
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

 • باسلام من این پکیج روسفارش دادم نمیدونم سفارشم ثبت شده یاخیر

 • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.