تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید محافظ میز مخصوص کودک و ضربه گیر متری گوشه های تیز

خرید محافظ میز برای کودکان,محافظ و ضربه گیر متری گوشه های تیز,خرید اینترنتی محافظ تخت کودک,فروش ضربه گیر متری گوشه های تیز,قیمت حفاظ ضربه گیر تخت کودکان,محافظ متری گوشه های نوک تیز میز

خرید محافظ میز و ضربه گیر متری گوشه های تیز

خرید محافظ میز کودک بهترین وسیله برای پوشاندن گوش های تیز میز یا صندلی بکار برده می شود، جدیدترین ضربه گیر 4 عددی برای محافظت از زخم شدن سر یا دست کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید محافظ میز مخصوص کودک 

فروش محافظ میز جلوگیری از آسیب کودکان

ضربه گیر گوشه های تیز میز های چوبی ، فلزی و شیشه ای داخل منزل برای جلوگیری از آسیب رسیدن به کودکان نوپا. هر بسته حاوی 2متر ضربه گیر یا محافظ گوشه است که میتوانید برای لبه های مورد نظر در اندازه دلخواه ببرید.این محصول به عنوان یکی از لوازم ایمنی کودک ، کودکان را از آسیب‌های ناشی‌ از برخورد با گوشه‌‌های تیز منزل محافظت می‌‌نماید.

خرید محافظ میز مخصوص کودک

بهترین ضربه گیر گوشه های میز و صندلی

عدم تعادل کافی کودک نوپا به هنگام راه رفتن و محافظت از کودک نوپا در برابر خطر برخورد با گوشه های تیز میزها یکی از دغدغه های جدی والدین در سنین نوپایی کودک است.برای کاهش این نگرانی لوازم ایمنی خاصی تولید شده است که یکی از آنها محصول حاضر است که اختصاصا برای محافظت کودکان نوپا در برخورد با گوشه های تیز میز و سایر سطوح مشابه طراحی شده است. 

خرید محافظ میز مخصوص کودک

اسفنج ضربه گیر محافظ تیزی میز

فوم آن به قدری نرم است که مانع صدمه دیدن کودکان در اثر برخورد با سطوح نوک تیز می شود.در عین حال به قدری محکم است که به راحتی به لبه های اجسام سخت می چسبد.نصب محصول بسیار ساده بوده.کافیست آن را در اندازه های دلخواه بریده و توسط چسبی که درون هر بسته قرار دارد در محل مورد نظر نصب می‌‌شود. 

مشخصات محافظ میز گوشه های تیز

هر بسته حاوی 2 متر محافظ گوشه

جنس :فوم بسیار نرم

دارای چسب قوی برای چسباندن به سطوح

استفاده برای ابعاد مختلف 


قیمت: ۲۵,۰۰۰  تومان

ارسال شده در تاریخ 1 مارس 2021 توسط مدیریت با موضوع لوازم منزل
بازدید : 9,223
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.