عکس لختی زنان زیبا که متقاضی وام هستند

عکس لختی زنان زیبا که متقاضی وام هستند

عکس لختی زنان وام گیرنده ,عکس لخت دختران وام بانکی ,عکس زن لخت,عکس لخت داستان لختی,دختر لخت,لخت کردن,لخت شدن,لخت شدن زن,زن لخت ایرانی ,عکس های لخت

عکس برهنه متقاضی وام ، ضامن وام گیرنده های زن می شود

عکس برهنه متقاضی وام ، ضامن وام گیرنده های زن می شود! وام گرفتن نیاز به ضامن های مطمئن دارد که بانک یا فردی که وام میدهد از بابت باز پرداخت پولش خیال راحت تری داشته باشد ، انواع مختلف ضمانت ها وجود دارد اما به تازگی وام دهندگان وب سایتی دست به اقدامی عجیب و غیر اخلاقی زده اند و به جای ضامن تصویر برهنه وام گیرنده را به عنوان ضمانت قبول می کنند و در صورت عدم پرداخت به موقع  اقساط اقدام به انتشار تصاویر در فضای مجازی می کنند.

عکس برهنه متقاضی وام ، ضامن وام گیرنده های زن می شود

عکس برهنه زنان وثیقه وام !

به تازگی وام دهندگانِ وبسایت “جی دی کپیتال” در چین اعلام کردند دانشجویان زن برای دریافت وام اینترنتی موظفند تصاویر برهنه خود را به عنوان وثیقه در اختیار وام دهندگان قرار دهند.

به دنبال انتشار این خبر، تعدادی از دانشجویان تصاویر برهنه خود را درحالی که کارت شناسایی را در دست خود نگه داشته بودند، برای شرکت “جی دی کپیتال” ارسال کردند. گفته می شود در ازای این اقدام، متقاضیان می توانند ۲ تا ۵ برابر افراد دیگر وام دریافت کنند.

وام دهندگان به دانشجویان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند، تصاویر برهنه آنها در اینترنت منتشر خواهد شد.

روزنامه “بیجینگ یوث دیلی” در گزارشی اعلام کرد یکی از دانشجویان در این خصوص گفت: قرار است به زودی یک تجارت کوچک راه اندازی کنم. به همین دلیل در ماه فوریه (حدود ۴ ماه پیش) با ارسال عکسهای برهنه خود به این وبسایت در ازای دریافت ۱۲۰۰۰۰ یوآن (۱۲۸۷۳ پوند) موافقت کردم. اما در مدت ۴ ماه، بدهی های من بیش از ۲ برابر شده است.

عکس برهنه بعنوان وثیقه

عکس لختی زنان زیبا که متقاضی وام هستند عکس برهنه متقاضی وام ، ضامن وام گیرنده های زن می شود

عکس لختی زنان زیبا که متقاضی وام هستند

این دانشجو از بیم انتشار تصاویر برهنه اش در اینترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگیرد. از روز چهارشنبه تاکنون بیش از هزاران نفر در اینترنت در خصوص “وام برهنگی” نظراتی منتشر و این اقدام تحقیرکننده را محکوم کرده اند.

شرکت “جی دی کپیتال” در سال ۲۰۰۷ در پکن تأسیس شد و به تأمین وام اینترنتی برای متقاضیان مشغول است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال شده در تاریخ 12 جولای 2016 توسط مدیریت با موضوع خبر فرهنگی , عکس و بیوگرافی
بازدید : 16,572
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.