فال روزانه 13 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 13 اسفند فال تولد و فال امروز متولدین همه ماهها

فال روزانه 13 اسفند

??? سخنی با متولدین امروز ???

♦️دوست عزیزی که 13 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
?شما شخصی محترم، شجاع، با اراده و مصمم، جاه طلب و در عین حال واقع گرا هستید. امسال قدرت تخیل فوق العاده قوی و نگرش مثبتی که دارید به شما کمک های قابل توجهی خواهند کرد. شما از لحاظ مالی به اندازه ی کافی خوش اقبال خواهید بود و تنهاکاری که لازم است بکنید توجه به فرصت هایی که برایتان پیش می آیند و استفاده از آها به نحو احسن خواهد بود. درست است که فرصت های زیادی برای به دست آوردن پول در اختیار خواهید داشت، اما برای به دست آوردن آن باید سخت تلاش کنید. به طور کلی امسال ثبات و امنیت مالی را برای شما به همراه خواهد داشت. از لحاظ حرفه ای شاید سال چندان پرهیجانی را تجربه نکنید و همه چیز به نظرتان خیلی یکنواخت و خسته کننده باشد، اما تغییر این وضعیت تا حدود زیادی به خودتان و استفاده از خلاقیتتان بستگی دارد. از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود و تنها چند بیماری جزئی مانند سرماخوردگی و حالت تهوع خواهید داشت. امسال برای مجردها سال یافتن عشق خواهد بود و آنهایی که آن را قبلا یافتهاند هم می توانند زندگی مشترک خوشایندی را آغاز کنند. خرداد، مرداد، شهریور و دی ماه بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 13 اسفند,فال ماه اسفند ,فال اسفند ,فال روزانه 97.12.13فال 13.12.97,فال امروز 13 اسفند, فال تولد,امروز متولدین همه ماهها,فال حافظ,فال

?? نیمسال اول فال روزانه ??

فال روزانه 13 اسفند

? متولدین فروردین ?

امروز مجبور خواهید شد قرارهایی که با دوستان و یا عشقتان داشته اید را به زمان دیگری موکول کنید تا به مسئولیت ها و وظایف کاری خود و یا موضوع دیگری که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد بپردازید. این موضوع قطعا باعث ناراحتی و حتی عصبانیت شما خواهد شد، مخصوصا اگر ببینید که این اتفاق دیگران را هم آزرده خاطر کرده است. این اتفاق ها برای همه پیش می آیند و گاهی واقعا کنترلی روی این مسائل نمی توان داشت. اجازه ندهید این موضوع شما را بیش از حد آزرده خاطر کند، چون این اتفاق اثر بزرگ یا پایداری روی روابط شما نخواهد گذاشت. روی وظایف خود تمرکز کرده و کارهایتان را به انجام برسانید.

? متولدین اُردیبهشت ? فال روزانه 13 اسفند

وضعیت سلامتی شما طی چند هفته ی گذشته بسیار خوب بوده است و با هیچ مشکل خاصی مواجه نبوده اید، اما امروز احساس می کنید که زیاد سرحال نیستید. این وضعیت شما به احتمال زیاد از چیز دیگری جز فشار و استرس بیش از حد ریشه نمی گیرد. شما این اواخر به سختی کار کرده اید و برای کمتر چیزی جز کارهایتان وقت گذاشته اید. حالا دیگر بدنتان هم به صدا در آمده است و با این طغیان از شما می خواهد استراحتی به خودتان بدهید و این وضع را بیش از این ادامه ندهید. به خودتان استراحت بدهید و به خاطر وقتی که برای خودتان کنار می گذارید احساس گناه نکنید. این حق مسلم شماست!

? متولدین خرداد ? فال روزانه 13 اسفند

شاید برای یک بعدازظهر خوشایند در کنار دوستانتان و یا همراه با عشقتان برنامه ریزی کرده باشید، اما به خاطر مسائلی که کنترل آنها از دست شما خارج است ممکن است مجبور شوید این قرار را کنسل کرده و یا به زمان دیگری موکول کنید. بدون شک این موضوع باعث ناراحتی شما و طرف مقابلتان خواهد شد و شاید حتی کمی از دست هم دلخور بشوید، اما کاری از دست شما برای جلوگیری از این موقعیت ساخته نیست. سعی کنید سر خودتان را با کارهای دیگری که باید انجام دهید گرم نگه داشته و زیاد به این اتفاق فر نکنید. می توانید بعدا با یک دیدار رمانتیک درست و حسابی این ناکامی را جبران کنید.

? متولدین تیر ?

اتفاقات ناراحت کننده ای که در خانه و خانواده تان پیش آمده اند باعث شده اند که اعضای خانواده کمی عصبی و پرخاشگر شوند. شاید سر و صدای بیش از حد تخریب ساختمان های مجاور این وضع را به وجود آورده باشد و یا چیز دیگری مثل یک مشکل خانوادگی اوضاع را به هم ریخته باشد. شاید این اوضاع به نظر سخت و غیر قابل تحمل باشد، اما حداقل برای مدتی کوتاه باید با آن کنار بیایید. شما سعی کنید هر کاری که از دستتان برمی آید برای بهتر کردن حال اطرافیانتان انجام دهید و اجازه ندهید بدرفتاری هایتان وضع را از این که هست بدتر کند. شاید بتوانید یک مهمانی کوچک خانوادگی راه بیندازید و با این کار حال و هوای خانه را تغییر دهید.

? متولدین مرداد ? فال روزانه 13 اسفند

امروز ممکن است خبرها یا بهتر بگوییم شایعات ناراحت کننده ای در مورد یکی دو نفر از افرادی که می شناسید و یا در مورد وضعیت کاریتان به گوشتان برسند. اگر چند نفر با شما در این رابطه تماس گرفتند و یا برایتان ایمیل فرستادند تعجب نکنید. با این همه، اطلاعاتی که به گوشتان می رسند به احتمال زیاد چندان قابل اعتماد نیستند و بر اساس شایعات و یا دروغ محض قرار گرفته اند. پیش از آن که خودتان را با فکر کردن به این چیزها دیوانه کنید بهتر است به دنبال پیدا کردن منبعی مورد اعتماد برای تأیید صحت آنها باشید. فشار کاری که دیروز تحمل کرده اید کمی برایتان سنگین بوده است، امروز سعی کنید به خودتان تا جای ممکن فشاری وارد نکنید.

? متولدین شهریور ?

امروز روند پیشرفت پروژه های کاری و یا شخصی که این اواخر به دنبال انجامشان بوده اید کندتر شده و این برایتان اصلا خوشایند نیست. شاید به این فکر بیفتید که این وضعیت به دلیل اشتباهی از جانب شما به وجود آمده است و شما کارتان را به آن خوبی که لازم است انجام نداده اید. به احتمال زیاد موضوع اصلا این چیزی که شما فکر می کنید نیست. تنها چیزی که این وضع را به وجود آورده است پایین بودن سطح انرژی شما امروز نسبت به همیشه است و تا فردا اوضاع به حالت عادی خود باز خواهد گشت. شما آنچه از دستتان برمی آید را به بهترین نحو ممکن انجام دهید و خودتان را به خاطر سرعت پایین پیشرفت کارها سرزنش نکنید.

?? نیمسال دوم فال روزانه ??

فال روزانه 13 اسفند

? متولدین مهر ?

امروز شما به خاطر وضعیت فعلی خود احساس ناراحتی می کنید. شاید به فکر تغییر شغل و حرفه ی خود هستید و یا دلتان می خواهد این شهری که در ان زندگی می کنید را ترک کرده و به جای بهتری نقل مکان کنید. همه ی این ایده ها خیلی خود و هیجان انگیز به نظر می رسند، اما امروز به هیچ وجه روز خوبی برای تصمیم گیری در مورد چنین مسائل مهمی نیست. حتی به شما توصیه می کنیم که فعلا به این گزینه هایی که در سر دارید فکر هم نکنید. در حال حاضر قدرت فکر شما در حدی نیست که به چنین مسائلی رسیدگی کنید. اگر چند روزی دست نگه دارید شاید حتی کلا بیخیال این افکار خود شوید و به این نتیجه برسید که وضعیتتان خیلی هم خوب است.

? متولدین آبان ? فال روزانه 13 اسفند

امروز این طور به نظر می رسد که تلاش هایتان برای یادگیری یک برنامه ی کامپیوتری جدید و یا استفاده از تکنولوژی مدرن هیچ نتیجه ای برایتان به همراه ندارند. شاید حتی نسبت به توانایی های خود دچار تردید شوید و همین ناامیدی از خودتان باعث خشم و ناراحتیتان شود. با این همه نباید امید خود را از دست بدهید و یانسبت به توانایی و استعداد خود شک کنید. شما فقط به کمی تمرکز و توجه نیاز دارید و اوضاع آنقدرها هم که خودتان فکر می کنید افتضاح نیست. کافی است به اندازه ی کافی وقت صرف کنید و آن پشتکار معروفتان را به کار بگیرید تا نتیجه ی مورد نظرتان را به دست بیاورید. کمک گرفتن از افراد با تجربه نیز خالی از لطف نخواهد بود.

? متولدین آذر ? فال روزانه 13 اسفند

سرعت بسیار بالایی که روند رشد و پیشرفت شما طی چند وقت اخیر داشته است امروز به یکباره برای شما غیر قابل تحمل می شود. شما به اندکی درنگ و تأمل نیاز دارید تا خودتان را با شرایط جدیدی که در زندگیتان به وجود آمده اند تطبیق دهید و نفسی تازه کنید. دوستان جدید، دانستنی های جدید و فرصت های جدید بیشماری که این اواخر به دست آورده اید امروز برای شما زیاد خوشایند به نظر نمی رسند و در این فکر هستید که آیا می توانید خودتان را با این همه تطبیق دهید؟! نسبت به این احساسات خود بی تفاوت نباشید و سعی کنید راهی برای حل این وضعیت پیدا کرده و به این آشفتگی ذهنی که شما را درگیر خود کرده است غلبه کنید.

? متولدین دی ? فال روزانه 13 اسفند

امروز از آن موج انرژی که طی چند هفته ی گذشته به شما انگیزه ی پیشروی می داده است خبری نیست و این کمبود ناگهانی انرژی باعث نگرانی شما از این بابت شده است که مبادا این پیشرفتی که در این مدت داشته اید به یکباره متوقف شود و اوضاع دیگر مثل سابق پیش نرود. در نتیجه ی این افکار و نگرانی ها شما کمی احساس افسردگی و ناراحتی می کنید، اما بهتر است تا بیش از این در دامی که برای خود ساخته اید گیر نیفتاده اید به خودتان بیایید. در واقع روند پیشرفت شما بیش از اندازه تند بوده است و این افت سرعت برای شما لازم و ضروری است تا بتوانید خودتان را با شرایط جدید تطبیق دهید و کمی هم استراحت کنید.

? متولدین بهمن ? فال روزانه 13 اسفند

امروز ممکن است برای شما روز چندان خوشایندی نباشد و افکار آشفته ای را تجربه کنید که ذهنتان را حسابی بهم می ریزند. شما با وجود عملکرد خوبی که طی این مدت داشته اید به یک باره خود را مورد نقد قرار داده و زندگی خود را به طور جدی تحت بررسی قرار می دهید و به این نتیجه می رسید که هنوز به آن جایی که می خواسته اید نرسیده اید. شاید نسبت به باورها و افکار خود دچار تردید شوید و یا به این فکر بیفتید که نگرش جدیدی که به تازگی نسبت به زندگی پیدا کرده اید، اشتباه بزرگی بوده است. زیاد خودتان را بااین افکار آزار ندهید و سعی کنید خودتان را با مطالعه و یا تماشای فیلم سرگرم کنید. فردا روز خیلی بهتری خواهد بود!

? متولدین اسفند ? فال روزانه 13 اسفند

اعضای یکی ازگروه هایی که با آنها در ارتباط و یا عضوی از آنها هستید امروز به یکباره تصمیم به انجام کاری گرفته اند که به نظر شما حداقل در حال حاضر اصلا عاقلانه نیست. شاید شما تلاش کنید که آنها را نسبت به خطرهای راهی که انتخاب کرده اند آگاه کنید، اما به احتمال زیاد آنها هیجان زده تر از آن هستند که به حرف های شما گوش کنند. از طرفی خودتان هم امروز نسبت به اهدافتان دچار تردید شده اید و دلیل این تردید هم چیزی نیست جز طول کشیدن این مسیر پر فراز و نشیبی که برای رسیدن به مقصد باید طی کنید. شاید کمی بیش از آنچه انتظار داشته اید وقت صرف کرده باشید، اما مطمئن باشید که در نهایت موفقیت از آن شما خواهد بود.

???? نیمسال اول فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 13 اسفند

?? متولدین فروردین ??

?خوش خبر باشی ای نسیم شمال
?که به ما می‌رسد زمان وصال
?قصه العشق لا انفصام لها
?فصمت‌ها هنا لسان القال

?تعبیر: خبری را که مدت ها در اتظارش بودی رسیده است. زما وصال نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش.

?? متولدین اُردیبهشت ?? فال روزانه 13 اسفند

?باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش
?بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش
?ای دل اندربند زلفش از پریشانی منال
?مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

?تعبیر: آنچه را که مصلحت است انجام بده فقط علم برای رسیدن به مقصود و حاجت کافی نیست ایمان قوی و تحمل سختی ها ی راه هم لازم هست. بنابراین دست از غرور بردار و تلاش کن. کرم داشته باش تا به مقصود برسی.

?? متولدین خرداد ?? فال روزانه 13 اسفند

?اگر به باده مشکین دلم کشد شاید
?که بوی خیر ز زهد ریا نمی‌آید
?جهانیان همه گر منع من کنند از عشق
?من آن کنم که خداوندگار فرماید

?تعبیر: اگر از دستور خدا عتاب کنی و به بندگان خدا ریا کنی همه کس و همه چیز از تو دور می شوند. طمع به مال مردم نکن که اگر مردم تو را ببخشند خدا تو را نمی بخشد پس با خدا باش. حلقه ی در خانه ی خدا را بگیر تا خدا تو را به حلقه ی یار برساند و از بلاها رهایی یابی و دل خسته ات آرام گیرد.

?? متولدین تیر ?? فال روزانه 13 اسفند

?چراغ روی تو را شمع گشت پروانه
?مرا ز حال تو با حال خویش پروا نه
?خرد که قید مجانین عشق می‌فرمود
?به بوی سنبل زلف تو گشت دیوانه

?تعبیر: دست به هر کاری می زنید برایتان سودی ندارد و رسیدن به هدف برای شما یک افسانه شده است آینده تان را تیره و تار می بینید. خسته شده اید، وقتی که می بینید دیگران چقدر راهت به هدف می رسند. مژده ای به شما می دهند که از شنیدن آن وجودتان گرم می شود و دوباره تلاش می کنید و نتیجه ی آن را هم می بینید.

?? متولدین مرداد ?? فال روزانه 13 اسفند

?بالابلند عشوه گر نقش باز من
?کوتاه کرد قصه زهد دراز من
?دیدی دلا که آخر پیری و زهد و علم
?با من چه کرد دیده معشوقه باز من

?تعبیر: یکان تصمیم نادست تان باعث یک عمر پشیمانی شما شده است. به ایمان خویش تکیه کنید با گریه و زتری کردن کاری از پیش نمی برید. از چیزی نترسید دوباره یا علی گفته و شروع کنید. با داشتن قدم اول نسیم پیروزی وزیدن می کند تا حالا فکر می کردید نقشه هایتان عملی نیست ولی با کمی تدبیر به حقیقت می پیوندد.

?? متولدین شهریور ?? فال روزانه 13 اسفند

?در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع
?شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع
?روز و شب خوابم نمی‌آید به چشم غم پرست
?بس که در بیماری هجر تو گریانم چو شمع

?تعبیر: صبر و طاقت خودتان را از دست داده اید فقط با گریه دل خویش را التیام می دهید. با ناامیدی کاری از پیش نخواهید برد تا رسیدن به وصال راهی نیست. شما به مراد خودتان می رسید و کسانی که شما را مسخره کرده اند خوار می شوند. سرتان را بالا بگیرید و چراغ دلتان را با یاد خدا روشن کنید وصال نزدیک است.

???? نیمسال دوم فال حافظ روزانه ????

فال روزانه 13 اسفند

?? متولدین مهر ??

?اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح
?صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح
?سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات
?بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

?تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

?? متولدین آبان ?? فال روزانه 13 اسفند

?هر که شد محرم دل در حرم یار بماند
?وان که این کار ندانست در انکار بماند
?اگر از پرده برون شد دل من عیب مکن
?شکر ایزد که نه در پرده پندار بماند

?تعبیر: به عهد و پیمانی که بسته ای پایبند باش. حریم خود را حفظ کن وگرنه خیلی زود آبرویت می رود. عشق را در دل خود جاودانه کن تا هیچ وقت دلت تیره نگردد. محبت و عشق تو همه را حیران می کند و نامت را بر سر زبان ها می اندازد.

?? متولدین آذر ?? فال روزانه 13 اسفند

?بلبلی خون دلی خورد و گلی حاصل کرد
?باد غیرت به صدش خار پریشان دل کرد
?طوطی ای را به خیال شکری دل خوش بود
?ناگهش سیل فنا نقش امل باطل کرد

?تعبیر: شما تلاش خودتان را کرده اید، ناراحت نباشید. وجدانتان را ناراحت نکنید تا حدودی هم موفق شده اید ولی حسود زیاد دارید که آنها باعث اخلال در کارتان شده اند. به ائمه توسل جویید از بازی ایام غافل نشوید. فرصت باز هم پیش می آید.

?? متولدین دی ?? فال روزانه 13 اسفند

?سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندی
?خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی
?دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است
?بدین راه و روش می‌رو که با دلدار پیوندی

?تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

?? متولدین بهمن ?? فال روزانه 13 اسفند

?ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست
?حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
?مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او
?عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

?تعبیر: زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

?? متولدین اسفند ?? فال روزانه 13 اسفند

?فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش
?گل در اندیشه که چون عشوه کند در کارش
?دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند
?خواجه آن است که باشد غم خدمتگارش

?تعبیر: به دست آوردن پول و سود به هر طریق ممکن جایز نیست بلکه اصل آن است که حلال و حرام مشخص باشد. با حرف زدن به جایی نمی رسید بهتر است کمی به قول هایی که داده اید و به عهدی که بسته اید فکر کنید و عمل نمایید. مواظب راهی که می روید باشید. سفر کرده ی شما به سلامت بر می گردد. انشاالله.

ارسال شده در تاریخ 4 مارس 2019 توسط خدیجه ص با موضوع سرگرمی
بازدید : 1,175
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.