شبکه اجتماعی کلاب هاوس چیست و طرز افزایش فالوور کلاب هاوس

شبکه اجتماعی کلاب هاوس چیست و چگونه میتوان فالوور کلاب هاوس را افزایش داد؟

با وجود شبکه های اجتماعی مختلفی که امروزه وجود دارد ، ایده ایجاد یک شبکه اجتماعی دیگر با وجود رقبای سرسخت ، می تواند کمی دور از انتطار به نظر برسد ، اما شبکه اجتماعی کلاب هاوس توانست در مدت زمان نسبتا کمی به محبوبیت بسیاری دست پیدا کند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که دلیل این محبوبیت در این مدت زمان کم چه می  تواند باشد ؟ کلاب هاوس علاوه بر اینکه ایده جدیدی را به شبکه های اجتماعی اضافه می کند ، توجه افراد ثروتمند را هم به خود جلب کرد و شاید همین دو موضوع برای ایجاد سرو صدا در دنیای مجازی کافی باشد !

کلاب هاوس چیست ؟

ایده اصلی این اپلیکیشن ، شنیدن مکالمه های افراد دیگر می باشد ، بنابراین می توانید مکالمه های افراد دیگری که به دنبال شنیده شدن هستند را گوش دهید و یا حتی به مکالمه آن ها ملحق شوید. ایجاد مکالمه می تواند برای اهداف مختلفی باشد که این اهداف می تواند شامل معروف شدن و یا حتی آموزش های مختلف هم باشد ! بنابراین می توان شبکه اجتماعی کلاب هاوس را یک شبکه اجتماعی صوتی محور دانست که بدون هیچ عکس و یا ویدیویی از سایر افراد می باشد. تنها عکسی که در این اپلیکیشن می توانید ببینید ، عکس ها و یا آواتارهای حساب کاربری افراد مختلف می باشد.

شرایط استفاده از کلاب هاوس

در حال حاضر این شبکه اجتماعی تنها برای گوشی های ios موجود می باشد ، البته گمانه زنی هایی هم وجود دارد که احتمالا این شبکه اجتماعی برای گوشی های اندرویدی هم منتشر شود اما تا آن زمان ، کاربران اندرویدی باید منتظر باشند. یکی دیگر از وجه تمایزات کلاب هاوس ، ثبت نام در این شبکه اجتماعی می باشد. بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی که ثبت نام در آن ها به راحتی قابل انجام است و همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند ، برای ثبت نام در کلاب هاوس نیاز به دعوتنامه از افرادی دارید که در حال حاضر جزو کاربران آن هستند.

بنابراین اگر به دنبال ثبت نام در کلاب هاوس هستید ، باید از دوستان خود درخواست دعوتنامه کنید و یا دعوتنامه های این شبکه اجتماعی را خریداری کنید ، اگرچه که این احتمال وجود دارد که کلاب هاوس در آینده در دسترس عموم قرار بگیرد و همه کاربران اعم از اندرویدی و ios به کلاب هاوس دسترسی داشته باشند.

افراد در روم های کلاب هاوس در مورد چه موضوعاتی صحبت می کنند ؟

کاربران کلاب هاوس در قالب روم هایی می توانند کنفرانس صوتی با دوستان و سایرین داشته باشند و مانند سایر شبکه های اجتماعی ، کاربران می توانند سایر افراد مورد علاقه خود را دنبال و یا فالوو کنند و در آینده به کنفرانس ها و مکالمه های آن ها گوش کنند. همانطور که اشاره کردیم ، در روم های کلاب هاوس می توانید به انواع مکالمه ها و کنفرانس ها ملحق شوید و در بحث های مختلف به صورت صوتی شرکت کنید. موضوعات مختلفی در کلاب هاوس مورد بحث قرار می گیرند که شامل سرگرمی ، آموزشی و سایر موضوعات می شوند و می توانید با دنبال کردن افراد بیشتر ، پیشنهادهای بیشتری برای روم ها داشته باشید.

چه تعداد کاربر می توانند در کنفرانس ها و مکالمه های روم ها مشارکت داشته باشند ؟

در حال حاضر محدودیت تعداد کاربران برای شرکت در روم های مختلف 5000 می باشد و این تعداد ممکن است که در آینده کمتر و یا حتی بیشتر شود. صحبت ها و کنفرانس هایی که در روم ها برگزار می شوند ، به صورت پیشفرض رکورد و یا ظبط نمی شوند اما با ترفندهای مختلفی می توان کنفرانس های روم های مختلف را ذخیره کرد.

انواع مختلف روم در کلاب هاوس

شاید با گفتن “مکالمه و یا کنفرانس” به یاد پادکست افتاده باشید اما بر خلاف پادکست ،  در روم های کلاب هاوس می توان به روش های مختلفی با سایر افراد در روم ارتباط برقرار کرد. برای مثال در یک روم افراد می توانند به صورت تک به تک با هم در ارتباط باشند و یا حتی به صورت گروهی در مورد موضوعات خاصی به بحث بپردازند ،  بنابراین با ملحق شدن به روم های مختلف می توانید با افراد زیادی به صورت صوتی آشنا شوید و به بحث در مورد مسائل و موضوعات مختلف بپردازید. یکی دیگر از وجه تمایز بین پادکست و روم های کلاب هاوس ، افکت های مختلف صوتی می باشد. در پادکست ها می توان انتظار افکت های مختلف و یا حرفه ایی بود اما در روم های کلاب هاوس تنها با گوشی های هوشمند به گفت و گو پرداخته می شود.

چه افرادی از کلاب هاوس استفاده می کنند ؟

در کلاب هاوس همگی افراد می توانند در بحث شرکت کنند و تنها کاری که باید انجام دهند ، بالا بردن دست خود برای شرکت در موضوعات می باشد که سازنده روم با تایید خود اجازه صحبت به افراد را می دهد. در زمان حاضر که همه گیری کوید 19 وجود دارد و افراد زمان بیشتری را در خانه های خود سپری می کنند ، کلاب هاوس می تواند ارتباط افراد با یکدیگر را بیشتر کند. بنابراین تقریبا همه افراد می توانند از روم های کلاب هاوس برای ارتباط بیشتر با سایرین استفاده کنند. در حال حاضر می توان شاهد حضور تعداد بیشتری از سلبریتی ها و افراد مشهور در این شبکه اجتماعی بود که این احتمال وجود دارد که این تعداد حتی چندین برابر هم شود.

خرید فالوور کلاب هاوس

مانند سایر شبکه های اجتماعی ، در کلاب هاوس هم تعداد شرکت کننده ها در روم هایی که ایجاد می کنید والسته به تعداد فالوورهای شما می باشد ، بنابراین می توان گفت که هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد ، می توانید شانس بیشتری برای ارتباط با سایرین داشته باشید. تعداد کاربران کلاب هاوس در حال حاضر به بیش از دو میلیون می رسد و به احتمال زیاد ، با عرضه نسخه اندرویدی این تعداد چند برابر هم شود. با این وجود می توان از این بستر مناسب برای گسترش کسب و کار و ارتباطات کاری هم استفاده کرد. با خرید فالوور کلاب هاوس می توانید بیشتر شنیده شوید و تاثیرگذاری بیشتری هم داشته باشید.

خرید روم ویزیتور کلاب هاوس

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از الگوریتم کلاب هاوس در دسترس نیست اما طبیعتا تعداد ویزیتورهای هر روم می تواند در ارتباطات بیشتر شما تاثیر داشته باشد. با خرید روم ویزیتور کلاب هاوس می توانید به مراتب بیشتر شنیده شوید و کسب و کار خود را گسترش دهید. با عرضه نسخه های اندرویدی تعداد کاربران هم چندین برابر خواهد شد و صاحبان کسب و کارهای بیشتری هم به دنبال معرفی محصولات خود در این شبکه اجتماعی خواهند بود ، بنابراین اگر تعداد مشتری های شما و تاثیرگذاری کسب و کارتان برای شما مهم باشد ، از این شبکه اجتماعی هم نهایت استفاده را خواهید برد.

شبکه اجتماعی کلاب هاوس

افزایش فالوور کلاب هاوس به صورت ارگانیک

افزایش فالوور به صورت ارگانیک نیازمند کسب اطلاعات مختلفی در مورد الگوریتم کلاب هاوس می باشد و بدون آن ، افزایش فالوور به صورت ارگانیک می تواند چالش برانگیز باشد ، با این حال با دنبال کردن افراد بیشتر ، می توانید شانس بیشتری هم برای افزایش فالوور ارگانیک در کلاب هاوس داشته باشید اما سرعت رشد فالوورهای شما طبیعتا به اندازه کافی برای تاثیرگذاری نخواهد بود و نیازمند صرف زمان زیادی برای افزایش فالوور به صورت ارگانیک خواهد بود. با خرید فالوور کلاب هاوس می توانید در کمترین زمان ممکن افراد بیشتری برای ارتباطات داشته باشید و از این بستر برای جذب مشتری استفاده کنید.

کلاب هاوس و توسعه کسب و کار

شبکه های اجتماعی در دنیای امروزی نقش بسیار پر رنگی در جذب مخاطب و به طور کلی توسعه کسب و کار دارند و شاید هم یکی از دلایل آن حضور گسترده مخاطبان در شبکه های اجتماعی است. کلاب هاوس هم از این قائه مستثنی نیست و علی رغم آغاز فعالیت در سال 2020 ، توانست ظرف مدت زمان نسبتا کمی به تعداد مخاطبان بسیاری دست یابد که البته این تعداد تنها کاربران گوشی های ios بودند و طبیعتا بعد از عرضه نسخه اندوریدی آن باید شاهد حضور میلیونی مخاطبان در این شبکه اجتماعی بود. بنابراین کلاب هاوس می تواند نقش مستقیمی در افزایش مخاطبان و به طور کلی توسعه کسب و کار داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم ، یکی از نکات قابل توجه در مورد کلاب هاوس که باعث تاثیرگذاری بیشتر آن می شود ، صوتی بودن آن است ، بنابراین صاحبان کسب و کارها می توانند با استفاده از این ویژگی تاثیر بیشتری بر مخاطبان داشته باشند. کلاب هاوس یکی از شبکه های اجتماعی است که در آینده نه چندان دور می تواند به رقیبی جدی برای سایر شبکه های اجتماعی مطرح امروزی تبدیل شود ، بنابراین اگر از صاحبان مشاغل هستید  و همچنین به دنبال افزایش سود و مخاطبان و حتی مشتری های خود هستید ، کلاب هاوس می تواند یک پلتفرم بسیار عالی برای شما محسوب شود ، جایی که خواهید توانست به صورت صوتی با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

ارسال شده در تاریخ 28 مارس 2021 توسط مدیریت با موضوع رپرتاژ
بازدید : 825
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.