بهترین موتور کرکره برقی برای تیغه فولادی

بهترین موتور کرکره برقی تیوبلار و ساید

در زمان های قدیم از کرکره های سنتی که میشه به زمان یونایی اشاره کرد که با زنجیر های بسیار قدرت مند توسط نیورهای انسانی بالا و پایین میشد امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی توسط یک ریموتکوچک درب به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود که در ادامه مقاله به تمامی نکاتی که باید برای خرید تیغه فولادی که از امنیت بالایی هم برخوردار است دقت کنیم کرکره های فولادی توسط موتور هایی ساید و تیوبلار  بالا و پایین میشود که در ادمه به بهترین برند های که در وب سایت اصفهان کرکره قابل خریداری هست می پردازیم .

 

موتور تیغه فولادی

 

موتور کرکره برقی  وضایف آن

همان طور که میدانید مهمترین اجزای اصلی کرکره فولادی یا همان کرکره درب برقی به حساب می آید که توسط برق کنترل میشود و برخی مدل ها با باتری . اما در اینجا با توجه به اهمیت موضوع، فقط درباره موتورهای ساید و تیوبلار صحبت می‌کنیم .

 

انواع موتور کرکره تیفه فولادی برقی

موتور تیولار

این موتور کرکره برقی به شکل لوله و استوانه  ای شکل است با توجه به محیط و ابعاد و قدرت در حال تولید است با توجه به اینکه در قدرت و عملکرد محدودیت های برایش تعریف شده که تیم اصفهان کرکره این نوع موتور را برای پارکینگ های شخصی و درب مغازه و فروشگاه پیشنهاد میکند و جالب است بدانبد که موتور تیوبلار فضای کمتری اشغال میکنه  .

انواع برند های موتور تیوبلار

پاورلیفت – کلاسیک -استرانگ -نئو 14 متری  دیسکاوری –

منبع : اصفهان کرکره

ارسال شده در تاریخ 6 فوریه 2023 توسط intakweb intakweb با موضوع اصفهان , رپرتاژ , فروش عمده
بازدید : 122
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.