بیوگرافی گیورگی گولسیانی گرجستانی بازیکن فوتبال پرسپولیس

گیورگی گولسیانی فوتبالیست گرجستانی می باشد و از دوران کودکی حرفه فوتبال را آغاز کرد، قدش ۱۹۲ سانتی متر می باشد و شماره پیراهن ۳۰ را برتن می کنند. بیوگرافی گیورگی گولسیانی بازیکن پست دفاع پرسپولیس را در این مطلب از سایت ایران پاتوق مشاهده می فرمائید.

بیوگرافی گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس

گیورگی گولسیانی متولد ۵ می ۱۹۹۱ درتفلیس پایتخت و بزرگترین شهر کشور گرجستان به دنیا آمده است و فوتبالیست است، همچینین ۱۹۲ سانتی متر قد دارند و شماره پیراهن ۳۰ را بر تن می کنند.

بیوگرافی گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس

شروع فوتبال حرفه ای گیورگی گولسیانی چه زمانی بود؟

گولسیانی ، فوتبال حرفه ای خود را از دوران کودکی با بازی در چند تیم محلی در گرجستان آغاز کردند.

او سپس در دوران نوجوانی به آکادمی (دینامو) تفلیس ملحق شدند و در سال ۲۰۱۳ هم در ۲۲ سالگی توانستند به تیم اصلی راه یابند و تا سال ۲۰۱۷ بازی کنند.

پیوستن گیورگی به تیم ذوب آهن قراردادی یک ساله

سال ۱۳۹۶ در ۲۶ سالگی به تیم  (ذوب آهن) اصفهان تحت هدایتآقای ( امیر قلعه نویی) با قراردادی 1 ساله به این تیم پیوستند و پس از اتمام قرارداد از این تیم جدا شدند‌.

آقای قلعه نویی شخصا برای خرید این بازیکن به گرجستان سفر کردند و با تماشای بازی های گیورگی گولسیانی در تیم (دینامو تفلیس) ، او را به خدمت گرفتند.

طبق گفته گولسیانی : ((تیم ایران جزو اولین تیم‌ هایی است که به جام جهانی صعود کرده است و از بین فوتبالیست‌ های ایرانی نیز سردار آزمون را می ‌شناسم.))

گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس

پیوستن گیورگی به تیم نساجی در سال 1397

ولیسیانی در سال ۱۳۹۷ در ۲۷ سالگی با قراردادی ۱ ساله به تیم (نساجی مازندران) پیوستند و تا سال ۲۰۱۹ در این تیم توپ زدند.

ایشان ۲۲ بار پیراهن تیم نساجی مازندران) را بر تن کرده و توانستند ۵ بار برای این تیم گل زنی کنند.

پیوستن گیورگی به تیم سپاهان در سال 1398

ولیسیانی در سال ۱۳۹۸ در ۲۸ سالگی با قراردادی ۳ ساله به عضویت تیم سپاهان اصفهان درآمدند و تا خرداد سال ۱۴۰۱ برای این تیم به مدت سه سال بازی کردند.

همسر گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس

قرارداد گیورگی گولسیانی با تیم پرسپولیس در سال 1401

روز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ خبر توافق نهایی گئورگی گولسیانی با تیم پرسپولیس منتشر شد، گرچه هنوز قرارداد رسمی به بعد از بازگشت وی به ایران موکول شده است.

از ویژگی های بارز سبک بازی گیورگی گولسیانی

ایشان بازیکنی خوش استایل و با هوشی هست، توانایی بازی سازی از عقب زمین ، قدرت سرزنی بالا و مهارت در زدن ضربات پنالتی از ویژگی های بارز سبک بازی ایشان می باشد‌.

همسر و فرزندان گیورگی گولسیانی

گولسیانی به مدت چند سالی‌ با نامزدش (لیندا کیکولاشاوی) زندگی مشترکی داشتند و در نهایت در سال ۱۳۹۸ طی یک مراسم خواستگاری رمانتیک در یکی از رستوران های اصفهان با یک حلقه از نامزدشان درخواست ازدواج کردند.

و حالا ثمره این زندگی دو پسر و یک دختر می باشد.

همسر و فرزندان گیورگی گولسیانی

گیورگی: بخاطر پول فوتبال بازی نمی کنم

طبق گفته گیورگی : ((فقط برای پول اینجا نیستم. اینجا هستم که به تیمم کمک کنم ، خودم را ارتقا بدهم و تا آنجا که می‌ توانم در سطح بهتری قدم بردارم.))

تقریبا هر روز روی خودم کار می کنم، بازی‌ هایم را نگاه می‌ کنم، آنالیز عمیقی از تمام حرکات خودم و اتفاقاتی که از طرف من می‌ افتد را انجام می‌ دهم.

حتی با افرادی که دانش لازم را دارند در مورد اشتباهاتم و کارهایی که می‌ توانم برای بهتر و قوی‌ تر شدن انجام بدهم، مشورت و صحبت می‌ کنم.

اینجا نیستم که فقط پول بگیرم، اینجا هستم که به تیمم کمک کنم، خودم را ارتقا بدهم و تا آنجا که می‌ توانم در سطح بهتری قدم بردارم.

گیورگی گولسیانی در تمرین پرسپولیس

نظر گولسیانی درباره دعوت نشدن به تیم ملی

تا به حال در این مورد به صورت عمومی صحبت نکردم ولی امروز می‌ توانم بگویم صد در صد مطمئنم لیاقتش را دارم که حداقل یکبار به تیم ملی کشورم دعوت شوم.

ولی نمی‌ دانم چرا به من هیچ شانسی داده نشده است.

با عملکردی که در ۵ سال گذشته از لحاظ تکنیکی ، تاکتیکی شخصیتی و… داشتم فکر می‌ کنم شایسته این بودم حداقل ملی پوش باشم.

دوست دختر گیورگی گولسیانی

طبق گفته گیورگی : ((فوتبال و سیاست را قاطی نکنید.))

گولسیانی در رابطه با گرفتن میزبانی از تیم های ایرانی در آسیا می گویند : من بازیکن خارجی تیم سپاهان هستم و الان در امنیت کامل در این کشور در حال بازی هستم.

از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهش می کنم ، فوتبال و سیاست را قاطی نکنند ، چرا که ما آزادانه در این کشور در حال بازی هستیم و هیچ مشکلی نداریم.

گیورگی گولسیانی در سپاهان

ارسال شده در تاریخ 9 جولای 2022 توسط زهرا شیرازی با موضوع عکس ورزشکاران
بازدید : 888
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.