تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید هولدر اسپینری گوشی موبایل قابلیت چرخش 360 درجه‌

خرید هولدر اسپینری موبایل بهترین و جدیدترین نگهدارنده گوشی تلفن همراه که بر روی فرمان ماشین نصب شده و قابلیت این را دارد که 360 درجه بچرخد، در فروشگاه ایران پاتوق این نگهدارنده اسپینری موبایل با قیمت مناسب به فروش می رسد

خرید اینترنتی هولدر اسپینری موبایل برای فرمان ماشین

در هنگام رانندگی بسیار پیش می آید که رانندگان به گوشی موبایل نیاز پیدا می کنند و مجبورند پشت فرمان به تلفنشان جواب دهند یا از برنامه های مسیر یاب در گوشی خود استفاده نمایند، با این شرایط خاصی که ایجاد می شود ممکن است حواس راننده پرت شده و دچار تصادف شود.

ما برای رفع این مسئله هولدر اسپینری موبایل را به شما پیشنهاد می دهیم که با یک چسب خیلی محکم و قوی به فرمان ماشین نصب می شود که به شکل اسپینر قابلیت چرخش 360 درجه را داشته که با چرخش فرمان، گوشی ثابت و بدون حرکت بر روی فرمان می ایستد.

خرید هولدر اسپینری گوشی موبایل

طرز کار بهترین هولدر اسپینر گوشی موبایل

این هولدر اسپینری جذاب و سرگرم کننده برای اتصال گوشی موبایل به فرمان ماشین است که با چرخش فرمان، گوشی ثابت و بدون حرکت بر روی فرمان مقابل شما می ایستد.دارای قابلیت چرخش 360 درجه بوده و مناسب جهت کار با گوشی موبایل در حین رانندگی است.

 

 

خرید هولدر اسپینری گوشی موبایل

 

جدیدترین و قویترین نگهدارنده اسپینری موبایل

این هولدر نگهدارنده ای کاملا باثبات و ایمن بوده، بدون نگرانی بابت سقوط از گوشی موبایل حتی در تکان‌ها شدید و ترمزهای ناگهانی.همچنین سازگار با انواع گوشی‌ها و دارای قابلیت نصب آسان بر روی تمامی سطوح مسطح می باشد.

نحوه نصب هولدر اسپینری موبایل برای خودرو

دارای یک صفحه کوچک که به پشت گوشی متصل شده و صفحه دیگر بر روی فرمان ماشین متصل می‌شود که نحوه اتصال این صفحات به یکدیگر توسط چفت و بست خار مانند صورت می‌گیرد و بسیار قوی تر از هولدرهای مگنتی گوشی را نگه میدارد.

 

 

هولدر اسپینری گوشی موبایل

 

 

ویژگی های هولدر چرخشی موبایل فرمان ماشین

اتصال گوشی به فرمان ماشین

قابلیت چرخش 360 درجه‌ یا اسپین

نگهدارنده کاملا باثبات و ایمن

سازگار با انواع گوشی‌ها

بدون نگرانی بابت سقوط از گوشی موبایل حتی در تکان‌ها شدید و ترمزهای ناگهانی

بسیار کوچک و زیبا با اشغال فضای خیلی کم

قابلیت نصب آسان بر روی تمامی سطوح مسطح

 

خرید هولدر اسپینری موبایل

ارسال شده در تاریخ 27 سپتامبر 2020 توسط مدیریت با موضوع لوازم خودرو , موبایل و لوازم جانبی
بازدید : 1,244
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.