بیوگرافی نغمه مرادآبادی نوازنده ساز تار و عکس های جدید

بیوگرافی نغمه مرادآبادی نوازنده ساز تار و سه تار که برای بسیاری از خواننده های مشهور کشورمون ساز نواخته و در گروه آهنگسازی بوده است اووبرنده جایزه بزرگ مسابقه بین المللی موسیقی Sonyashnik  در او کراین است.

در ادامه با زندگی شخصی و هنری او بیشتر آشنا می شویم.

 

بیوگرافی نغمه مرادآبادی

نغمه مرادآبادی کیست و اهل کجاست؟

نغمه مراد آبادی نوازنده ساز تار , موزیسین و مدرس موسیقی است .او دومین فرزند خانواده اش است و یک خواهر دارد . از کودکی علاقمند به موسیقی بوده که حمایت خانواده اش را نیز داشته است. در زیر عکس کودکی او در کنار پدر و مادرش می بینید.

 

بیوگرافی نغمه مرادآبادی

نغمه مرادآبادی چند سال دارد؟

نغمه مراد آبادی متولد 21 فروردین سال 1365 در شهر تهران است.

سطح تحصیلات نغمه چقدر است؟

نغمه مراد آبادی فارغ التحصیل لیسانس موسیقی از کنسرواتور تهران است.

خانم مرادآبادی شروع نوازندگی تان چگونه است؟

من از کودکی به موسیقی علاقه داشتم  وهمیشه در خانه موسیقی پخش می کردیم گوش موسیقیایی خوبی داشتم اشعار رو حفظ می کردم و میخوندم و همین ها باعث شد تا همیشه با نوازندگی و ساز ها فکر کنم و برای دانشگاه هم همین رشته رو تحصیل کردم.

البته من ساز های مورد علاقم ویولون سل و پیانو بود و لی مسیر زندگی من رو به سمت ساز تار برد و از نواختن تار بسیار لذت می برم و همیشه می گویم اگز روزی نباشم چگونه از موسیقی و شنیدن اون لذت خواهم برد.

تاکنون در استیج های مطرح و بندهای مختلف خواننده های مطرح کشورمون فعالیت داشتم و ساز زدم .

خانم مرادآبادی سختیهای راه و شرایط  کنونی موسیقی چگونه است؟

سختی های بسیاری دارد و به ویژه برای خانم ها ،برای خود من اتفاقات بسیاری افتا ولی تمام تلاشم رو می کنم تا از کارم لذت ببرم و بهترین نحو ممکن اجرا کنم.شرایط مافیایی بسیار زیاد در موسیقی مثل دیگر زمینه های هنر  است .متاسفانه به دلیل یکسری تعصبات موسیقی ما بسیار افت کرده و میشه گفت هیچ چیز جدید برای ارائه در جهان ندارد .

متاسفانه حسادت در میان نوازندگان بسیار زیاد است و اگر کسی کار خوبی انجام میدهد به جای رقابت با او به حسادت می پردازند و اغلب شدیدا او رامی کوبند و پشت سرش حرف می زنند.

ادامه بیوگرافی نغمه مرادآبادی

بیوگرافی نغمه مرادآبادی
همسر نغمه مرادآبادی کیست؟

من ازدواج نکردمو مجرد هستم البته واقعیت را بخواهید به ازدواج فکر نمی کنم، اما اگر فرصت و موقعیتی باشد که در آن خوشحال باشم و بدانم که این نهایت آن اتفاق خوب است، حتما به آن فکر خواهم کرد.

 

خواننده ها یا گروههای محبوب خارجی شما چه کسانی هستند؟

محبوب ترین خواننده ها و نوازنده های من فقط یک گروه بوده و آن هم گروه پینک فلوید است. از همه لحاظ عاشق آنها هستم و بنویسید فقط پینک فلوید!

بیوگرافی نغمه مرادآبادی

سرگرمی ها و علایق نغمه چیست؟

بیشترین علاقه مندی سرگرمی و تفریح من به موسیقی و نواختن تار است.البته تئاتر رو هم خیلی دوست دارم ولی حس می کنم کار بسیار سخت و حرفه ای است و به ددنبالش نرفتم.

رفتن به کمپ و زندگی در طببیعت گردش و تماشای طبیعت همیشه حال من رو خوب می کند. از اونجایی که من یک دختر پر شور ونشاط هستم و همیشه به دنبال جمع های شاد هستم ،بودن و وقت گذراندن با دوستانم از بهترین ها برای من است.

اهل ورزش هستم و به صورت تقریبا حرفه ای دنبال می کنم و حتی در دوران کرونا در خانه نیز ادامه دادم. حیوانات خونگی رو دوست دارم و یک گربه هم دارم.

آدرس پیج اینستاگرام نغمه مرادآبادی چیست ؟

نغمه در اینستاگرام فعالیت دارد و آدرس پیج او naghmehmoradabadi1@ است او تاکنون با انتشار بیش از 200 پست از زندگی شخصی و هنری و کلیپ های نواختن سازش حدود 180 هزار فالوور دارد.

 

بیوگرافی نغمه مرادآبادی

نغمه مراد آبادی و شهرزاد مدیری

 

 

بیوگرافی نغمه مرادآبادی

 

بیوگرافی نغمه مرادآبادی

ارسال شده در تاریخ 16 می 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی
بازدید : 2,168
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.