عکس های لحظه گرگ و میش بازیگران سریال با تصاویر جنجالی

عکس های لحظه گرگ و میش بازیگران سریال با تصاویر جنجالی

عکس های لحظه گرگ و میش با بازیگران معروف,داستان سریال لحظه گرگ و میش,عکس بی حجاب بازیگران سریال گرگ و میش,ساعت پخش و ماجرای سریال لحظه گرگ و میش,فاطمه گودرزی در لحظه گرگ و میش,خلاصه سریال لحظه گرگ و میش

همایون اسعدیان پس از ۱۰ سال فعالیت سینمایی به تلویزیون بازگشته است تا سریال تاریخی «لحظه گرگ و میش» را بسازد. این سریال در ژانر اجتماعی سه دهه از تاریخ ـ از سال ۶۰ تا کنون ـ را روایت می‌کند.

همایون اسعدیان در ساهت این فیلم مشکلات زیادی را تحمل کرد. این کارگردان با اشاره به دشواری‌های ساخت سریال‌های تاریخی، می‌گوید: «کاش آن موقع که تلویزیون گفت این سریال را بساز، یک نه گفته بودم و دچار این مشکلات نمی‌شدم!»

عکس های لحظه گرگ و میش

عکس های لحظه گرگ و میش بازیگران سریال

«لحظه گرگ و میش» عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی همایون اسعدیان است که به تازگی تغییر نام یافته و پخش آن برای سال ۹۷ است.

ثبت صحنه‌های مربوط به دهه‌ی شصت این سریال در خانه‌ای قدیمی که یکی از لوکیشن‌های اصلی این سریال است انجام شده و فاطمه گودرزی و فرید سجادی حسینی نقش یک زوج را در این مجموعه تاریخی ایفا می‌کنند. نقش محوری قصه‌ «لحظه‌ گرگ و میش» را یک بازیگر جدید با کاراکتر «حنانه» بر عهده دارد.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی روایت فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است روایتی از دهه شصت آغاز گشته حوادث مختلفی از قبیل جنگ تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.

 عکس های لحظه گرگ و میش

عکس های لحظه گرگ و میش بازیگران سریال

عکس های لحظه گرگ و میش

سریال تاریخی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان که این روزها مراحل پایانی تولید را پشت سر می‌گذارد، قرار است از دی ماه روی آنتن شبکه سه سیما برود.
عکس های لحظه گرگ و میش

سریال لحظه گرگ و میش

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» که قرار است در ۵۰ قسمت روانه آنتن شبکه سه سیما شود، به اتمام رسیده و تدوین آن نیز به صورت همزمان انجام شده است.

تصویربرداری فاز اول «لحظه گرگ و میش» که در دهه ۶۰ و ۷۰ می‌گذرد، به تهیه کنندگی و کارگردانی همایون اسعدیان اواخر سال گذشته به پایان رسید و گروه تولید تصویربرداری فاز دوم این مجموعه را که به سال‌های دهه ۸۰ مربوط می‌شود، به پایان رساندند. داستان این مجموعه تلویزیونی روایتگر فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است.

روایتی که از دهه شصت آغاز شده و حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد. زمان پخش سریال لحظه گرگ و میش پس از اتمام پخش سریال «بانوی عمارت» قرار است سریال «لحظه گرگ و میش» از دی ماه روی آنتن برود. تصویربرداری فاز اول سریال «لحظه‌ گرگ‌ومیش» به تهیه کنندگی و کارگردانی همایون اسعدیان اواخر سال گذشته به پایان رسید. برخی از لوکیشن‌های فاز دوم با فاز اول مشترک است. همچنین فاز اول در دهه ۶۰ و ۷۰ می‌گذرد و فاز دوم نیز در ادامه آن سالها و ۱۰ سال بعد خواهد بود.

بازیگران سریال لحظه گرگ و میش

 1. فاطمه گودرزی
 2. فرید سجادی حسینی
 3. شهره سلطانی
 4. علیرضا کمالی نژاد
 5. حسام محمودی فرید
 6. کریم قربانی
 7. سیامک احصایی
 8. وحید آقاپور
 9. المیرا دهقانی
 10. ناصر سجادی حسینی
 11. پانیذ برزعلی
 12. نیما نادری
 13. مدیا ذاکری
 14. پاشا رستمی
 15. رها خدایاری
 16. مهرنوش مسعودیان
 17. اروین گالستیان
 18. آیدا نامجو
 19. مهدی ملاک

در این سریال که در ابتدا «سوگند» نام داشت، فاطمه گودرزی و فرید سجادی حسینی نقش یک زوج و نقش محوری قصه‌ را بازیگری جدید با کاراکتر «حنانه» بر عهده دارد. این سریال در روزهای پایانی شهریور ۹۶ کلید خورده است.

داستان این مجموعه روایتگر فراز و فرود خانواده‌ای اصیل ایرانی در طول سه دهه است. این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ تحولات اقتصاذی و اجتماعی و … آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.

عکس های لحظه گرگ و میش
بازیگران سریال لحظه گرگ و میش

عوامل دیگر سریال لحظه گرگ و میش

 • همایون اسعدیان: تهیه کننده و کارگردان
 • مونا انوری زاده: نویسنده
 • سعید علیجانی: مدیر تولید
 • سهیل نوروزی: مدیر تصویربرداری
 • مهرداد میرکیانی: طراح و مدیر چهره پردازی
 • بابک کریمی طاری: طراح صحنه
 • ساسان نخعی :مدیر صدابرداری
 • شیوا رشیدیان: طراح لباس
 • مریم هژیروند: مدیر برنامه‌ریزی
 • پکاه جهان دار و مهدی فهیمی: دستیاران کارگردان
 • ماریا میرنژاد: منشی صحنه
 • مهدی مجلل و رضا بداغی: مدیران تدارکات
 • مهدی حیدری: عکاس و فیلمبردار پشت صحنه

عکس های لحظه گرگ و میش

زمان پخش سریال لحظه گرگ و میش

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه در پایان درباره پخش مجموعه «لحظه گرگ و میش» که چه زمانی خواهد بود؟ گفت: این مجموعه امسال در ایام زمستان پخش خواهد شد.

عکس های لحظه گرگ و میش

عکس های لحظه گرگ و میش بازیگران سریال

عکس های لحظه گرگ و میش عکس های لحظه گرگ و میش عکس های لحظه گرگ و میش عکس های لحظه گرگ و میش

ارسال شده در تاریخ 4 ژانویه 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 12,694
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.