تماس با فروشگاه یا در ایتا یا واتساپ پیام دهید 09100298006 - صادقی

خرید لامپ اضطراری جادویی چند کاره سیار چراغ بدون نیاز به برق

خرید لامپ اضطراری برای موقع رفتن برق,لامپ ضد آب , روشن شدن لامپ با دست,چراغ شارژی,قیمت لامپ شارژی اصل,فروش لامپ سیار جادویی,روشن شدن لامپ از طریق دست ، آب و سرپیچ,لامپ قابل شارژ با سرپیچ

خرید لامپ اضطراری چند کاره سیار چراغ مخصوص تاریکی

لامپ جادویی چند کاره سیار، قابل استفاده بعنوان چراغ اضطراری در منزل، محل کار، کمپینگ و … روشن شدن لامپ از 3 طریق دست ، آب و سرپیچ ، قابل شارژ با سرپیچ برق 220 ولت می باشد.
خرید لامپ اضطراری جادویی چند کاره سیار

لامپ جادویی چند کاره سیار را می تونید با متصل کردن سَری آن به سرپیچ های استاندارد شارژ کنید، البته بدیهی است که در همین حین، می توانید از روشنایی لامپ نیز بهره ببرید. همان طور که گفتیم شما می توانید از این محصول به عنوان چراغ قوه هم استفاده کنید. سرپیچی در پک آن قرار دارد که با متصل کردنش به لامپ، می توانید باعث روشن شدن آن شوید، خوبی این سرپیچ گیره ای است که در انتهای خود دارد و با کمک گیره قادر به آویزان کردن لامپ جادویی خواهید شد. غیر از سرپیچ، روش های دیگری نیز برای روشن کردن این لامپ وجود دارد که یکی از آن ها دستان شماست. با نگهداشتن یکی از انگشتان خود بر روی سرپیچ، می توانید لامپ را روشن کنید. به این صورت بار الکتریکی منفی از شما به سرپیچ منتقل شده و باعث روشن شدن آن می شود. یک روش جالب دیگر برای روشن کردن آن وارد کردن سرپیچ به داخل سطح آب است! اما باید توجه داشته باشید که لیوان یا ظرفی که می خواهید این لامپ را درون آن قرار دهید حداکثر دارای 3 میلی متر آب باشد و این لامپ تنها با سطح آب تماس داشته باشد و درون آن فرو نرود.

خرید لامپ اضطراری جادویی چند کاره سیار

ویژگی های لامپ جادویی چند کاره سیار

– قابل استفاده بعنوان چراغ اضطراری در منزل، محل کار، کمپینگ و …
– روشن کردن لامپ با نگهداشتن انگشتان خود بر روی سرپیچ
– روشن کردن لامپ با وارد کردن سرپیچ به داخل سطح آب
– روشن و آویزان کردن لامپ توسط سرپیچ داخل بسته
– قابل شارژ با سرپیچ های استاندارد و برق 220 ولت
– روشن شدن لامپ از 3 طریق دست ، آب و سرپیچ
– قابلیت ذخیره شارژ و نوردهی تا مدت 2 ساعت
– قابلیت حمل و نصب راحـت
خرید لامپ اضطراری جادویی چند کاره سیار
قیمت : 30000 تومان
لامپ جادویی چند کاره سیار , لامپ و مهتابی , لامپ جادویی , لامپ جادویی سیار , لامپ ضد آب , روشن شدن لامپ با دست , لوازم منزل , لوازم انباری , نورپردازی در شب , چراغ قوه , چراغ اضطراری , چراغ شارژی , لامپ سیار , LED Emergency Bulb
ارسال شده در تاریخ 4 سپتامبر 2019 توسط مدیریت با موضوع لوازم منزل
بازدید : 2,656
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.