بیوگرافی برگزار کورل در نقش فریده در سریال کارادایی

بیوگرافی برگزار کورل ازبازیگران معروف ترک که ایفای نقش او در سریال کارادایی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است . برگوزار اهل استانبول و همسر خالد ارگنچ است ، در ادامه به طور کامل داستان زندگی برگوزار کرل می پردازیم.

بیوگرافی برگزار کورل

برگزار کورل کیست و اهل کجاست؟

برگزار مدل و بازیگر ترکیه متولد 28 آگوست در سال 1982 در استانبول است. او در اولوس منطقه ی نزدیک منطقه بشیکتاش استانبول بزرگ شده است. پدر و مادر او به نام های تانجو کرل و هولیا دارجان که  هر دو بازیگر هستند. برگزار یک خواهر بزرگتر به نام زینب دارد که به آمریکا مهاجرت کرده است.

برگزار کرل چند سال دارد؟

برگزار متولد 28 آگوست 1982 در استانبول است به شمسی 5 شهریور سال 1361 می شود.

بیوگرافی برگزار کورل

سطح تحصیلات برگزار چقدر است؟

او تحصیلات مدرسه ای خود را در کالج ایلدیز گذرانده و در دانشگاه میمار سینان در رشته تئاتر تحصیل کرده است.

خانم کورل ماجرای شروع بازیگری تان چگونه است؟

برگزار به خاطر رشته ی تحصیلی خود در دانشگاه از همان اوایل تحصییل در چندین فیلم کوتاه و تئاتر های نمایشی اجرا داشته است اما به طور جدی و حرفه ای اولین بازیش را در سریال زندگی شکسته انجام داده است.

او در سال 2006 با بازی در فیلم هزار و یک شب معروف شد.او جوایز زیادی کسب کرد که یکی از جایزه ها برای همین فیلم هزار و یک شب برای نقش شهزرادجایزه پروانه طلایی بود.

در سال 2013 ، 2014 و 2015 برای بازی در سریال کارادایی جوایز بیشماری را به خود اختصاص داد، از جمله وی جایزه شیر طلایی، التین ابجکتیو، پروانه طلایی، کوالیتی، بیلکنت و … را به عنوان بهترین بازیگر زن دریافت کرد.

بیوگرافی برگزار کورل

برگزار کرل در کدام سریال ها و فیلم های سینمایی حضور داشت؟

سریال زندگی شکسته   ** فیلم آشیانه ی گرگ ها : عراق   ** سریال ترانه بی نهایت    *** سریال سده باشکوه یا همون “حریم سلطان”

سریال کارادایی    **    سریال وطنم تویی   **

 

 

بیوگرافی برگزار کورل

بیوگرافی برگزار کورل

همسر برگزار کرل کیست؟

همسر برگزار خالد ارگنچ بازیگر ترک است .آنها در فیلم هزار یک شب باهم آشنا شدن و پس از مدت کوتاهی آشنایی آنها به رابطه عاشقانه تبدیل شد و در سال 2009 به صورت رسمی ازدواج کردند . حاصل ازدواج آنها دوپسر است به نام علی در سال 2010 و نام پسر دیگرشان هان که در سال  2020 متولد شد.

بیوگرافی برگزار کورل

سرگرمی ها و علایق برگزار چیست؟

آشپزی و به ویژه پخت شیرینی و مهمانی دادن از بهترین سرگرمی های من است و بسیار برایم لذت بخش است. بسیار خونگرم هستم و وقت گذراندن با خانواده و دوستان و همصحیتی با انها رو بسیار دوست دارم.

عاشق موسیقی و آواز هستم و یکی دوتایی آلبوم هم بیرون دادم.

بیوگرافی برگزار کورل

آدرس پیج اینستاگرام برگزار کورل چیست ؟

برگزار در شبکه مجازی فعالیت دارد و آدرس پیج او berguzarkorel@ است او در صفحه شخصی خود عکس های هنری ،کاری و خانوادگی اش را منتشر می کند تاکنون با حدود 2 میلیون فالوور نزدیک به 1600 پست منتشر کرده است.

ارسال شده در تاریخ 9 آگوست 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی
بازدید : 2,931
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.