بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا 10 ساله امریکاز گات تلنت

بیوگرافی ایمان بیشه دختر بچه اپرا خوان امریکاز گات تلنت + عکس ها

ایمان بیشه به زبان لاتین emanne beasha که خواننده پرقدرت در امریکاز گات تلنت می باشد و متولد کشور عمان است 10 سال سن دارد . ایمان بیشا پنجمین فصل مسابقه استعدادیابی عرب – عربز گات تلنت – را در سال 2017 برنده شد.

ایمان بیشه خواننده اپرا 10 ساله

بیوگرافی ایمان بیشه دختر بچه خواننده اپرا

ایمان بیشه یک خواننده اپرا در فصل 14 امریکن گات تلنت است. او تنها ده سال سن دارد.

ایمان بیشه در کشور عَمان به دنیا آمد و از سن 6 سالگی شروع به خواندن اُپرا، به زبان ایتالیایی نمود. والدینش استعداد او را وقتی دوساله بود در کشور اُردن کشف کردند. طی یک مسابقه برای کودکان او به بالای صحنه رفت و آهنگ “توئینکل، توئینکل، لیتِل اِستار” را خواند.

ایمان بیشه خواننده اپرا 10 ساله

بیشا در 25ماه مِی سال 2017 مدال طلا را در جشن روز استقلال از ملک عبداله دوم دریافت کرد.

او پنجمین فصل مسابقه استعدادیابی عرب «عربز گات تلنت» را در سال 2017 برنده شد.

او همچنین در “Little Big Shots” در سال 2018 حضور یافت.

ایمان بیشه خواننده اپرا 10 ساله

هنرآزمایی

تست ایمان بیشه در قسمت 1405شامل آوازی با عنوان “Nessun dorma” از اَپرای Turandot می شد. هاوی مَندل، گبریِل یونیون، جولیان هو، و سایمون کاول همگی به او رأی مثبت دادند، و ایمان را به مرحله حذفی داوران فرستادند.

بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا

مرحله حذف توسط داورها

اجرای ایمان بیشه در این مرحله در قسمت 1410 صورت گرفت. هاوی، گبریل، جولیان، سایمون و مهمان برنامه که جِی لِنو بود همگی ایستاده اورا تشویق کردند. درضمن جِی (مهمان برنامه) از گلدن بازر (زنگ طلایی) خود استفاده کرد و ایمان را مستقیماً به مرحله یک چهارم نهایی فرستاد.

بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا

مرحلۀ یک چهارم نهایی

در این مرحله نیز هر چهار داور مسابقه ایستاده او را مورد تشویق و تحسین قرار دادند. ایمان نیز رأی کافی برای ورود به مرحلۀ نیمه نهایی را کسب کرد ولی بریوام به جای او حذف شد.

بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا

مرحله نیمه نهایی

اجرای نیمه نهایی ایمان بیشا در قسمت 1419برنامه شامل خواندن ورژن ایتالیایی اثر برایان آدامز «هر کاری می کنم برای توست: (Everything I Do) I Do It for You» شد.هر چهار داور بهمراه داور میهمان که کوئین لطیفه بود همگی اورا ایستاده تحسین و تشویق نمودند. هرچند آراء به گونه ای بود که او در شُرُف حذف شدن بود. او در مرحله دانکین سِیو (رأی دهی آنلاین هواداران) هم رأی کمتری نسبت به رایان نیمیلر داشت. در بخش انتخابِ داوران، هاوی به او رأی نداد، اما سه داور دیگر به او رأی مثبت دادند و اورا روانۀ مرحله فینال کردند. به این ترتیب الکس داویس از دور مسابقه حذف شد.

بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا

فینال مسابقات

در قسمت پایانی که قسمت ۱۴۲۲برنامه امریکاز گات تلنت محسوب می شد، ایمان بیشه آهنگ “وقت خداحافظی” از سارا برایتمن و آندره بوچلی را با همراهی لنگ لنگ اجرا کرد. او رأی کافی برای رسیدن به پنج نفر اول را به دست نیاورد و این باعث حذف وی از رقابتها شد و به جای او رایان نیمیلِر بالا رفت.

جالب است بدانید که ایمان تولد یازده سالگیش را در روز فینال جشن گرفت.

بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا بیوگرافی ایمان بیشه خواننده اپرا

امریکاز گات تلنت و نتایج فصل ۱۴ این مسابقه استعدادیابی جهانی
ارسال شده در تاریخ 13 سپتامبر 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب , عکس و بیوگرافی بازیگران
بازدید : 3,793
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • من اصلا باورم نمیشه ۱۰ سالشه ، فک کردم ۸ سالشه

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.