بیوگرافی شیوا کاکاخانی همسر فرزاد فرزین + عکس

بیوگرافی شیوا کاکاخانی دختری کرد که در سال 1390 با فرزاد فرزین ازدواج کرده اند. او اغلب عکس های محو از خود گذاشته یا خود را از عکس کات کرده است و برای همگان سوال شده که علت این مساله چه می تواند باشد در حالی که دو خواهرش از خودشان عکس های متفاوت و با حجاب و بی حجاب منتشر کرده اند.

در ادامه به بیوگرافی شیوا کاکاخانی و ماجرای ازدواج او با فرزاد فرزین می پردازیم.

بیوگرافی شیوا کاکاخانی

شیوا کاکاخانی کیست و اهل کجاست؟

شیوا کاکاخانی دختر کرد است و اصالت کردی دارد از کودکی به همراه خانواده به تهران آمده و ساکن تهران است. او دوخواهر به نام های شیلا و پریا دارد که اغلب عکس های همسرش فرزاد فرزین در کنار خواهر های شیوا است.

بیوگرافی شیوا کاکاخانی

سطح تحصیلات شیوا چقدر است؟

تحصیلات دانشگاهی شیوا در رشته روانشناسی بالینی است .

ویژگیهای ظاهری، قد و وزن شیوا کاکاخانی چقدر است؟

تابه حال عکسی از خود شیوا کاکاخانی منتشر نشده است و حتی در کنار همسرش فرزاد فرزین هم که بوده در عکس های منتشر شده صورتش را محو کرده و یا عکس از آنجا کات شده است  گویا بسیار شبیه به دو خواهرش است و فقط موها و چشمو ابرویش مشکی است.

بیوگرافی شیوا کاکاخانی

همسر شیوا کاکاخانی کیست؟

شیوا در سال 1390 با فرزاد فرزین ( متولد 3 تیر 1360 )خواننده محبوب و معروف ایرانی که این روزهای بازیگری او را در سینما و  شبکه نمایش خانگگی می بینیم ازدواج کرده است.

فرزاد فرزین می گوید :” خانوادگی خیلی اهل ابراز علاقه نیستیم اما به همسرم ابراز علاقه می کنم و همیشه قدردان حمایت ها و محبت های او هستم.”

بیوگرافی شیوا کاکاخانی

آدرس پیج اینستاگرام شیوا کاکاخانی چیست ؟

او در اینستاگرام فعالیت دارد و آدرس پیج او shivakakakhani@ ااست که پیج خودش رو خصوصی کرده و برای دیدن پست هایش باید او شما را بپذیرد او تاکنون حدود 76 هزار فالوور دارد.

 

ارسال شده در تاریخ 16 مارس 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس و بیوگرافی
بازدید : 43,988
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • چقدر به هم میاین

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.