وحید در بفرمایید شام و ماجرای کار زشت و عقده ای او

وحید در بفرمایید شام و ماجرای عقده ای بازی او در گروه 16 شهر اتاوای کانادا که به خانم های این گروه امتیاز 4 و 5 داد، وحید اتاوا با اینکار خودش را کوچک و تحقیر کرد و باعث شد همگروهی هایش واقعا دلخور و ناراحت شوند، در این قسمت از ایران پاتوق به این موضوع می پردازیم.

وحید در بفرمایید شام کیست؟

وحید ۴۲ ساله، اهل تهران محله امیر آباد، وحید خانواده دوست و دارای ۲ دختر است، او ۴ سال است که در کانادا زندگی میکند و در پیتزا فروشی و استارباکس مشغول به کار است.

وحید اعتماد نفس بالایی دارد و به آشپزی خودش از ده، 10 میدهد.

در این پست با ماجرای گروه شانزدهم از سری جدید بفرمایید شام در اوتاوای کانادا با شما همراه هستیم.

وحید در بفرمایید شام

ماجرای گروه 16 بفرمایید شام چه بود؟

در این گروه دو نفر آقا با نام‌های وحید و نوید و دو خانم به نام های اکرم و شهلا شرکت داشتند. در شب اول همگی مهمان خانه نوید که جوان ترین فرد گروه و تنها مجرد آنها بود شدند. نوید توانست از وحید ۷ امتیاز و از دو خانم گروه هرکدام ۸ امتیاز بگیرد.

شب دوم مهمان خانه وحید بودند کیفیت غذا به گونه‌ای بود که هر کدام از سه نفر ۷ امتیاز به وی داده و با ۲۱ امتیاز به کار خود خاتمه داد.

برای شب اکرم خانوم وحید خصومت خود را با او از همان ابتدا نشان می داد و و طوری بروز می داد که کلا غذاهای داخل منو را پیشاپیش دوست ندارد.

در پایان شب هم به طور تعجب آوری به اکرم تنها ۴ امتیاز داد. در حالی که دو مهمان دیگر هر کدام 9 امتیاز را برای او در نظر گرفتند.

شب چهارم و نهایی میزبان، شهلا خانم بود.

وحید در بفرمایید شام

قسمت پایانی وحید در بفرمایید شام

شهلا خانوم که زندگی پر فراز و نشیبی داشته و تصمیم دارد از زندگی خود کتابی نوشته و به چاپ برساند. از نظر بعضی ها شهلا از همه رو راست تر و صادقانه تر نظر خود را بیان کرده و نمرات خیلی خوبی داد همچنین نوید نمرات بالایی را به هم گروهی های خود داد. اما وحید به شهلا خانم در شب آخر ۵ امتیاز داد. در پایان شب که دو خانم گروه نمرات بسیار پایین خود را دیدند و دلیل این نمرات از آقا وحید پرسیدند وحید در پاسخ آنها گفت که یک امتیاز برای تمام زحمات آنها در نظر گرفته است شهلا خانم شروع به اعتراض کرد و به نوعی این دو زن گروه آقا وحید را از جمع خود بیرون کردند و او را بیانصاف خطاب نمودند.

متاسفانه بعضی از افراد برای گرفتن هزار دلار تمام زحمات افراد گروه و روابط دوستانه خود را از بین می برند. به نظر، ایشان فردی عقده ای بودند.

از نظر شهلا خانوم وحید مردی زن ستیز است چون به خانمها کمترین نمرات را داده بود؛ با آنکه وحید اشعاری را قبلاً در شب خود خوانده بود که با شخصیت واقعی او منافات داشت.

وحید در بفرمایید شام

نظر شما درباره رفتار وحید در بفرمایید شام

لطفا نظرتان را در مورد این قسمت از بفرمایید شام و رفتار وحید در این برنامه با همگروهی هایش و طرز نمره دادنش بعد از خوردن شام، همچنین زن ستیزی او که خیلی آزاردهنده بود، در کامنت در زیر همین مطلب برای ما و دوستانتان بنویسید.

ارسال شده در تاریخ 30 ژوئن 2020 توسط مدیریت با موضوع عکس جالب
بازدید : 3,128
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • واقعا برای افرادی مثل این به اصطلاح (آقا) وحید متاسفم امیدوارم در آینده خودشو اصلاح کنه این جور آداما یا عقده ای تشریف دارن یا نیازمند همون ١٠٠٠ دلارن و ارزششون هم به همون انذازست.

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.