تقویت حافظه اگر حافظه ضعیفی دارید روشهای سنتی توصیه می شود

تقویت حافظه اگر حافظه ضعیفی دارید چای گلپر بنوشید

تقویت حافظه , اگر حافظه ضعیفی دارید بخوانید , روشهای تقویت حافظه , اگر حافظه ضعیفی دارید چای گلپر بنوشید ,مواد غذایی برای تقویت حافظه ,رهایی از حافظه ضعیف

?اگر حافظه ضعیفی دارید چای گلپر بنوشید

?علت کم حافظگی غلبه سردی به مغز هست
که گلپر باعث میشه این غلبه سردی از بین برود
و به طور محسوس حس خواهید کرد که حافظه بهتری دارید?

تقویت حافظه , اگر حافظه ضعیفی دارید بخوانید , روشهای تقویت حافظه , اگر حافظه ضعیفی دارید چای گلپر بنوشید ,مواد غذایی برای تقویت حافظه ,رهایی از حافظه ضعیف

چای گلپر بنوشید

این نوشیدنی یک گزینه عالی برای همه کسانی است که خصوصیات بالا رو دارن.چای گلپر باعث میشه معده تون گرم بشه، غذایی که نمیتونید هضم کنید و به اصطلاح روی دلتون مونده هضم بشه، چربی های اضافی بدنتون بدون اینکه رژیم بگیرید، (در صورت مداومت در استفاده) آب بشه، حافظه تون تقویت بشه و کلا احساس نشاط و شادابی بیشتری کنید.

طبیعت گلپر گرم و خشک هست برای همین سوخت و ساز بدنتون رو بالا میبره و همین باعث سوختن چربیهای اضافی بدنتون میشه.-علت کم حافظگی غلبه سردی به مغز هست که گلپر باعث میشه این غلبه سردی از بین بره و به طور محسوس حس خواهید کرد که حافظه بهتری دارید.

-اشتهای کاذب به علت غلبه سردی به معده هست. گلپر با گرم کردن معده شما به طور محسوس اون اشتهای کاذب رو در معده شما از بین میبره و مشکل هضم غذا رو هم که منشاءش همین سردی معده هست درمان میکنه.خلاصه این چای یک نوشیدنی عالی برای همه طبع‌ها و مزاج های سرد هست.

طرز تهیه: مساله مهم اینه که تهیه این چای هم بسیار بسیار ساده هست. در یک لیوان آب جوش به اندازه یک قاشق مربا خوری تا غذا خوری (بسته به ذائقه خودتون) گلپر آسیاب نشده می ریزید و در لیوان رو می گذارید و چند دقیقه صبر می کنید تا به اصطلاح دم بکشه. وقتی آب داخل لیوان به زنگ زرد در اومد چای شما آماده است. گلپرهای روی چای رو با قاشق جمع می کنید و چای خود رو نوش جان می کنید.این چای عطر مطبوع گلپر رو داره و کمی تلخ هست (به اندازه چای). به نظر من و با امتحان انواع شیرینی مثل عسل و کشمش و …، بهترین نوع شیرینی که میشه با این چای خورد خرما هست.

اگر طبع شما سرد باشه این بهترین گزینه برای برطرف کردن خستگی و تشنگی شماست. بعد از دو سه بار امتحان کردن فکر می کنم شما هم مشتری دائمی این نوشیدنی طبیعی و مفید خواهید بود.ممکنه شما بگید که از بوی گلپر خوشتون نمیاد. در این صورت به احتمال بسیار قوی طبع شما گرم هست و اصولا نباید این نوشیدنی رو بخورید. من بارها امتحان کرده ام.

کسانی که طبع گرم دارن حتی بوی گلپر رو نمیتونن تحمل کنن و بعضیها حتی سردرد و سرگیجه میگیرن چون گلپر خیلی گرمه و برای طبع های گرم قابل تحمل نیست. اما در مقابل همه طبع های سرد عاشق بوی گلپر هستند. طبع و مزاج آدم ها در بیشتر مواقع راهنمای خوبی برای انتخاب غذاها و نوشیدنی هاست.

ارسال شده در تاریخ 25 آگوست 2018 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 1,539
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.