وسایل سفر و بهترین تجهیزات مسافرتی جذاب داخل ماشین

وسایل سفر یکی از ضروریات هستند که کمبود جا در داخل ماشین یا چمدان خیلی مهم است برای رفع این مشکل لوازم و تجهیزات مسافرتی که تا کنون نمی دانستید که به آنها احتیاج خواهید داشت را در این مقاله ی سایت ایران پاتوق بخوانید

ابزار و وسایل سفری که شما نمی دانستید که به آنها نیاز دارید

اگر تا کنون به مسافرت رفته اید، احتمالاً از قبل مجموعه ای از ابزار و وسایل سفری که باعث می شوند تا بستن ساک برای شما آسانتر شود، ماجراهای مفرح تری داشته باشید، و تعطیلات خیلی بیشتر برایتان لذت بخش شود را دارید. اما همیشه جایی برای وسیله ای اضافه تر در چمدانتان وجود دارد. مخترعان همواره ایده هایی برای ابزار و لوازم جانبی جدید دارند که سفرهایتان را یک لِول (سطح) بالاتر ببرید. در اینجا فهرستی از وسایل مسافرتی باحال که تاکنون نمی دانستید به آنها احتیاج خواهید داشت آمده است.

وسایل سفر و بهترین تجهیزات مسافرتی
وسایل سفر و بهترین تجهیزات مسافرتی

مکنده مسافرتی کوچک (مینی مکنده مسافرتی)

اگر همیشه با مشکل بستن زیپ چمدانتان مواجهید چون خیلی پُر شده، یکی از ابزار مسافرتی عالی برای شما یک جاروبرقی است. با راه حلهای امروزی با تکنولوژی بالا، اکنون می توانید یک مینی مکنده یا کمپرسوری که با کابل یو اس بی شارژ می شود، تهیه کنید؛ این ابزار به اندازه کف دست شماست و وزنی کمتر از نیم پوند ( درحدود 226گرم) دارد. این ابزار شگفت انگیز و کیسه های مخصوصش می توانند لباسهایتان را تا حد نصف اندازه نرمالشان فشرده و متراکم کنند. بدین ترتیب فضای اضافی زیادی خواهید داشت – خصوصاً گزینه مفیدی است برای سفر بازگشتتان زمانی که سوغاتی و دیگر اقلامی که دوست دارید در طول سفر خریده اید.

وسایل سفر و بهترین تجهیزات مسافرتی
وسایل سفر و بهترین تجهیزات مسافرتی

سیستم لباسشویی قابل حمل

اگر تصمیم دارید برای چادرزدن بیرون بروید، یا با کوله پشتی سفر کنید، ویا جای دیگری بروید که ماشین لباسشویی نخواهید داشت، می توانید لباسهایتان را با کمک کیسه شست و شوی اسکوروبا (Scrubba Wash Bag) تمیز نگه دارید. این ابزار یک سیستم لباسشویی قابل حمل یا به عبارتی ماشین لباسشویی قابل حمل است که به صورت یک تخته رختشویی و کیسه ضدآب برای تفکیک لباس ها عمل می کند. تمام آنچه که باید انجام دهید این است که لباس های خود را به همراه آب و صابون داخل کیسه بگذارید، به سمت بالا رول کنید، و کیسه را مالش دهید تا لباس ها تمیز شوند. وزن کیسه تنها چند اونس (کمتر از 100 گرم) است، در نتیجه وزن ناخواسته بیش از حد به بار سفرتان نمی افزاید.

بهترین تجهیزات مسافرتی
بهترین تجهیزات مسافرتی

اتو بخار مسافرتی

اگر می بینید که در طی سفرتان لازم است تا لباس رسمی بپوشید، یک اتوبخار گزینه خوبی است که می توانید در چمدانتان قرار دهید. در حالی که بسیاری از هتل ها مجهز به اتو هستند، می توانید این وسیله قابل حمل را استفاده کنید که راهی سریعتر و آسانتر است برای از بین بردن چروک لباس چون بخار قوی ای دارد. چندین شرکت تولید کننده اتوبخار قابل حمل وجود دارند، و می توانید کالای خود را براساس سایز و اندازه و تنظیمات دما که برای شما و کمدتان بهترین است انتخاب کنید.

چمدان برای کودکان

تمام والدینی که با فرزندان کم سن و سالشان سفر کرده اند، استرس مدیریت کودکانشان و وسایل سفر موردنیازشان را خوب درک می کنند آن هم زمانی که سعی در رسیدن به مقصدشان دارند. اگر این چالش برای شما هم آشناست، ممکن است یک چمدان دستی کوچک (که بتوان با خود به هواپیما برد و زیر صندلی یا در شکاف بالای سر جا داد) و در ضمن به عنوان کالسکه بچه قابل استفاده باشد برایتان مفید باشد. چند عدد از این چمدان ها در بازار هست، اما برخی از بهترینشان یک جک اضافه با چرخهایی دارند که چمدان را به یک صندلی برای کوچولوی شما تبدیل می کند. می توانید سریعاً به سمت فرودگاه یا ایستگاه قطار حرکت کنید در حالی که فرزندتان از سواری روی چمدان لذت می برد.

بهترین تجهیزات مسافرتی
بهترین تجهیزات مسافرتی

هات اسپات وای فای قابل حمل

هات اسپات وای فای قابل حمل یکی از مهم ترین ابزار سفر برای هر شخصی است که می خواهد به آسانی به روز و متصل به اینترنت باشد. با یکی از این ها، مجبور نیستید برای استفاده از یک سیم کارت خارجی یا پول اضافه بابت رومینگ هنگام سفرهای بین المللی نگران باشید. همچنین می توانید به راحتی به کارتان بپردازید، و در حال حرکت حتی از اخبار باخبر و جلوتر از همه باشید.

گُوتِنا مش

قطع اتصال از شبکه می تواند تجربه ای عالی باشد، اما همیشه امنیت مورد مهمی است که باید در نظر گرفته شود. گوتنا مش هنگامی که هیچگونه خدمات تلفن همراه وجود ندارد تلفن شما را وصل به شبکه نگه می دارد. با این ابزار مسافرت، با دانستن این که قادر خواهید بود به هرکس که بخواهید پیامی در گروهتان بفرستید می توانید آرامش خاطر داشته باشید همچنین که باید آن گروه هم با گوتنا مش همگام شده باشد. اگر در حال پیاده روی در مکانی دور هستید، یا سفری بین المللی دارید، در کشتی تفریحی به سر می برید، یا هرجایی که دریافت معمول صدا و تصویر از طریق موبایل وجود ندارد، عالی می شود که باهم (با گوتنا مش) باقی بمانید و ایمنی تان را حفظ کنید. این ابزار مسافرتی از بلوتوث ال-ئی استفاده می کند که به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات مکانی خود و  پیام های دیگر را در بُرد 4مایلی به اشتراک بگذارند. این وسیله به آسانی در جیبتان جا می گیرد یا می توانید به کوله پشتی یا دسته کلیدتان با گیره وصلش کنید.

بهترین تجهیزات مسافرتی
بهترین تجهیزات مسافرتی

کیت عطر درمانی مسافرتی

تعطیلات پُرند از فعالیت های مفرح و تجاربی که تنها ممکن است یک بار در عمر رخ بدهند، اما هم چنان پراسترس هستند. یک افشانه آروماتراپی (عطردرمانی) در سایز مسافرتی می تواند به شما در آرام سازی خود پس از یک گشت و گزار طولانی کمک کند. این کیت ها معمولاً مجهز به یواس بی هستند، بنابراین به برق وصل کردن و نصب آنها ساده است. می توانید روغن های ضروری موردعلاقه خود را انتخاب کنید، و این وسیله عطر و رایحه آن ها را در هوا پخش خواهد کرد. محیط شما فوراً حس خانه و راحتی را به شما القا خواهد کرد، ضمن این که به شما در آرام کردن و سرحال آمدنتان برای ماجراهای بیشتر کمک می کند.

بهترین تجهیزات مسافرتی
بهترین تجهیزات مسافرتی

ابزار سودمند کارت اعتباری

امروزه، با افزایش حدود امنیتی و هزینۀ آوردن وسایل سفر، گذاشتن تمام چیزهایی که ممکن است در سفر نیاز داشته باشید سخت است. ابزار سودمند کارت اعتباری کم وزن و شکیل است، مثل چاقوی سوئیسی که به شکل و اندازۀ کارت اعتباری ساخته می شود. این یکی از بهترین وسایل سفر برای کسانی است که با کوله پشتی مسافرت می روند یا کسانی که در سفر چادر می زنند، یا هر کس دیگری که دوست دارد برای هرچیزی در سفر آماده باشد. بسیاری از این ابزار مسافرتی یک تیغه تاشو دارند که در یک شیار یا داخل خود ابزار قرار می گیرد، بنابراین راحت می توانید این چاقو را در کیف پول، جیب، یا کوله پشتی خود بگذارید. بعلاوه، برخی از انواع این چاقوها کاربردهای دیگری هم دارند مانند درباز کن، موچین، پیچ گوشتی کوچک و غیره.

آژیر مسافرتی

اگر موقع سفر احساس اضطراب دارید، می توانید یک آژیر مسافرتی روی در یا پنجرۀ اتاقتان در هتل نصب کنید. این وسیله از یک حسگر متحرک استفاده کرده و تولید صداهای بلند می کند ضمن اینکه چراغ های ال ئی دی چشمک زنی دارد که درصورت ورود افراد مزاحم فعال می شوند. بسیاری از آژیرهای مسافرتی هزینه ای کمتر از 15 دلار دارند و انقدر کوچک هستند که در جیبتان جای بگیرند، بنابراین گزینۀ مناسبی برای کسانی که خواهان امنیت مضاعف هستند می باشد.

ردیاب تایل مِیت

گم کردن کلیدها، تلفن، یا سایر متعلقات با ارزشتان زمانی که از خانه دور هستید، بدترین کابوس یک مسافر است. از دست دادن حساب وسایلتان هنگامی که در مکان های ناآشنا هستید ساده است، ولی ردیاب تایل میت می تواند به شما در مکان یابی آن ها کمک کند. این ابزار سفر وسایل دارای بلوتوث کوچکی هستند که می توانید به وسایلتان وصل کنید، و با استفاده از اپلیکیشن تایل تمام مدت می توانید روی نقشه ببینید دقیقاً وسایلتان کجا هستند. علاوه براین، اگر نتوانید تلفنتان را پیدا کنید، می توانید از تایل روی سایر ابزارها استفاده کنید و باعث زنگ خوردن تلفنتان شوید، به این ترتیب به راحتی آن را پیدا می کنید_ حتی اگر رو حالت بی صدا (سایلِنت) باشد.

بهترین تجهیزات مسافرتی
بهترین تجهیزات مسافرتی

منبع : https://welkresorts.com/blog/travel-gadgets

ارسال شده در تاریخ 17 اکتبر 2019 توسط مدیریت با موضوع تکنولوژی
بازدید : 1,290
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.