آمبره کردن رنگ مو و روش های ساده و کاربردی مدل مو روز

آمبره کردن رنگ مو آمبره مو چیست توضیحات کامل

آمبره کردن رنگ مو روشی برای رنگ‌کردن موهاست. در این روش، پایین موها روشن‌تر می‌شود و موها ظاهری دورنگ پیدا می‌کنند. برای ایجاد این حالت، باید قسمت پایینی موها را دکلره یا بی‌رنگ کنیم و سپس آنها را با رنگ مو دلخواه خود رنگ کنیم.

موهای قهوه‌ای رنگی است که در آن قسمت زیرین موهای شما سبک‌تر از قسمت فوقانی است . برای رسیدن به این افکت , برای سفید کردن بخش پایینی موهای شما لازم است . اگر می‌خواهید از خامه یا رنگ قهوه‌ای رنگی جلوگیری کنید , می‌توانید قسمت پایینی موهای خود را پس از رنگبری رنگ بپوشانید . این گام اضافی مورد نیاز نیست , اما به شما کمک می‌کند تا لحن صدای شما را کم کند . خواندن را ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه موهای خود را بگیرید .

آمبره کردن

برای آمبره مو ابتدا رنگ خود را انتخاب کنید . بنابراین ، شما باید رنگی را انتخاب کنید که به خوبی با رنگ طبیعی شما کار می‌کند . گزینه‌های معمول یک رنگ روشن‌تر از قهوه‌ای ، یک سایه قرمز یا قهوه‌ای ، یا یک سایه بلوند هستند . [ ۱
دو نوع آن وجود دارد : سنتی ، و معکوس . سنتی دارای رنگ روشن‌تر در نوک موهای شما نسبت به ریشه‌ها است در حالی که a معکوس دارای نکات تیره‌تر و ریشه‌های روشن‌تر است .
سایه‌ای را انتخاب کنید که بیش از دو درجه روشن‌تر از رنگ موی موجود شما نباشد .
هرچه رنگ تغییر کند ، طبیعی‌تر و طبیعی‌تر به نظر می‌رسد .
در صورت امکان ، به دنبال رنگ‌های ملایم و غیر طبیعی بگردید که به موهای شما آسیب کمتری وارد کند .

آمبره کردن

تصمیم بگیرید که کجا می‌خواهید رنگ از بین برود . به همان اندازه مهم انتخاب رنگ انتخاب رنگ طبیعی و رنگ رنگ‌شده شما مهم است . هر دو موهایتان را پایین بکشید ، بهتر است که نگاه شما امن‌تر خواهد بود . اگر این دو رنگ بیش از حد بالا باشند ، خطر به نظر می‌رسد که شما به جای یک آمبره زیبا ، ریشه‌های رشد داشته باشید .
موهای آمبره برای آن‌هایی که موی بلندتری دارند مناسب‌تر است ، چون این باعث می‌شود شما کم‌تر به نظر برسید که ریشه‌های رشد یافته داشته باشید . هر چه موهای بلندتر باشد ، آمبره می‌تواند کنتراست خود را شروع کند .
به طور کلی ، خط فک جای خوبی است که دو تن با هم برخورد می‌کنند .

موهای خود را خوب مسواک بزنید. مطمئن شوید که مویی در موهای شما باقی نمانده است . این مرحله استفاده از سفید کننده را آسان‌تر می‌کند , اما به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که موها به طور مساوی رنگ خواهند شد .

رنگ موی کهربایی ، انتخاب عالی برای زنانی است که می‌خواهند یال خود را به رنگ مویی که بین بور و قرمز است ، رنگ کنند .

آمبر یک رنگ طبیعی اما بسیار کمیاب از مو در خانواده قرمز و قهوه‌ای است . بنابراین ، بیشتر افرادی که با این رنگ می‌بینید ،
انواع زیادی از موی کهربایی ، از جمله کهربایی ، قهوه‌ای یا نرم وجود دارد . در عبارات محاوره‌ای ، معمولا ً به صورت ترکیبی از رنگ‌های طلایی یا زرد که با قرمز مخلوط می‌شوند ، توصیف می‌شود .

قبل از این که جلوتر بروید، بدانید که این بررسی فقط برای پودر تیتانیوم است. در حالی که من موفقیت زیادی با سایر محصولات یونی داشته‌ام، تیتانیم تنها رنگی است که من از این خط ویژه امتحان کرده‌ام.

برای یک داستان پیشینه، من با یک موی بلوند پلاتینی روشن شدم.

آمبره کردن

موهای خاکستری راه‌های زیادی برای رسیدن به آن وجود دارد. شما می‌توانید از یک تونر نقره‌ای استفاده کنید، یک رنگ خاکستری پیدا کنید، اما یکی از روش‌های مورد علاقه من استفاده از راه‌حل‌های رنگ توسط یون در سایه تیتانیم است.

 

آمبره کردن

رنگ امبره پایه 8 الی 9
رنگ 7 شکلاتی یک سوم
رنگ 7تنباکویی یک چهارم
اکسیدان 6%

البته انتخاب رنگ دلخواه است سعی کنید رنگ ها تیره و روشنی که انتخاب می کنید به هم بیاد و سنخیت داشته باشند .

رنگ موی کاپوچینو ازخانواده نسکافه ای است نکته های رنگساژ کردن آن
ارسال شده در تاریخ 28 فوریه 2020 توسط خدیجه ص با موضوع زیبایی و آرایش
بازدید : 2,610
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • توروخدا قبل پست کردن این مطلب یه بار خواندید؟ این چه ترجمه ایه😅

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.