بیوگرافی فریبا فرجی پور مربی نینجا و ورزشکار رزمی بی حجاب

بیوگرافی فریبا فرجی پور سرپرست گروه دختران نینجا در برنامه عصر جدید که حضورش در این برنامه سکوی پرتابی برای او شد .

فریبا فرجی پور در مورد رشته ی نینجوتسو این گونه می گوید:”نینجو تسو تنها ورزش نیست، بلکه هنر خوب زندگی کردن است. ما با این ورزش احترام و نظم و صبوری را می آموزیم و تاثیر فراوانی بر روی اخلاق ما دارد.”

در ادامه در مورد زندگی شخصی و چگونگی شروع کار نینجو تسو و راهنمایی هایش بیشتر بخوانید.

بیوگرافی فریبا فرجی پور

فریبا فرجی پور کیست و اهل کجاست؟

فریبا فرجی پور مربی نینجوتسو که توانسته است شاگردان زیادی را در این رشته آموزش دهد. او متولد سال 1372 در تبریز است .او در یک خانواده پرجمعیت 12 نفره به دنیا آمده و فرزند هشتم خانواده اش است. او اکنون ساکن کرج است و با همه خانوادده اش در یک خانه زندگی می کنند.

سطح تحصیلات فریبا فرجی پور  چقدر است؟

او در دانشگاه در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده است اما بیشترین یادگیری و تمرکزش بر روی ورزش است و اکنون از طریق مربی گری نینجوتسو و شاگردانی که دارد کسب درآمد می کند.

فریبا فرجی پور کیست

بیوگرافی فریبا فرجی پور

خانم فرجی پور ماجرای شروع علاقه شما به نینجا چگونه است؟

من از همان دوران کودکی علاقه به پرش از ارتفاع داشتم و همیشه موقع پریدن خیال می کردم که دارم پرواز می کنم.

بعد از این که به کرج رفتیم در مدرسه مراسمی بود و که گروهی از خانم ها نینجا کار دعوت شده بودند که پوشش مشکی با ماسک و کفش خاصی داشتند که از ظاهرشان خیلی خوشم اومد و با ارائه تکنینک ها بیشتر ازشون خوشم اومد و از همان موقع علاقه خودم رو پیدا کردم و دنبالش کردم رفتم و باشگاه ثبت نام کردم .

من از 13 سالگی به صورت جدی وارد رشته نینجوتسو شدم و هنر های رزمی و مبارزات رو از مربیان با تجربه ام آموختم و از سال 1384 نینجوتسو کار کردم و از سال 1391 هم به عنوان مربی فعالیت کرده ام .

فریبا فرجی پور بی حجاب

فریبا فرجی پور از حضورتان در برنامه عصر جدید بگویید:

من در سری اول عصرجدید تصمیم گرفتم که با گروهی شاگردانم حاضر شوم اسم گروه ما دختران نینجا بود که توانستیم رتبه ی چهارم رو کسب کنیم . در سری دوم عصرجدید من خواستم که به نوع متفاوتی حاضر شم و با گروه کودک فرشته های نینجا در عصرجدید آمدیم.

همسر فریبا فرجی پور  کیست؟

او ازدواج نکرده و مجرد است و می گوید مهم نیست که فرد مقابلم ورزشکار باشد یا نه فقط باید همراه و رفیق و مانع فعالیت من در ورزشم نشود.

همسر فریبا فرجی پور  کیست؟

آدرس پیج اینستاگرامر فریبا فرجی پور چیست ؟

خانم فرجی پور در اینستاگرام فعالیت دارد و آدر پیج او fariba_farajipour@ است .که اغلب پست هایش مربوط به کارش و آموزش های او است و عکس های شخصی خودش را نیز در آن منتشر کرده است . او تاکنون بیش از 30 هزار فالوور دارد.

او در پیج اش بیشتر سعی دارد که این رشته ورزشی را ترویج و شناخته کند.

ورزش نینجوتسو چیست ؟

این یک هنر رزمی ژاپنی است که “نینجوتسو” تشکیل شده از دو کلمه‌ “نین” به معنی بردباری و تحمل در عین قدرت و همچنین “جوتسو” به معنای هنر.

این دو کلمه در کنار هم معنای سبکی از زندگی را یادآور می شوند که در آن علاوه بر تاکید بر مهارت‌های رزمی و تقویت قدرت بدنی، بر داشتن روح و روانی زلال و آزاد و فکر و اندیشه قوی یک جنگجو هم اصرار می‌ورزند.

البته این هنر رزمی ژاپنی را در لغت به معنای «حرکت پنهانی» هم دانسته اند. این رشته رزمی در واقع شیوه‌ای به وجود آمده برای دفاع از خویشتن و رسیدن به مهارت‌های ویژه رزمی برای غلبه بر دشمن است. در «نینجوتسو» همچنین راهبردها و تاکتیک‌های جنگ‌های نامتعارف و چریکی و روش‌های جاسوسی و پنهان‌کاری آموزش داده می‌شود.

اجرای تکنیک‌های این رشته نیاز به سرعت، تعادل، تمرکز، قدرت و تنظیم زمان تنفس و کنترل آن دارد و بدون آن بی ارزش است

فریبا فرجی پور در عصر جدید

بیوگرافی سرنا امینی شاخ اینستاگرامی

ارسال شده در تاریخ 12 فوریه 2021 توسط خدیجه ص با موضوع عکس ورزشکاران
بازدید : 2,658
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • آدمهای بی جنبه رو تا کمی بهشون بها میدی خیل سریع اون روی بیشعوری و حماقت و خیانتشون رو نشون میدن
    آدمهای منافق دروغگو ترسو هستند همیشه در حرص و عناد خواهند ماند

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.