عکس های صدف خادم زیباترین دختر بوکسور ایرانی و بیوگرافی

عکس های صدف خادم بوکسور زن ایرانی + زندگینامش

عکس های صدف خادم بی حجاب و بیوگرافی زن بوکسور ایرانی با تصاویر اینستاگرام در حال ورزش و بدنسازی در سایت ایران پاتوق. صدف خادم ورزش بوکس و بدنسازی را رشته خود انتخاب کرده و او مجرد می باشد و متولد سال 73 است.

بیوگرافی صدف خادم

صدف خانم در کارنامه ورزشی خود تمرین های حرفه ای در رشته هایی همچون، بسکتبال، شنا و بوکس داشته است. وی متولد سال 1373 می باشد. غیر از این رشته ها او مربی رشته بدنسازی می باشد و در همین حوزه دارای رکوردهای وزنه زنی نیز می باشد.

تحصیلات تخصصی اش ربطی به ورزش ندارد و در یکی از رشته های مهندسی تحصیل کرده است. این دختر دهه هفتادی بوکسور کشورمان، آن ‌طور کـه خودش می گوید اولین دختری اسـت کـه بعد از انقلاب اسلامی ایران در سطح بین المللی این رشته فعالیت می کند.

عکس های صدف خادم دختر بوکسور ایرانیعکس صدف خادم بوکسور ایرانی

نام: صدف خادم

تاری تولد: 3 بهمن 1373

محل تولد: تهران

حوزه فعالیت: ورزش بوکس و بدنسازی

دلیل شهرت: فعالیت های ورزشی و کسب افتخار های بین الملی

میزان تحصیلات: دارای مدرک کارشناسی مهندسی

اینستاگرام صدف خادم: s_khadem@

عکس های صدف خادم دختر بوکسور ایرانی

عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

ورزش را از کودکی با شنا شروع کرد سپس تا ۱۵ سالگی بسکتبال بازی می‌کرد تا اینکه بخاطر مصدومیت پایش ۶ ماه در گچ بود، همین باعث شد از این ورزش زده شود.او شروع به ادامه تحصیل داد تا اینکه وزنش به ۱۰۷ کیلوگرم رسید.

پس از اینکه از دوره مصدومیت به طور کامل بهبود یافت به سراغ ورزش های قبلی اش نرفت. او اینبار بوکس را انتخاب کرد. صدف خادم تا کنون در این رشته بسیار موفق بوده است.

عکس های صدف خادم

ماجرای ازدواج صدف خادم 

صدف خادم، این ورزشکار جذاب و خوش استایل کشورمان تا کنون که در سن 26 سالگی به سر می برند، هنوز ازدواج نکرده اند. آنطور که به نظر می رسد او قصد دارد تا چند سال دیگر به صورت متمرکز برای پیشرفت در رشته ورزشی بوکس وقت بگذارد.

عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

صدف خادم و مخالفت خانواده با داشتن مربی ورزشی مرد

صدف خانم برای یادگیری فنون رشته بوکس به این دلیل که مربی حرفه ای زن در کشور وجود نداشته به سراغ یک مربی حرفه ای مرد می رود. او در مصاحبه ای در خصوص مخالفت خانواده اش و این تصمیم اش اینگونه توضیح می دهد که:

اولش کـه شروع کردم خانواده خیلی مخالف بودند و اصلاً حمایتم نمی کردند. پدرم بدش نمی‌آمد ولی مادرم اصلاً دوست نداشت؛ بـه‌خصوص این کـه مـن دانشگاه را هم کنار گذاشته بودم. وادار بودم هم کار کنم و هم تمرین کنم.

عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

خانه ویلایی داشتیم، خراب کردیم و ساختیم. خانواده حال اساسی بـه مـن داد. یک واحد آن خانه رابه مـن داده‌اند. کیسه زده‌ ام و همان جا تمرین میکنم. خانه‌ام شده باشگاه. همان جا کار میکنم. 20 شاگرد دارم. بـه‌نظر خودم کـه آن ها خیلی با مـن همراه هستند.

عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

در کشور حریفی ندارم

صدف خادم می گوبد که در ایران مدتی به دنبال حریف بودم. پیگیری های ام تا آنجایی بود که با آن ها تماس می گرفتم و درخواست مسابقه میدادم اما قبول نمی کردند. برخی نیز که قبول می کردند بعد از چند روز اختلاف وزن را بهانه می کردند و پای مسابقه نمی آمدند.

تصاویر اینستاگرامی صدف خادم

عکس صدف خادم بوکسور ایرانیعکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

عکس های صدف خادم

عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

ارسال شده در تاریخ 4 ژوئن 2019 توسط مدیریت با موضوع عکس ورزشکاران
بازدید : 6,697
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.