دستگاه سیکس پک ساز و شبیه ساز ورزشی داینا ۲۰۱۹

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرده و سپس شروع به ساخت عضله و تمرین بدن سازی میکند.ماساژور می تواند کاربردهای مختلفی از جمله برطرف کردن خستگی، کاهش درد عضلات و یا تقویت ماهیچه ها داشته باشد. شما با استفاده درست از ماساژ می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شده و مشکلات و موارد آزاد دهنده ای که برای تان پیش می آید، رفع نمایید. ​ ​

مطرح کردن خواسته از طرف خانوم ها چه جوری خواسته مو بگم؟

مطرح کردن خواسته از طرف خانوم ها چه جوری خواسته مو بگم؟

مطرح کردن خواسته , گفتن خواسته, چگونه حرفمان را بگوییم ,
? چه جوری خواسته مو بگم؟
یکی از عادت های ما خانم ها در حین صحبت کردن اینه که گاهی که یه خواسته ای داریم یه مدلی بیانش میکنیم که شوهرش لجش در میاد!

?? چطوری؟ بذارین با مثال بگم: مثلا میخوایم بگیم: امروز بریم گردش رو این طوری به همسرمون میگیم:

❌تو هیچ وقت منو گردش درست و حسابی نمیبری!!!!❌

یکی از دوستان سوال کردند خانم ها چطور با سیاست و روش های خاص درخواست و مسائلشون رو به شوهر جان خودشون بیان کنند.(
مطرح کردن خواسته)

بنظرم اولا خود خانم ها باید عامل باشند تا شوهر جان آنها هم عامل باشه. مثلا وقتی همسر شما میگه بریم خونه مادرم شما باید بگی چشم تا فردا اگر شما گفتی بریم فلان جا همسر شما هم بگه چشم. متاسفانه خیلی جاها ما دوست داریم فقط خواسته های خودمون عملی بشه و به گوش کردن که میرسه با دعوا و غرر میخوایم عمل نکنیم.

مطرح کردن خواسته , گفتن خواسته, چگونه حرفمان را بگوییم ,

خب شوهرمون با خودش فکر میکنه که: ما این همه تا الان گردش رفتیم، دو هفته پیش رفته بودیم فلان جا! و اونجاست که ممکنه دعوا و یا ناراحتی پیش بیاد و همسرتون سعی میکنه به شما ثابت کنه که دارین اشتباه میگین و یا میگه که قدر شناس نیستین و…. و اینطوری نه تنها نیازتون برطرف نمیشه بلکه مشکل جدیدی هم بینتون پیش میاد.

قبل از اومدن از سر کار آماده استقبال از او بشید و با روی باز و خندان به اسقبالش برید(یاد خاطره خنده دار یکی از رفقا افتادم که مجبور به فیلترش هست.اما نشنیده شما بخندید) و با جملات عاطفی ورودشو به خونه خوش آمد بگید نه که تا رسیدی یه برج زهرمار ببینی که با یه من عسل هم نمیشه خوردش.بعلههههه

منظورتون رو واضح تر بیان کنین، بگین:
?? الان دلم گردش می خواد.میشه بریم فلان جا؟
یا بگین:
وای،چقدر دلم میخواد جمعه بریم فلان جا…
?? سعی کنین منظورتون رو واضح تر بگین، مردها توی درک نظرات غیر مستقیم ضعیفن…خیلییییی

ارسال شده در تاریخ 30 بهمن 1396 توسط خدیجه ص با موضوع درگوشی با زن و شوهر
بازدید : 597

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و استفاده از مطالب سایت فقط با ذکر نام و لینک منبع مجاز است