چای زعفران ضد اضطراب چای زعفران درمانی برای اضطراب یا افسردگی

چای زعفران ضد اضطراب چای زعفران درمانی برای اضطراب یا افسردگی

چای زعفران ضد اضطراب , چای زعفران درمانی برای اضطراب یا افسردگی,دمنوش زعفران ضد اضطراب ,  چای زعفران درمان اضطراب یا افسردگی , تهیه چای زعفران ضد اضطراب ,  چای زعفران ضد افسردگی ,

اگر دچار اضطراب یا افسردگی هستید عصرها “چای زعفران” بنوشید

شادی آور
– ضد آلزایمر
– پیشگیری ازسرطان
– ضد اضطراب و افسردگی
– پیشگیری از فشار خون بالا
از خواص چای زعفران است☕️

چای زعفران ضد اضطراب , چای زعفران درمانی برای اضطراب یا افسردگی,دمنوش زعفران ضد اضطراب ,  چای زعفران درمان اضطراب یا افسردگی , تهیه چای زعفران ضد اضطراب ,  چای زعفران ضد افسردگی ,

زعفران گلی زیبا و خوشبو است که به علت خواص درمانی بی شمار و هم چنین رنگ زیبا کاربرد های زیادی در مصارف غذایی دارد. به علت دارا بودن بوی خوش و رنگ نارنجی آن در دم کردن چای می توانید از آن استفاده نمایید .چای زعفران نیز از گذشته تاکنون محبوب خانواده ها بوده است و آن را به همراه لیموی تازه و یا اندکی عسل مصرف می کرده اند زیرا نوشیدن چای زعفران باعث هضم شدن غذا می گردد.

زعفران از نظر طب سنتی ایران، طبیعتی گرم دارد.

استفاده از این دمنوش در دوران بارداری منع مصرف دارد زیرا موجب سقط جنین می شود.

برای تهیه چای زعفران، شما می توانید به چای سیاه که دم میکنید اندکی زعفران بیفزایید که در این صورت طعم جدید در چای به وجود می آید.

اما اگر که می خواهید دمنوش زعفران را تهیه نمایید :

ابتدا لازم است که در قوری مقداری زعفران ریخته ، تقریبا یک چهارم یک قاشق مربا خوری و سپس یک قاسق غذاخوری عسل اضافه کرده و مقداری اب جوش بر روی آن بریزید و با یک قاشق هم بزنید و وقتی که خوب مخلوط شد میزان اب جوش را زیاد تر نمایید و به مدت 20 دقیقه بر روی حرارت غیر مستقیم قرار داده تا دم بکشد.

شما می توانید به جای عسل از نبات و یا شکر نیز استفاده نمایید و میزان آنها را نیز بر حسب سلیقه ی خودتان کم و زیاد کنید .

اگر می خواهید یک دمنوش زعفران کاملا متفاوت داشته باشید 2 قاشق غذاخوری گلاب نیز به ان بیفزایید تا یک نوشیدنی صد درصد آرامش بخش شود.

اگر دچار اضطراب یا افسردگی هستید عصرها “چای زعفران” بنوشید

شادی آور
– ضد آلزایمر
– پیشگیری ازسرطان
– ضد اضطراب و افسردگی
– پیشگیری از فشار خون بالا
از خواص چای زعفران است☕️

ارسال شده در تاریخ 26 آگوست 2018 توسط خدیجه ص با موضوع گوناگون
بازدید : 2,082
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.