خوابیدن روی زمین یا تخت کدام بهتر است بررسی دلایل علمی

خوابیدن روی زمین یا تخت بهترین شرایط برای خواب خوب

خوابیدن روی زمین یا تخت وقتی یک تخت جدید انتخاب می‌کنید راحت است که راحتی و طراحی خود را اولویت‌بندی کنید و از چیزی به اندازه ارتفاع یک تخت‌خواب چشم‌پوشی کنید. با این حال، برخلاف باور عمومی، ارتفاع تخت در واقع بسیار مهم است. ارتفاع تشک شما علاوه بر چارچوب تخت شما می‌تواند به میزان قابل‌توجهی به ظاهر و حتی عملکرد اتاق‌خواب شما کمک کند، و در هنگام برخاستن از هر روز به راحتی خود صحبت نکنید. این که آیا تخت شما شبیه به ۲۰ تشک در هانس کریستین اندرسن (پرنسس کریستین اندرسن) یا بر روی زمین است یا شامل یک تشک measly روی زمین است، ارتفاع آن می‌تواند به طور قابل‌توجهی بر شما تاثیر بگذارد

روی زمین نخوابید

?دانشمندان معتقدند هنگام خوابیدن باید حداقل 30Cm با زمین ارتفاع داشته باشید.
?در غیر اینصورت گرانش زمین باعث پیری زودرس، ایجاد چین و چروک و افتادگی اندام ‌ها می شود.

آسودگی

احتمالاً مهم‌ترین توجیهی که در پس اهمیت ارتفاع تخت وجود دارد این است که بر رفاه و رفاه شما در هر روز تاثیر می‌گذارد. چقدر آسان است که داخل شوید و از تخت بیرون بیایید مشخصاً وابسته به ارتفاع تخت است. شما نمی‌خواهید به پاهای خود فشار وارد کنید تا مجبور شوید از یک تخت‌خواب بسیار پایین فرار کنید. در عین حال، شما نمی‌خواهید هر شب وارد رختخواب شوید.

متخصصان خواب می‌گویند بطور کلی، فرد معمولی معمولاً به یک تخت‌خواب با ارتفاع ۲۵ اینچ (از جمله چارچوب تخت‌خواب و تشک) نیاز دارد. با این حال، این می‌تواند با هر فرد، وابسته به قد یا سن آن‌ها متفاوت باشد.

ارتفاع تخت‌خواب

ارتفاع تخت‌خواب باید با قد شما همبستگی داشته باشد و براساس آن تنظیم شود اگر نسبتاً کوتاه یا بلند هستید. اغلب تشک‌ها ۱۶ تا ۲۴ اینچی از زمین هستند، برای قضاوت در مورد این که کدام یک از قسمت‌های تخت شما باید باشد، در لبه تخت‌خواب بنشینید. اگر پاهایتان صاف بر روی زمین قرار دارند و زانوهای شما در یک خط صاف با باسن قرار دارد، تخت‌خواب شما ارتفاع مناسبی است. اگر زانوهای شما بالاتر از حد باسن است، تخت خیلی پایین است و اگر پاهای شما نمی‌تواند به راحتی به زمین برسد، تخت‌خواب بسیار بالا است.

به هر حال! اگر با یک شریک زندگی کنید که دارای قد بلندی است و متاسفانه کوتاه‌تر از آن است، یا کمی کوتاه می‌شود، سپس شما چند گزینه دارید. یک تخت‌خواب بلند (با یک قدم مفید که به خوبی در دکور اتاق‌خواب ترکیب می‌شود) می‌تواند به شما حس of و regality بدهد در حالی که یک تخت‌خواب کوتاه می‌تواند باعث شود که شما احساس grounded بکنید. ژاپنی‌ها به مدت قرن‌ها طرفدار بس‌ترهای کوتاه بوده‌اند، در واقع آن‌ها تا آنجا که Shikibuton را می‌سازند، رفته‌اند، یک بس‌تر سنتی که تقریباً به زمین تبدیل می‌شود، و این به معنای ارتباط روح به طبیعت است، اما اگر یک بازگشت بد داشته باشید، مراقب باشید.

سن

همچنین سن شما احتمالاً بر روی ارتفاع تخت شما تاثیر خواهد گذاشت. یک فرد مسن به یک تخت‌خواب نیاز دارد که به راحتی می‌تواند بدون تقلا کردن به بدن آن‌ها وارد و خارج شود. تختی که خیلی پایین است برای مفاصل مشکل خواهد بود، در حالی که یک تخت‌خواب بسیار بالا نیاز به پریدن بر روی تشک در هر شب دارد. اگر این مورد برای شما صدق می‌کند، ارتفاع تخت را به ارتفاع خود مرتبط کنید تا از حداکثر آرامش حاصل شود.

با این حال، برای کودکان، ارتفاع و راحتی برای رسیدن به داخل یا خارج از آن اولویت ندارد. اگر مانند بسیاری از کودکان، کودک شما سرسخت است که یک تخت‌خواب تخت به دست آورد، نگران نباشید. تخت‌خواب سفری یک راه ساده برای آرام کردن کودک و پس‌انداز کردن فضا هستند. ارتفاع ایده‌آل یک تخت تخت به کف اتاق که در دسترس دارید بستگی دارد. واضح است، اما اگر سقف نسبتاً پایینی داشته باشید، به یک تخت تخت پایین نیاز دارید تا مطمئن شوید که کودکان در هنگام تماس بیدار نمی‌شوند. ارتفاع متوسط تا وسط تشک و سقف باید تقریباً ۳۶ اینچ باشد، اما اگر کودک شما کمی بلندتر باشد، باید اتاق بیشتری وجود داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد تخت تخت، ارزشش را دارد که نگاهی به برنامه‌های خانه بیاندازید. خوابیدن روی زمین یا تخت

خوابیدن روی زمین یا تخت

در این مقاله، ما موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

فواید بالقوه خوابیدن بر روی زمین

عوارض جانبی

چگونه بدون آسیب زدن به خودتان این کار را انجام دهید

خوابیدن روی زمین برای برگشتن خوب است؟

آیا خوابیدن روی زمین می‌تواند به کمردرد کمک کند؟

اثبات علمی وجود ندارد که خوابیدن روی زمین به کمردرد کمک می‌کند. با این وجود، بسیاری از مردم می‌گویند که این کار امدادرسانی را فراهم می‌کند.

در این مورد ارزشی وجود دارد. یک تشک نرم از پشتیبانی زیادی برخوردار نیست. باعث می‌شود بدن شما فرو رود و باعث می‌شود ستون فقرات شما خم شود. این می‌تواند منجر به کمردرد شود.

در واقع، اگر تشک شما بیش از حد نرم است، مدرسه پزشکی هاروارد توصیه می‌کند که تخته چوبی را زیر تشک خود قرار دهید. این موسسه همچنین پیشنهاد می‌کند که تشک خود را بر روی زمین قرار دهد.

اما دانشمندان توصیه نکرده که روی کل تشک را رها کنند.

در حالی که یک سطح محکم‌تر می‌تواند درد را تسکین دهد، اما به عواملی مانند:خوابیدن روی زمین یا تخت

علت درد شما

وضعیت خوابیدن

تنها مزایای ثابت شده مربوط به سطوح متوسطی هستند.

در یک مقاله ۲۰۱۵ که در ژورنال سلامت خواب ژورنال منتشر شد، که به دنبال ارتباط بین انواع تشک و خواب بودند. آن‌ها دریافتند که این تشک‌ها متوسط برای بهبود درد در طول خواب مناسب هستند.

سیاتیک را درمان می‌کند؟

سیاتیکا دردی است که عصب سیاتیک شما را شامل می‌شود، که از کمرتان به باسن، کفل و هر ران حرکت می‌کند. این اغلب توسط یک دیسک بزرگ‌تر ایجاد می‌شود.

درد، مانند درد کمر، ممکن است با خوابیدن بر روی تشک‌ها بهبود پیدا کند. یک سطح نرم‌تر می‌تواند درد سیاتیک را بدتر کند چون پشت شما را دور می‌زند و مفاصل شما را فشار می‌دهد.

اما هیچ مدرک محکمی وجود ندارد که خوابیدن روی زمین درد سیاتیک را درمان کند.

اگرچه برخی افراد بعد از خوابیدن بر روی زمین احساس بهتری دارند، عوارض جانبی نیز وجود دارد.

افزایش درد کمر

ادعاها در مورد درد در طبقه پایین و کمر متناقض هستند. در حالی که برخی می‌گویند این کار باعث کاهش درد می‌شود، برخی دیگر می‌گویند که این اثر معکوس دارد. هر چه باشد، سطح سخت برای ستون فقرات خود مشکل می‌سازد تا منحنی طبیعی خود را حفظ کند.

در مطالعه‌ای که در سال ۲۰۰۳ در The منتشر شد، محققان دریافتند که سطوح محکم‌تر با مزایای کم‌تر مرتبط هستند.

این مطالعه شامل ۳۱۳ نفر از افراد بزرگ‌سال با درده‌ای غیر اختصاصی غیر اختصاصی است. آن‌ها به طور تصادفی به دو گروه اختصاص داده شدند تا برای ۹۰ روز بر روی یک تشک متوسط یا محکم بخوابند.

گروهی که بر روی تشک‌ها می‌خوابند نسبت به گروهی که بر روی تشک‌های شرکت خوابید، درد کمر کمتری گزارش کردند. این شامل درد در تخت‌خواب و در طول روز می‌شد.

این مطالعه منسوخ شده‌است، اما نشان می‌دهد که سطوح محکم‌تر ممکن است برای تسکین درد کمر موثر باشند. به تحقیقات بیشتری نیاز است تا درک کنید که چگونه خوابیدن به طور خاص بر درد کمر تاثیر می‌گذارد.

واکنش‌های  آلرژیک

کف اتاق معمولاً خاک و خاک بیشتری در مقایسه با سطوح دیگر اطراف خانه دارد.

این به خصوص در صورتی است که شما فرش داشته باشید، که آلرژی را جمع‌آوری می‌کند:

غبار

کنه‌های گرد و غبار

قالب

اگر به این مواد حساسیت دارید، خوابیدن روی زمین ممکن است باعث شود:

عطسه کردن

آبریزش بینی

چشم‌های قرمز

خس‌خس

به سختی نفس می‌کشید

افزایش قرار گرفتن در معرض سرما

از آنجا که گرما افزایش می‌یابد، کف اتاق اغلب خنک‌تر از بقیه اتاق است. ممکن است در طول ماه‌های تابستان روی زمین بخوابد.

اما در طول زمستان، یک زمین سرد می‌تواند به سرعت گرمای بدن شما را کاهش دهد و باعث می‌شود که شما بیشتر از حد معمول احساس سرما بکنید.

چه کسی نباید روی زمین بخوابد؟

خوابیدن روی زمین برای همه نیست. ممکن است برای برخی افراد ایمن نباشد، از جمله:

بزرگسالان قدیمی‌تر. با گذشت زمان، استخوان‌های ما ضعیف‌تر می‌شوند و ما مساله چربی را از دست می‌دهیم. خوابیدن روی زمین ممکن است خطر شکستگی و یا احساس سرما را افزایش دهد.

افرادی که تمایل به احساس سرما دارند. بیماری‌هایی مثل کم‌خونی، دیابت نوع ۲ می‌توانند باعث شوند که شما احساس سرما بکنید. خوابیدن کف زمین می‌تواند شما را حتی سردتر کند، بنابراین بهتر است که از آن دوری کنید.

افراد دارای تحرک محدود. اگر مشکل دارید روی زمین بنشینید و یا بر روی یک تخت‌خواب استراحت کنید، به جای آن روی یک تخت‌خواب بخوابید. شما هم چنین باید از خوابیدن اجتناب کنید اگر دچار مشکلات مفاصل مانند ورم مفاصل باشید

ارسال شده در تاریخ 21 دسامبر 2019 توسط خدیجه ص با موضوع مطلب علمی
بازدید : 1,107
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

  • ممنون ترجمه یه کم روان نبود ولی مطالب خیلی خوب بود

  • ©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.