13ربات قرن 21 خرید_حس کنید در آینده زندگی می کنید

13ربات قرن 21 خرید_حس کنید در آینده زندگی می کنید

13ربات قرن 21 خرید _ حس کنید در آینده زندگی می کنید. اینها 13ربات هستند که بعضاً یک خانواده در سطح متوسط جامعه نیز می تواند آنها را تهیه کند.

برای اولین بار چنین رباتهایی در سال 2002به بازار آمدند. شاید شما نیز تمایل داشته باشید تا ازین رباتهای شخصی به خاطر کاربردهایشان در منزل یا محل کار استفاده نمایید. یکی از این ربات های شخصی می تواند بهترین هدیه ای باشد که امسال به خود می دهید.

13. یک جاروبرقی ارتقاء یافته و جدید

The New-and-Improved Robot Vacuum

شاید سهل انگاری باشد اگر با رومباRoomba شروع نکنیم و باید ببینیم که این ربات چه مسیر رو به پیشرفتی را در این 15سال در بازار پیش رفته است. جدیدترین مدل آی رباتIRobot قابل کنترل از طریق وای فای گوشی شماست، ویا همچنین از طریق اتصال به آمازون الکسا یا به کمک دستیار گوگل که با صدا فعال می شود، قابل کنترل می باشد. در حالیکه رومبا دورتادور منزل شما را تمیز می کند، می تواند نقاط بسیار کثیف را شناسایی کرده و به خاطر بسپارد. همچنین این ربات می تواند خود را به محل شارژ رسانده ، و پس از پرشدن باتری به محل بازگشته و به پاکسازی و تمیزکاری ادامه دهد.

قیمت رومبا در سایت آمازون حدود 27 دلار می باشد.

12. یک ربات با شخصیتی گستاخ و بی ادب

این ربات که درحالت ایستاده قدش به 9.5اینچ میرسد (هراینچ 2.54 سانتی متر می باشد.)، مجهز به هوش احساسی است که به او اجازه می دهد تا شخصیتی مخصوص به خود ایجاد کند_ این ربات قابلیت برنامه ریزی سه گانه دارد. می توانید با کیو این ربات هوشمند از طریق پیامک تعامل داشته باشید؛ او می تواند با جوک، زیرکی وحتی الگوهای رفتاری به پیام شما پاسخ دهد. احتمالاً داشتن یک لیست دسترسی (A.l)که به منظور داشتن ویژگیهای انسانی طراحی شده است، همچون شجاعت، کم معاشرت و بدرفتار بودن، طنازی، می تواند کمی غافلگیرکننده و آزاردهنده باشد.

قیمت این ربات در آمازون حدود 180دلار است.

11. رباتی که پنجره های شما را تمیز می کند.

https://www.inverse.com/

The Alfawise Magnetic

علاوه بر رومبا رباتهای دیگری نیز وجوددارند تا برای شما کارهای خسته کننده منزل را انجام دهند. این ربات شبیه به یک جاروبرقی است، اما علاوه براین پدهای میکروفایبر نیز دارد که می تواند شیشه پاک کند و ویژگیهایی داردکه شبیه به یک مکنده عمل می کند و در نتیجه هنگامی که به طور عمودی رو پنجره قرار می گیرد از افتادن آن جلوگیری می کند. صادقانه باید بگوییم که این ربات مانند یک وسیله بزرگ برای صرفه جویی در زمان و برای پاکسازی پنجره های بزرگی که نیازمند نردبان برای تمیزی کامل دارند می باشد.

این ربات در سایت آمازون به قیمت 160دلار دردسترس می باشد.

10. اسکوتر هندزفری که از هاوربرد ایمنتر است.

13ربات-قرن-21-خرید-حس-کنید-در-آینده

The Segway miniPRO

مینی پروMiniPRO مفتخر است که به دارا بودن ویژگیهای تعادلی یک هاوِربُورد اما درعین حال سطح ایمنی بسیار بالاتر همراه با یک اسکوتِر الکتریکی. این وسیله کاملا هندزفری (بدون نیاز به کاربرد دست و اتوماتیک) می باشد: فردی که سوار این وسیله می شود می تواند با فشار زانوهای خود بر میله میانی آن را کنترل کند، حسگرهای بسیار دقیق کمک به تعادل بالای این وسیله می کنند؛ این اسکوتر حتی از طریق تلفنهای هوشمند قابل کنترل است. همچنین اپلیکیشن ضدسربت در تلفنهای هوشمند برای این وسیله در دسترس می باشد.

سِگ وِی مینی پرو در سایت آمازون به قیمت 600دلار به فروش می رسد.

9. چمن زنِ رباتیک

Worx Landroid

به جای اینکه به بچه همسایه پول بدهید تا با سطح استانداردهای پائین کار چمن زنی را برایتان انجام دهد، این چمن زن رباتیک می تواند درخدمت شما باشد. وُرکس ل اندروید برای هرس کردن چمنهای شما به طور روزانه طراحی شده است، برخلاف دستگاههای چمن زن سنتی که گاهی از پس چمنهای بلند برمی آیند. این چمن زن رباتیک همچنین کم سروصداتر از انواع قدیمی آن است، و حتی می تواند به طور اتوماتیک خود را به محل شارژ برگرداند هرگاه که شارژ باتریش کم شده یا هوا بارانی باشد.

قیمت این دستگاه در سایت آمازون 917دلار است.

8. رباتی که می تواند جایی باشد که خودتان حضور ندارید.

Beam Smart Presence System

خوب این ربات قطعاً بهترین رباتی است که تاکنون توانسته جایگزین ما انسانها شود. درحالیکه “فِیس تایم” و “اسکایپ” گفتگوهای چهره به چهره را زمانی که با مخاطب خود در یک مکان نیستیم آسان می کنند، ربات “بیم سیستم” حتی یک گام فراتر گذاشته است. بیم سیستم به تنهایی مسیریابی و حرکت می کند این ربات شامل صفحه نمایشی است که به یک بدنه فیزیکی متصل است.با کمک این ربات، رؤسا می توانند کارمندان خود را زمانی که در دفتر خود نیستند چک کنند، والدین می توانند انجام تکالیف فرزندان خود را زمانی که سرکار هستند تماشا کنند، دوستان راه دور می توانند بسیار ساده تر به شما سربزنند. اصولاً این وسیله جایگزین شماست زمانی که لازم است خانه را ترک کنید.

قیمت این ربات در سایت آمازون1995دلار اعلام شده است.

13ربات منحصربه فرد و قابل خریداری

ادامه مطلب 13ربات قابل دسترس و خریداری را می توانید در پست بعدی ما دنبال کنید.

ارسال شده در تاریخ 23 آوریل 2018 توسط مدیریت با موضوع تکنولوژی , مطلب علمی
بازدید : 1,965
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.