گن های لاغری و تاثیر گن بر چربی سوزی و کم کردن اضافه وزن

گن های لاغری بهترین راه برای سوزاندن چربی بدن

گن های لاغری نقش بسزایی در کاهش وزن و لاغری شکم و پهلوها و ران و بازوها دارد و باعث لاغری در زنان و مردان که با چاقی و چربی زیاد دست و پنجه نرم می کنند ، می شود.در این مطلب می توانید در مورد گن لاغری حرف های جدیدی بشنوید

آیا گن های لاغری مؤثر واقع می شوند؟

قرنها پیش ما شروع به چپاندن بدنهایمان در گن هایی با مارک اسپنکس (Spanx) کردیم، به طوریکه خانمها شکم بند و کرست می بستند. حال دوباره این مدل گن ها بازگشته اند آن هم بهتر از هر زمان دیگری.
این که آیا می خواهید بعد از زایمان بدنتان را فرم دهید، یا اینکه می خواهید چند پوند وزن اضافه را بکاهید، گنهای لاغری مخصوص کمر به عنوان راه جدیدی برای رسیدن شما به اهدافی که در ناحیه کمر دارید شناخته شده اند. (که این انواع گن مورد علاقه سلبریتی ها و افراد مشهور از جمله بازیگران و هنرمندان هالیوودی می باشند.)
هرچی دوست دارید این گن ها را بنامید؛ کرست یا گن لاغری، یک پرورش دهنده کمر؛ یک شکم بند تسمه ای، به هرحال سوالی که همه ما حقیقتاً به دنبال پاسخش هستیم این است که آیا این وسیله و ابزار مؤثر واقع می شود؟ و اگر چنین باشد، چه مدت طول می کشد تا به نتیجه دلخواه برسیم…

گن های لاغری و تاثیر گن بر چربی سوزی

منافع پوشیدن گن های لاغری

طرز قرار گیری بدن هنگام نشستن یا ایستادن: این گن های لاغری با اصلاح طرز قرار گیری بدن هنگام نشستن یا ایستادن، می توانند از دردهای ناحیه پشت و کمر بکاهند. پوشیدن یک گن لاغری ماهیچه های شکمی را درگیر کرده و به ایجاد ناحیه مرکزی تنه ی قویتر در قسمت داخلی اندام ها و عضلات نیرومندتر خارجی کمک می کند (ترکیبی از پوشیدن یک گن لاغری همراه با انجام تمرینات مربوط به ناحیه مرکزی تنه براین تأثیر می افزاید). از آنجایی که طرز قرارگیری بدن همچنین درد را از گردن و شانه ها برطرف می کند، در نتیجه این گنها می توانند شدت سردردها و میگرن را در افرادی که مرتباً دچار آنها هستند بکاهد.
کار: به خاطر فوایدی که برای دردهای ناحیه پشت تنه در بالا ذکرشد، شکم بندهای لاغری اغلب به عنوان ساپورتی برای ناحیه پایین کمری در طی کار برای کسانی که شغل آنها ایجاب می کند تا وزنهای سنگین را بلند کنند، ساعتها روی پا بایستند، یا جلوی کامپیوتر بنشینند مورد استفاده قرار می گیرد، نتیجتاً به این سبب جلوی آسیبهای ممکن آتی در ناحیه پشت بدن گرفته می شود (البته این کاربرد تنها برای خانم های نیست بلکه همه افراد را شامل می شود!)
بعداز بارداری: قرنها زنان سراسر دنیا به ارزش تقویت و ساپورت ناحیه شکم بعد از زایمان پی برده اند که چگونه به فرایند التیام و بهبودی آنها کمک می کند. امروزه، آنچه که سلبریتی ها مانند جسیکا آلبا (Jessica Alba) را به سمت استفاده از این نوع گن ها و شکمبندها همچون اجدادشان سوق می دهد، سایز است ونه سلامتی. پوشیدن یک گن یا کرست مخصوص پس از بچه دار شدن از طریق انقباض ماهیچه های کشیده شده و فراهم آوردن نوعی تکیه گاه و استقامت و تعادل دورتا دور ناحیه مرکزی تنه تأثیرگذار است.
کم کردن وزن: تسمه های شکم اساساً زیرپوشهایی برای منقبض و جمع کردن اندامها هستند (کمی شبیه به نوار شکمی!) درنتیجه خوردن وعده های حجیم غذایی را آزاردهنده کرده و این امر به کاهش سایز و اندازه هر پرس مصرفی کمک می کند (که این خبر خیلی خوبی برای همه ماست!). تنها این نیست، بلکه کرست ها و گن ها ما را از خوردن خوراکی های پرچرب و نوشیدنی های شیرین گازدار که می توانند موجب ناراحتی و دردسر شوند نیز باز می دارند، بنابراین این ابزار رژیم غذایی شما را به سمت بهتر شدن تغییر می دهند! جنس لاتکس به کار رفته در این گن ها ویژگی هایی جهت کاهش وزن هرچه بیشتر را ایجاد کرده – این گن ها کمک به مقابله با چربی ها و ناخالصی های ناخواسته در بدن می کنند آن هم از طریق میکروماساژی (micro-massage) که هنگام پوشیدن آنها ایجاد می کنند به همراه منافع تعریق که پس از نگه داشتن گرما در درون خود در مدت زمان طولانی پوشیدن یا طی ورزش و نرمش که دارند.
تغییر هیکل و فرم بدنی: کرست ها و گن های لاغری قادر به تغییر فوری فرم بدن فردی که آن ها را می پوشد (آن هم تنها با پوشیدن آن) می باشد و به طور نیمه دائم از طریق تغییراتی که در تونوس ماهیچه ای، حافظه عضلانی و توزیع چربی می ایجاد می کند به شکل گیری هیکل کمک می کنند. به پوشیدن این گن ادامه دهید، و از تمام منافع ذکر شده بهره ببرید- ساده است!

تاثیر گن بر چربی سوزی

با چه سرعتی نتایج پرورش ناحیه کمر را خواهید دید؟

حقیقت این است که پاسخ ها برای هر فرد متفاوت است، و بستگی دارد به اهدافشان، شکل منحصر به فرد بدنی شخص و آرایش ژنتیکی و نیز اینکه چقدر از گن خود استفاده کند. اگرچه مشاهده نتایج حاصل از فرایند محکم بستن گنی نیاز به صبوری دارد، می توانید پیشرفت و بهبودی فوری در طرز قرارگیری بدن را ببینید (و بنابراین شاهد اعتماد به نفس ایجاد شده باشید!) آن هم به سادگی با پوشیدن یک گن زیر لباستان. گن هایی که در ناحیه کمر به کار می روند بهترین پوشش زیرسازی برای یک لباس مجلسی می باشند. نتایجی که در مدت طولانی تر خواهید دید بستگی به چند عامل دارند، از جمله وضعیت کنونی بدن شما و استعداد ژنتیکیتان، کیفیت گن و سازگاری آن با بدن شما، و روشی که شما به کمر خود ورزش می دهید، خوراک و نوشیدنی هایی که ضمن پوشیدن این گن استفاده می کنید. پوشیدن یک گن کمر همراه با یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم باید کاهش تدریجی سایز کمر شما را به همراه داشته باشد، آن گونه که از نتایج چشمگیر مشتریهای ما تا کنون مشاهده شده است!

گن لاغری و تاثیر گن بر چربی سوزی

نتایجی که به بهترین حالت به عنوان “نیمه-دائم” توصیف شده اند، وابسته اند به:
چربی بدن
برخی افراد به طور طبیعی درصد چربی بدنی بالاتری دارند. این افراد ممکن است بتوانند تا پنج اینچ (حدود 13 سانتیمتر) از سایز کمر خود بکاهند، در حالیکه یک نفر با چربی بدنی بسیار پایین تنها ممکن است قادر به کاهش دو تا سه اینچی (تقریباً پنج تا هفت و نیم سانت) باشد.
بارداری
در حالیکه نتایج تماماً تنها به صورت گفته های شنیده شده از افراد می باشد، به نظر می رسد که این گن ها بیشتر و سریعتر در میان مادرها نتیجه بخش و به راحتی مورد استفاده بوده اند نسبت به زنانی که هرگز پیش از آن تجربه بارداری نداشته اند. این می توانید به این دلیل باشد که نوزاد ارگان های زن را جابه جا کرده یا به خاطر آرام بخشی باشد که در طول دوره بارداری در بدن بوده که تاندون ها و رباطها را دچار کشش کرده. یا به سادگی می تواند به این سبب باشد که مادرها از قبل به احساس تنگی عادت کرده اند و برایشان پوشیدن گن راحت تر است.
گن یا کرست شما
یک گن که به خوبی به بدن شما بخورد نه تنها در شکل دهی به بدنتان مؤثرتر است، بلکه راحت تر نیز می باشد، و درنتیجه شما ترغیب به پوشیدن آن در مدت زمانهای طولانی تر و به دفعات بیشتر خواهید شد. هم چنین بسیار مهم است که پول خود را صرف خرید یک گن با کیفیت نمایید. این که مدام بخواهید کار روی بدن خود را دچار وقفه کنید به این دلیل که مجبورید یک گن خراب شده را جایگزین نمایید هم اتلاف پول است و هم زمان شما. بدن به انسجام و ثبات بهترین پاسخ و واکنش را می دهد.
سبک زندگی شما
اضافه کردن تمرینات مقاومت قسمت مرکزی تنه می تواند به شما کمک کند تا نتایج را سریعتر به چشم خود ببینید. مصرف وعده های غذایی پاک ومتناسب، و کوچک و متعادل و نیز اجتناب از خوراکی هایی که باعث نفخ می شوند به کل این فرایند کمک می کند. دریافت فیبر کافی در رژیم غذایی شما، و مجدداً کاهش نفاخ ها و گنی که به خوبی متناسب بدنتان باشد به این سیستم کمک خواهد کرد که منظم بماند. حفظ هیدراته بدن (مرطوب نگه داشتن بدن بوسیله مصرف آب کافی) و جایگزین سازی مواد معدنی ضروری نیز برای حفظ تعرق بدن و فرایند چربی سوزی بسیار مهم و ضروری می باشند

گن های لاغری و تاثیر گن بر چربی سوزی

ارسال شده در تاریخ 10 نوامبر 2018 توسط مدیریت با موضوع لاغری و چاقی
بازدید : 2,591
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )

لطفا کادر زیر را تکمیل کنید *

©ایران پاتوق / تمامی حقوق محفوظ و مربوط به این سایت می باشد و کپی از مطالب ایران پاتوق حتی با درج لینک منبع ممنوع بوده و پیگیری قانونی خواهد شد.